مایکروسافت کورتانا را به لاک اسکرین گوشی های اندرویدی آورد

مایکروسافت کورتانا را به لاک اسکرین گوشی های اندرویدی آورد

مایکروسافت به تازگی رابط کاربری کورتانا برای گوشی های اندرویدی را با تغییرات اساسی همراه ساخته است اما به نظر می رسد این غول ردموندی برنامه های بیشتری برای این دستیار دیجیتالی روی پلتفرم اندروید دارد.

خالق کورتانا، مایکروسافت قصد دارد از طریق لاک اسکرین گوشی های اندرویدی، راه جدیدی را برای دسترسی به کورتانا برای کاربران فراهم آورد. به نظر می رسد که این ویژگی جدید، به جهت رقابتی سرسخت با گزینه های دسترسی سریع گوگل طراحی و خلق شده است، بنابراین باید ببینیم تا آیا کاربران اندرویدی Google Now را رها کرده و به کورتانا مهاجرت می کنند یا خیر.

وب سایت MSPoweruser گزارش می دهد که کورتانا روی لاک اسکرین، جایگزین هیچ یک از گزینه های موجود در صفحه قفل گوشی های اندروید نمی شود، بنابراین کاربرانی که در گوشی های اندروید خود از این دستیار دیجیتالی استفاده می کنند، همان تجربه قبلی هنگام کار با گوشی خود را خواهند داشت.

کورتانا به سادگی و با سوایپ به چپ و یا راست لوگوی شناورش، فعال می شود.

کورتانا به سادگی و با سوایپ به چپ و یا راست لوگوی شناورش، فعال می شود.

گفتنی است مایکروسافت هم اکنون در حال تست این ویژگی جدید است و کاربران اندرویدی نیز می توانند آپدیت جدید دستیار دیجیتالی مایکروسافت را از طریق گوگل پلی استور دریافت کرده و این ویژگی بتای جدید را تست کنند.

.

منبع: thevergeارسال نظر