کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

گوشی HTC Ocean قبل از معرفی رسمی، در یک ویدیو رخ نشان داد

گوشی HTC Ocean قبل از معرفی رسمی، در یک ویدیو رخ نشان داد
گوشی HTC Ocean در یک ویدیوی جدید ظاهر شد. مدتی پیش خبری منتشر شد مبنی بر اینکه کمپانی اچ تی سی یک رویداد بزرگ را برای 12 ژانویه (23 دی ماه) برنامه ریزی می کند.

جزئیاتی که به تازگی در فضای آنلاین به بیرون درز کرده، درباره یکی از گوشی های هوشمند اچ تی سی است که در هفته آینده معرفی خواهد شد. این فیلم توسط اوان بلاس معروف، به اشتراک گذاشته شده است.

آرون گروپس

در این ویدیو، دستگاه مورد نظر اچ تی سی اوشن خوانده می شود. به نظر می رسد که اچ تی سی روشی برای استفاده از لبه نمایشگر گوشی های خود روشی پیدا کرده است. گوشی HTC Ocean به کاربر اجازه می دهد تا برای حرکت در بین برنامه ها و اپلیکیشن های مختلف از لبه های صفحه نمایش استفاده کند.

علاوه بر این با ضربه بر روی لبه این نمایشگر، می توان اپلیکیشن مورد نظر را باز کرد. این بیشتر به یک ترفند شبیه است تا به کارگیری یک تکنولوژی خاص؛ اما می تواند در زندگی واقعی بسیار پرکاربرد باشد. باید دید!

در این ویدیو نشنان داده می شود که چگونه می توان با استفاده از لبه های نمایشگر اچ تی سی اوشن، به سرعت یک عکس سلفی گرفت. احتمال می دهیم که لبه صفحه نمایش گوشی HTC Ocean قابلیت های دیگری نیز داشته باشد؛ اما تا زمان رونمایی از آن، فعلا باید صبر کرد.

انتظار می رود که این کمپانی تایوانی در روز 23 دی حداقل از 2 گوشی هوشمند پرده بردارد. گوشی های اچ تی سی یو اولترا (HTC U Ultra) و اچ تی سی یو پلی (HTC U Play) که احتمالا با رابط کاربری جدید این کمپانی، خودنمایی خواهند کرد.

یک گوشی میان رده دیگر نیز از این کمپانی گوشی ساز وجود دارد. گوشی اچ تی سی One X10 در سه ماهه اول سال 2017 معرفی خواهد شد؛ اما تاریخ دقیق آن، تا به این لحظه مشخص نشده است.

.

منبع: phonearena

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر