میتوانید وارد حساب کاربری خود شوید

هزینه تبدیل سیم کارت اعتباری به سیم کارت دائمی ایرانسل نصف شد+قیمت

 • هزینه تبدیل سیم کارت اعتباری به سیم کارت دائمی ایرانسل نصف شد+قیمت
  روز گذشته شرکت ایرانسل، اپراتور دوم کشور ایران خبر داد که قیمت تبدیل سیم کارت اعتباری به سیم کارت دائمی خود را ۵۰ درصد کاهش داده است تا افراد بیشتری به مشترکان دائمی آن تبدیل شوند. در ادامه با تکرا همراه باشید تا نگاهی به این موضوع داشته باشیم.

  همانطور که می دانید، تعداد زیادی از کاربران ایرانسل از سیم کارت های اعتباری به دلیل ارزانتر بودن سیم کارت‌ها و کیفیت اینترنت همراه بهره می برند به همین دلیل ایرانسل تسهیلاتی جدید را برای مشترکان اعتباری به منظور تبدیل سیم کارت اعتباری خود به سیم کارت دائمی انجام داده است تا مشترکان بیشتری به بخش مشترکان دائمی تبدیل شوند.
  شما اکنون می‌توانید با ۵۰ درصد تخفیف و فقط با پرداخت مبلغ ۶۰ هزار تومان، کاربری سیم کارت خود را به دائمی تغییر بدهید. مهم‌ترین تفاوت این دو نوع سیم کارت، در توانایی برقراری تماس بدون نیاز به نگرانی در خصوص اعتبار باقی مانده است و سپس کاربر هر دو ماه یک بار، قبضی شفاف همچون دیگر صاحبین سیم کارت‌های دائمی ایران دریافت می‌کند و می‌تواند بدهی‌های خود را بر اساس کارکردی که داشته‌اند، پرداخت کند تا پرداخت‌ها کاملا شفاف باشد.
  ایرانسل، اپراتور دوم ایران قابلیتی جدید در اختیار کاربران گذاشته تا بتوانند به شکلی ساده تر، سیم کارت اعتباری خود را به دائمی تغییر دهند. اپراتور دوم کشورمان اکنون به کاربران اجازه می‌دهد تا نیمی از مبلغ مورد نیاز برای تبدیل سیم کارت اعتباری به سیم کارت دائمی را به صورت سه قسط ماهانه پرداخت کنند.  در واقع این قسط بندی این گونه است که در ابتدا کاربر ۳۰ هزار تومان و در ادامه، سه قسط ۱۰ هزار تومانی را به شکل ماهانه به ایرانسل می پردازدند.

  در پایان باید گفت که تسهیلات جدید ایرانسل نشان از جرکت این شرکت در جهت جذب هر چه بیشتر مشترکان دائمی دارد و باید دید که آیا ایرانسل می‌تواند به هدف خود برسد یا اینکه این طرح شکست خواهد خورد چرا که بسیاری از افراد سیم کارت‌های اعتباری را به دائمی ترجیح می‌دهند.
  نظر شما در رابطه با تسهیلات جدید ایرانسل برای مشترکان اعتباری چیست؟
  .
  تهیه و گردآوری: تکرا

  مطالب مشابه


  مطالب پیشنهادی از سراسر وب

  نظر خود را در مورد این پست ارسال فرمایید.