کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

ام جی کول کم 360 ؛ اولین دوربین پانوراما قابل استفاده در زیر آب!

ام جی کول کم 360

آیا تا به حال در زیر آب به فکر این افتاده‌اید که به صورت پانوراما عکسبرداری کنید؟ دوربین ام جی کول کم 360 به شما امکان عکسبرداری تصاویر پانوراما در زیر آب را می‌دهد. برای بررسی بیشتر در ادامه با تکرا همراه باشید.

آرون گروپس

در سال‌های اخیر، دوربین های پانورامای زیادی مثل insta360, Ricoh Theata Samsung Gear 360  و غیره برای مصرف کنندگان در دسترس قرار گرفته است. همه آنها با هم در یک مورد تفاهم دارند و آن هم یکنواختی و معمولی بودن تمام این دوربین‌هاست. این دوربین‌ها فقط و فقط برای یک منظور ساخته شده بودند. تصاویر ۳۶۰ درجه خارق العاده‌ای توسط این دوربین‌ها تهیه می‌شود.

این عکس‌ها که امروزه بیشتر از هر زمانی دیگری محبوب شده‌اند، تصاویری با زاویه دید گسترده را از یک منظره یا مکان به کاربر ارائه می‌دهند. برای ثبت تصاویر پانوراما می توان از دوربین های معمولی گوشی های هوشمند و برنامه های مخصوص ساخت این نوع عکس‌ها بهره برد. با این حال انواع دیگری از این دوربین‌ها نیز هستند که به طور ویژه‌ای برای ثبت تصاویر پانوراما طراحی و تولید شده‌اند.

اما اکنون محصول جدیدی وجود دارد که می‌تواند در زیر آب هم کار کند. این دوربین که به تازگی معرفی شده است، دوربین ام جی کول کم 360 (MGcoolCam360) نام دارد. وجه تمایز این دوربین با دیگر رقبای خود این است که می‌توان از آن برای عکس‌برداری در زیر آب نیز استفاده کرد. این ویژگی می‌تواند برای غواصان و یا افرادی که از مناظر طبیعی عکس برداری می کنند، بسیار جذاب باشد. لازم به ذکر است که این دستگاه علاوه بر ارائه امکانات و قابلیت‌های به‌روز با قیمت مناسبی نیز به بازار ارائه شده است.

ام جی کول کم 360 در سال ۲۰۱۶ عرضه شد و به خاطر قیمت مناسب و کیفیت بالا از ابتدا با استقبال خوبی مواجه شد. این دوربین علاوه بر آن که می‌تواند در موقعیت‌های متنوعی مثل موج سواری، کوهنوردی و سقوط آزاد تصویربرداری کند، می‌تواند بدون هیچ نگرانی برای شما تصاویری خارق العاده از دنیای زیر آب خلق کند. برای استفاده آن در زیر آب محافظ ضد آب آن باید همراهش باشد که خوشبختانه نسبت به موارد مشابه شرکت‌های دیگر قیمت آن منصفانه است.

.

منبعgizmochina

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر