همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

عکس‌هایی غیر رسمی از گوشی گلکسی نوت 8 سامسونگ فاش شد

گوشی گلکسی نوت 8

کمپانی سامسونگ بر خلاف انتظارها پیش‌تر اعلام کرده بود که گلکسی نوت 8 را در سال 2017 معرفی خواهد کرد. حال، امروز عکسی منتشر شده که به نظر می‌رسد مربوط به این گوشی جدید سری نوت سامسونگ باشد. در ادامه با تکرا همراه باشید تا بیشتر این موضوع را بررسی کنیم.

همانطور که می دانید، گلکسی نوت 7 سامسونگ، یک فاجعه بزرگ برای این کمپانی کره‌ای بود. چرا که اتفاقات پیرامون این دستگاه، کمپانی را مجبور ساخت تا چیزی نزدیک به 2.5 میلیون دستگاه را در سراسر جهان فراخوان کرده و به طور کلی تولید مدل 2016 این گوشی را متوقف کند. افراد زیادی بر این باورند که کمپانی سامسونگ به دلیل ذهنیت بد مردم بایستی به طور کلی تولید سری نوت (Note) را متوقف کرده و مدل جدید با نام دیگری را جایگزین آن کند.

با این حال، امروز عکسی منتشر شد که اگر صحت آن اثبات شود، نه تنها تولید سری نوت متوقف نشده، بلکه بایستی در آینده‌ای نزدیک منتظر انتشار سری جدید آن نیز باشیم. همانطور که مشاهده می‌کنید، این عکس تصویری از دستگاهی مشابه با گلکسی اس 8 پلاس (Galaxy S8 Plus) را نشان می‌دهد، حاشیه‌های دور صفحه نمایش این گوشی کمتر شده، همچنین یک قلم S-Pen نیز در کنار این دستگاه قرار دارد که باعث می‌شود فکر کنیم که این عکس مربوط به گوشی گلکسی نوت 8 (Galaxy Note 8) است.

گوشی گلکسی نوت 8

اگر این عکس‌ها واقعی باشند، پس بایستی منتظر گلکسی نوت 8 با فضای باتری کوچکتر نسبت به اس 8 پلاس باشیم، چرا که مهندسان بایستی در این گوشی مقداری از فضارا به قلم S-Pen اختصاص دهند. با این حال، امیدواریم که دیگر شاهد انفجار باتری‌ها در این گوشی نباشیم!

لازم است دوباره یاد آوری کنیم که این عکس‌ها نه معتبر هستند و نه هنوز تأیید شده‌اند، ممکن است تنها شایعه باشند. با این حال ارائه گوشی گلکسی نوت 8 جزوی از برنامه‌های کمپانی سامسونگ است، پس حتی اگر این عکس‌ها شایعه باشند، گلکسی نوت 8 خیلی متفاوت از این چیزی که در تصاویر مشاهده می‌کنیم نخواهد بود.

منبع: GizmoChina

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر