کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

نسل سوم اپل واچ از سیم کارت پشتیبانی می‌کند

نسل سوم اپل واچ

در حال حاضر ساعت‌های هوشمند مختلفی در بازار جهانی وجود دارد که توسط شرکت‌های مختلف ساخته و ارائه شده‌اند. شرکت اپل یکی از این تولیدکنندگان است که با عرضه اپل واچ به بازار جهانی توجه بسیاری را جلب کرد و همچنین بخش عمده‌ای از بازار گجت‌های پوشیدنی را به خود اختصاص داد. این شرکت قرار است که به زودی نسل سوام اپل واچ را معرفی کند، به تازگی خبرهای جدیدی درباره این گجت پوشیدنی منتشر شده است. در ادامه با تکرا همراه باشید.

مهاجرت به انگلستان و پرتغال

انتظار می‌رود که شرکت اپل در نسل سوم اپل واچ ویژگی‌های عمده بسیاری را ارائه دهد و تغییرات بزرگی در آن ایجاد کند. باتوجه به گفته تحلیلگر Susquehanna یعنی کریستوف رولاند، ساعت هوشمند جدید اپل قابلیت اتصال به تلفن همراه را خواهد داشت و از سیم کارت پشتیبانی می‌کند. آنطور که پیدا است اسلات سیم کارت در نسل سوم اپل واچ وجود دارد که قابلیت اتصال LTE را هم فراهم می‌کند. گفته‌های رولاند در رسانه‌های انگلیسی زبان منتشر شده که متن آن به شرح زیر است:

ما می‌دانیم که مدلی از ساعت هوشمند جدید اپل دارای اسلات سیم کارت است، بنابراین احتمال می‌دهیم که اپل واچ 3 از اتصال LTE پشتیبانی کند. ما برخی دیگر از مسائل را درک می‌کنیم که شامل مشکلات عمر و ظرفیت باتری است. اما پیشرفت‌های قبل توجهی در نسل سوم ساعت هوشمند حاصل شده است. اپل ممکن است که از VOIP و داده‌ها در اتصال CAT-M1 استفاده کند.

او همچنین ادعا می‌کند که اپل قصد دارد برای ترویج ساعت هوشمند اپل واچ در کنار ایرپادها، ایجاد و دریافت تماس تلفنی را به ارمغان آورد. حال سوال اینچاست که آیا پیش‌بینی‌های او به واقعیت می‌پیوندند یا خیر. به هر حال قابلیت پشتیبانی از سیم کارت و همچنین اتصال LTE برای یک ساعت هوشمند بحث مهمی است. اکنون بهتر است که منتظر انتشار خبرهای حقیقی در این باره باشیم.

منبع: Ubergizmo

 ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر