دسترسی به برنامه پشتیبانی اپل به بیش از بیست کشور گسترش یافت

برنامه پشتیبانی اپل

برنامه پشتیبانی اپل به کمک کاربران آیفون ها می آید. شرکت اپل برنامه پشتیبانی اپل را برای سری های آیفون و آی پد راه اندازی کرد.  این خبر که نخست در کشور هلند رسانه ای شد، اکنون به ایالات متحده نیز راه یافته است و ضمن این انتشار گسترده، شرکت کوپرتینو خیلی سخت مشغول کار بر روی این برنامه برای گسترش آن به دیگر کشورهاست. دو روز قبل اپل اعلام کرد که این برنامه هم اکنون در بیش از 20 کشور توسط اپ استور برای دانلود موجود است. در ادامه با تکراه همراه باشید.

این نرم افزار کاربردی، استفاده کنندگان از سیستم عامل ios (که مخصوص گوشی های اپل است) را قادر می سازد تا بتوانند به راحتی با پشتیبانی سیستم اپل ارتباط برقرار سازند و از راهنمایی ها و اطلاعات سودمند و مفید بهره مند شوند. با انتشار این برنامه شرکت اپل می تواند مستقیما با کاربران گوشی های آیفون و آی پدها در ارتباط باشد و همین می تواند علاوه بر ارائه خدمات بیشتر به کاربران این دستگاه ها، این شرکت آمریکایی را در رفع مشکلات دستگاه های خود یاری کند.

به کاربران این سیستم عامل (ios) وقتی نیاز است، لینک هایی داده می شود که بتوانند به راحتی توسط ایمیل یا برقراری تماس یا چت کردن با نرم افزار پشتیبانی ارتباط برقرار سازند. علاوه بر این گزینه هایی برای برقراری ارتباط با سرویس پشتیبانی جنیوس بار (Genius Bar)  وجود دارد که کاربران را قادر می سازد در موارد مختلف همانند مشاوره، پیشنهاد و جواب دادن به سؤالات راهنمایی شوند.

به منظور بهره از این امکانات، کاربران می بایستی دارای اپل آی دی برای شناسایی شدن توسط سیستم باشند.

از دیروز، نرم افزار پشتیبانی آیفون در کشور های استرالیا، بلژیک، برزیل، کانادا، فرانسه، آلمان، چین، جمهوری ایرلند، ایتالیا، ژاپن، ماکائو، هلند، سنگاپور، اسپانیا، سوئد، سوئیس، ترکیه، امارات متحده عربی، انگلستان و ایالات متحده در دسترس است.

به یاد داشته باشید که این نرم افزار با ورژن سیستم عامل آی او اس 9 یا بالاتر همخوانی دارد. و آنهایی که در کشور هایی غیر از کشور های ذکر شده زندگی می کنند، به این پشتیبانی دسترسی نخواهند داشت.

.

منبع: phonearenaارسال نظر