پتنت جدید کمپانی ال جی از راه اندازی یک گوشی تاشو توسط این شرکت خبر می دهد

اخیرا پتنت جدیدی توسط کمپانی ال جی به ثبت رسیده که از راه اندازی یک گوشی تاشو و رقابت با سامسونگ خبر می دهد.

اخیرا پتنت جدیدی توسط کمپانی ال جی به ثبت رسیده که از راه اندازی یک گوشی تاشو و رقابت با سامسونگ خبر می دهد.

آیا گوشی های تاشو به گرایش جدید سال ۲۰۱۷ تبدیل خواهند شد؟ بنا بر شواهد موجود، چنین چیزی دور از ذهن نیست. بنا بر شایعات، نه تنها کمپانی سامسونگ قصد دارد گوشی های تاشوی سری گلکسی ایکس خود را در سال جاری میلادی راه اندازی کند، بلکه اینطور که به نظر می رسد، کمپانی ال جی نیز قصد دارد گوشی تاشوی خود را به این بازار عرضه کند. از آنجاییکه این دو کمپانی، رقیب اصلی یکدیگر به شمار می روند، چنین چیزی دور از انتظار نخواهد بود.
اخیرا خبر ثبت پتنتی توسط کمپانی ال جی منتشر شده که به نوعی خبر راه اندازی گوشی تاشوی این شرکت را تایید می کند. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، نمایشگر دستگاه روی قسمت بالایی آن تا شده است. خط های دیگر نیز نشان می دهند که چطور می توان این دستگاه را باز کرده و حالت کشیده ی آن را ایجاد کنید.

از آنجاییکه طرح یک گوشی هوشمند تاشو که با باز شدن تای آن، دستگاه را به یک تبلت تبدیل می کند، برای همه خوشایند است، بنابراین هنوز نمی دانیم که طرحی مثل پتنت ال جی، چطور می تواند مفید واقع شود؛ با تمام این اوصاف، این تصاویر تایید می کنند که کمپانی ال جی نیز به دنبال ایده ی گوشی های تاشو بوده و طراحی خود را ارائه کرده است. ال جی قبلا با گوشی ال جی جی فلکس (LG G Flex)، دستگاه هایی با نمایشگر انعطاف پذیر را ارائه کرده بود که حتی نسخه ی ال جی جی فلکس 2 نیز در ادامه ی آن طراحی و تولید شد.

شایعاتی مبنی بر راه اندازی گوشی ال جی جی فلکس 3 نیز به گوش می رسید، اما از آنجاییکه در سال گذشته، خبری درباره ی آن منتشر نشد، این احتمال وجود دارد که ایده ی آن کنار گذاشته شده باشد. در نهایت باید گفت کمپانی ال جی، تنها شرکت فعال در زمینه ی گوشی های تاشو نیست؛ چرا که اخیرا نیز پتنتی توسط کمپانی مایکروسافت به ثبت رسیده که از تولید این گوشی ها توسط این شرکت خبر می دهد.

.

منبع: ubergizmoارسال نظر