اندروید پی برای نسل اول هواوی واچ در دسترس قرار می‌گیرد

هواوی واچ

مدتی پیش شرکت هواوی در طی برگزاری نمایشگاه MWC 2017 از ساعت هوشمند هواوی واچ 2 رونمایی کرد که تکنولوژی NFC موجود در آن، یک دلگرمی برای طرفداران بود؛ چراکه به کاربران اجازه می‌دهد تا از ویژگی‌های مختلفی مانند اندروید پی به سادگی استفاده کنند. ممکن است که شما هنوز از دارندگان نسل اول ساعت هوشمند هواوی باشید، امروز خبرهای تازه‌ای منتشر شد که باتوجه به آن‌ها قرار است که سیستم پرداخت همراه اندروید پی برای نسل اول هواوی واچ در دسترس قرار گیرد. در ادامه با تکرا همراه باشید.

آنطور که پیدا است هواوی تایید کرده که تمامی دستگاه‌های پوشیدنی این شرکت به زودی آخرین نسخه از سیستم عامل اندروید یعنی اندروید ویر 2.0 را دریافت خواهند کرد. با انتشار این آپدیت ویژگی‌های جدیدی به نسل اول ساعت هوشمند هواوی اضافه خواهد شد؛ اما بهترین آن فعال شدن تراشه خفته NFC است که با فعال شدن این تراشه ویژگی کاربردی اندروید پی هم فعال خواهد شد.

هواوی اعلام کرده که در حال آزمایش سیستم پرداخت همراه اندروید پی روی نسل اول هواوی واچ است. با این حال ممکن است که اندروید پی همراه با اندروید ویر 2.0 از راه نرسد؛ اما پیش‌بینی شده که نسل اول ساعت‌ هوشمند هواوی نهایتا در سه ماهه سوم سال 2017 میلادی به اندروید پی مجهز خواهد شد.

در حال حاضر کاربران بسیاری از سیستم‌های پرداخت همراه مختلف مانند اندروید پی و اپل پی استفاده می‌کنند که در اصل باعث راحتی کاربران شده و همچنین بحث امنیتی در آن تضمین شده است. با این وجود، شرکت‌های بزرگ تکنولوژی باید پاسخگوی نیاز کاربران باشند و تکنولوژی‌های نو را برای آن‌ها ارائه دهند. به هر حال اندروید پی از ویژگی‌های مهم به شمار می‌آید و شاید از معیارهای خرید برخی از کاربران و شاید بیشتر کاربران باشد. وجود سیستم پرداخت همراه در دنیای پیشرفته امروزی تکنولوژی امری اجباری است. نظر شما درباره این خبر چیست؟

منبع: Ubergizmoارسال نظر