کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

تصاویر لو رفته از گوشی هواوی پی 10 در رنگ های مختلف

گوشی هواوی پی 10

تصاویر لو رفته از رنگ بندی گوشی هواوی پی 10 در فضای مجازی دست به دست می شوند. برای بررسی بیشتر این موضوع در ادامه با تکرا همراه باشید :

آرون گروپس

تصاویر گوشی هواوی پی 10 به تازگی توسط برخی از خبرگزاری های رسمی منتشر شده است. این تصاویر انتشار یافته، ابعاد جدیدی از گوشی  پرچم دار آینده هواوی را برای ما نمایان کرده و مهر تاییدی بر بسیاری از شایعه هایی که پیرامون این گوشی هوشمند بود زده است.

طبق گفته ایوان بلس، شخصی که این اخبار را در شبکه توئیتر منتشر کرد، نمونه جدید این گوشی ها در رنگ های آبی، گلد و سبز در بازار موجود خواهد شد. با توجه به تصاویر می توان گفت که هواوی رنگ های نرم و دلپذیری را به کار گرفته است که در عین حال براق و تمیز و یک دست هم هستند. هم چنین می توان امیدوار بود که این گوشی ها از نزدیک بسیار دل نشین تر از تصاویر موجود باشند. البته نگران نباشید! این گوشی ها برای آن دسته از مشتریانی که سادگی را ترجیح می دهند و به دنبال متفاوت ها نیستند، قطعا در رنگ های سفید و مشکی هم موجود خواهد بود.

تصاویر لو رفته، علاوه بر این که اطلاعاتی در زمینه رنگ های این گوشی به ما می دهند، این شایعه را هم تایید می کنند که هواوی پی 10 هم مانند هوآوی پی 9 از دوربین دوگانه 12 مگاپیکسلی لایکا (Leica) برخوردار خواهد بود. این خبر بسیار رضایت بخش است، چرا که وجود این نوع دوربین یکی از مهم ترین و جذاب ترین ویژگی های پرچم دار سابق هواوی است. یکی از دوربین های پی 9 مخصوص رنگ های معمولی بود و دیگری برای گرفتن عکس های مونوکروم یا همان سیاه و سفید که به نور بسیار حساس بود. و ما هیچ دلیلی نمی بینیم که هواوی برای گوشی های پی 10 خود نیز از این تکنولوژی استفاده نکند چرا که این نوع دوربین ها امتیاز ویژه ای برای پرچمدارهای نسل قبلی به شمار می آمدند. گوشی های هوشمند هواوی پی 10 و پی 10 پلاس به احتمال زیاد در 26 فوریه برابر با 8 اسنفد ماه به صورت رسمی معرفی خواهند شد.

گوشی هواوی پی 10

منبع: phonearena

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر