کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

فروش جهانی هواوی پی 9 و پی 9 پلاس از مرز 12 میلیون دستگاه گذشت!

پی 9

هواوی موفق شد 12 میلیون دستگاه از گوشی‌های پی 9 و پی 9 پلاس خود را بفروشد و در مجموع در سال 2016، 139 میلیون دستگاه از گوشی‌هایش را به سراسر دنیا ارسال کند و اکنون تحت تاثیر این ارقام، قدم در مسیر سخت و ناهمواری گذاشته است که ممکن است این کمپانی را به اهدافی که در سر دارد، نرساند. جهت بررسی بیشتر این موضوع با تکرا همراه باشید.

مهاجرت به انگلستان و پرتغال

در روزهای پایانی سال 2016، هواوی اعلام کرد که 10 میلیون دستگاه از گوشی‌های هواوی پی 9 و پی 9 پلاس خود به فروش رسانده است. از آن زمان تا به حال، این رقم 2 میلیون دستگاه افزایش یافته و بنابراین روی هم رفته، هواوی توانسته است 12 میلیون دستگاه از گوشی‌های پرچم‌دار سال گذشته خود را به فروش برساند.

این اطلاعات از یو چنگ دونگ (Yu ChengDong) مدیرعامل بخش مصرف کنندگان کمپانی هواوی به دست آمده است. البته این شخص در آمریکا با نام ریچارد یو (Richard Yu) شناخته می‌شود. این مدیرعامل همچنین ادعا کرده است که فروش دو پرچمدار جدید هواوی، پی 10 و پی 10 پلاس، هم به بیش از 10 میلیون دستگاه خواهد رسید.

هواوی، به عنوان سومین کمپانی بزرگ سازنده تلفن‌های همراه هوشمند در جهان، در سال 2016 توانست 139 میلیون دستگاه از گوشی‌های خود را به سراسر دنیا ارسال کند. نه تنها این رقم بسیار تاثیرگذار است، بلکه همچنین نسبت به آمار مربوط به سال 2015 این کمپانی، پیشرفت محسوب می‌شود. اگر بخواهیم این پیشرفت را با عدد و رقم نشان دهیم، باید بگوییم که هواوی در سال 2016 حدود 29 درصد افزایش فروش نسبت به سال 2015 را تجربه کرده است.

یو (Yu) هدف بزرگ و تاثیرگذاری برای آینده این کمپانی در سر دارد. او در فوریه سال 2016 ادعا کرد که طی دو یا سه سال آینده، هواوی بر کمپانی اپل غلبه خواهد کرد و گوی رقابت را از غول کوپرتینو خواهد دزدید و دومین کمپانی بزرگ تولید کننده گوشی‌های هوشمند در سرتاسر جهان خواهد شد. او همچنین ادعا کرده است که تا سال 2021 سامسونگ را هم شکست خواهد داد و لقب بزرگ ترین کمپانی تولید کننده موبایل‌های هوشمند در جهان را از آن خود خواهد کرد.

البته این اهداف اندکی سخت و دست نیافتنی هستند! و همچنین با توجه به این که هواوی در ساخت پی 10 و پی 10 پلاس نتوانسته است تغییرات اساسی ایجاد کند و عملکرد آن را بالاتر ببرد، بعید می‌دانیم که بتواند تا سال 2019 بر اپل و تا سال 2021 بر سامسونگ غلبه کند! برای رسیدن به این مرحله تلاش و پشتکار بیشتری لازم است. تنها حرف زدن کمکی به این کمپانی نخواهد کرد.

منبع: Phonearenaارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر