برترین گوشی‌های پرچمدار ۲۰۱۶ به انتخاب انتوتو

برترین گوشی‌های پرچمدار 2016 به انتخاب انتوتوسایت بنچمارک معتبر انتوتو لیستی از ۱۰ گوشی قدرتمند و برتر سال ۲۰۱۶ میلادی را به تفکیک سیستم عامل اندروید و iOS  منتشر کرده است که قطعا پس از دیدن برترین‌های ۲۰۱۶ تعجب خواهید کرد؛ چرا که در این لیست محصولی از سامسونگ و یا ال جی قرار ندارد. در ادامه با تکرا همراه باشید.

طبق روال هر ساله، سایت بنچمارک معتبر و معروف آنتوتو (Antutu) لیستی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های موجود را منتشر کرده است که با استفاده از این بنچمارک می‌توانید نگاهی به قدرتمندترین دستگاه‌های هوشمند موجود در بازار داشته باشید و از بین آن‌ها گوشی هوشمند قدرتمندی برای خود انتخاب و خریداری کنید.

برترین گوشی‌های پرچمدار سال 2016 میلادی به انتخاب سایت آنتوتو در سال 2016 میلادی انتخاب شده‌اند. در ادامه با 10 موبایل برنر دنیا آشنا شوید.

در لیست نخستی که از سوی سایت بنچمارک انتوتو منتشر شده است شاهد صدرنشینی نسل هفتم گوشی‌های آیفون یعنی آیفون ۷ پلاس با امتیاز ۱۸۱۳۱۶ و آیفون ۷ با امتیاز ۱۷۲۰۰۱ هستیم. در جایگاه‌های بعدی شاهد گوشی‌های متعددی از کشور چین هستیم و جالب توجه این است که فقط یک نماینده از شرکت ایسوس به عنوان یک شرکت تایوانی در میان برترین گوشی‌های پرچمدار ۲۰۱۶ انتخاب شده است و شاهد هیچ نماینده‌ای از سامسونگ، ال‌جی و سونی نیستیم.

گوشی وان پلاس ۳ تی با امتیاز ۱۶۳۰۱۳ به عنوان قدرتمندترین گوشی اندرویدی سال ۲۰۱۶ میلادی از دید انتوتو اعلام شده است.

برترین گوشی‌های پرچمدار سال 2016 میلادی به انتخاب سایت آنتوتو در سال 2016 میلادی انتخاب شده‌اند. در ادامه با 10 موبایل برنر دنیا آشنا شوید.

در لیست قدرتمندترین دستگاه‌های اندرویدی سال ۲۰۱۶ میلادی، همچنان چینی‌ها حرف‌های زیادی برای گفتن با موبایل‌های ارزان قیمت و قدرتمند خود دارند. وان پلاس ۳ تی با امتیاز ۱۶۳۰۱۳ به عنوان قدرتمندترین گوشی اندرویدی جهان در سال ۲۰۱۶ و بعد از آن لیکو لی پرو ۳ با امتیاز ۱۵۹۹۱۱ قرار دارند. در رتبه‌های بعدی شاهد حضور موبایل‌های هوشمند موتورلا موتو زد، وان پلاس ۳، شیائومی می ۵ اس، ایسوس زنفون ۳، شیائومی می ۵ اس پلاس، زد تی ای آکسون ۷، گوگل پیکسل ایکس ال و گوگل پیکسل هستیم.

نکته جالب در لیست بالا این است که با بیرون رفتن آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس از قدرتمندترین دستگاه‌های جهان، گوشی پیکسل ایکس ال و پیکسل به این لیست اضافه شدند، گوشی‌هایی که به گفته گوگل هیچ چیزی از نسل هفتم آیفون کم ندارند و بهترین گوشی‌های اندرویدی دنیا به شمار می‌روند.

برترین گوشی‌های پرچمدار سال 2016 میلادی به انتخاب سایت آنتوتو در سال 2016 میلادی انتخاب شده‌اند. در ادامه با 10 موبایل برنر دنیا آشنا شوید.

در لیست قدرتمندترین دستگاه‌های شرکت اپل با سیستم عامل iOS شاهد نکات جالبی هستیم. در این لیست تبلت آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی با امتیاز ۱۹۴۸۳۸ قدرتمندترین دستگاه دنیا و قدتمندترین دستگاه با سیستم عامل iOS به شمار می‌رود. در ادامه این لیست شاهد حضور آیفون ۷ پلاس، آیپد پرو ۹.۷ اینچی، آیفون ۷، آیفون ۶ اس پلاس، آیفون ۶ اس، آیفون اس ای، آیپد ایر ۲، آپید مینی ۴ و آیفون ۶ پلاس هستیم.

در هر صورت بنچمارک انتوتو یکی از برترین سایت‌های بنچمارک در دنیا است؛ اما با این حال قدرت سخت افزاری در این گوشی‌ها نشان از ارزش خرید بالا و کارایی بسیار بالای آن‌ها در موارد خاص را نشان نمی‌دهد به همین دلیل بهتر است نگاهی به بررسی‌های تخصصی نیز داشته باشید.

به نظر شما قدرتمندترین گوشی سال ۲۰۱۶ کدامیک است؟

.

منبع: Antutuارسال نظر