رندرهایی سه بعدی از سامسونگ گلکسی اس 8 پلاس منتشر شد

رندرهایی از سامسونگ گلکسی اس 8 پلاس منتشر شد؛ دوربین دوگانه پرچمدار 2017 سامسونگ تایید شد
تاکنون رندرهای سه بعدی مختلفی از سامسونگ گلکسی اس 8 منتشر شده است؛ اما هیچ رندری از گلکسی اس 8 پلاس دیده نشده بود. به تازگی رندرهایی از این دستگاه پرچمدار جدید سامسونگ در فضای مجازی خودنمایی کرد.

بر اساس شایعاتی که از قبل در فضای آنلاین وجود داشت، تنها مدلی که از پرچمداران جدید سامسونگ به دوربین دوگانه مجهز خواهد بود، مدل گلکسی اس 8 پلاس است. شاید این رندرها به خوبی نشان ندهد؛ اما فضایی که برای دوربین مدل گلکسی اس 8 پلاس در نظر گرفته شده، به طرز مشکوکی بسیار گسترده از گلکسی اس 8 است.

طراحی اطراف این گوشی در رندرهای ارائه شده نیز بسیار جالب است. در ابتدا گمان می شد که دکمه پاور به سمت چپ تغییر مکان یافته است؛ اما اکنون دیده می شود که این دکمه در موقعیت اولیه خود باقی مانده است (در سمت راست این دستگاه به خوبی دیده می شود)

رندرهایی از سامسونگ گلکسی اس 8 پلاس

شایعات اخیر درباره پرچمداران 2017 سامسونگ حکایت از آن دارند که این اسمارت فون ها به دستیار هوشمند مجازی بیکسبی مجهز خواهند بود و برای آن یک دکمه اختصاصی نیز در نظر گرفته شده است.

در پایین رندر سامسونگ گلکسی اس 8 پلاس یک پورت یو اس بی نوع C دیده می شود؛ اما به مانند فضایی که برای دوربین دوگانه طراحی شده، به این شکاف نیز نمی توان به طور کامل اعتماد کرد. البته این شکاف به اندازه کافی بزرگ هست که بتواند این پورت را در درون خود جای دهد و البته وجود جک هدفون 3.5 میلی‌متری نیز در این رندرها به وضوح تایید می شود.

رندرهایی از سامسونگ گلکسی اس 8 پلاس

اما اسپیکرهای استریو کجا هستند؟ آیا اسپیکرها در بالای گوشی گلکسی اس 8 پلاس قرار گرفته اند؟ در نسخه اصلی گلکسی اس 8 اسپیکرهای استریو در بالا و پایین این گوشی جای گرفته اند؛ اما در رندرهای ارائه شده برای مدل گلکسی اس 8 پلاس، هیچ اسپیکر استریویی دیده نمی شود.

.

منبع: gsmarenaارسال نظر