کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

شیائومی می نوت 3 و هواوی آنر مجیک 2 احتمالا امسال معرفی نخواهد شد!

شیائومی می نوت 3 و هواوی آنر مجیک 2 احتمالا امسال معرفی نخواهد شد!

یک تحلیلگر صنعتی چینی با نام پن جیوتانگ (Pan Jiutang) لیستی از گوشی های هوشمند چینی که احتمالا در سال جاری میلادی معرفی نخواهند شد را منتشر کرده که احتمالا شما را شگفت زده خواهد کرد.

مهاجرت به انگلستان و پرتغال

آقا پن جیوتانگ اعلام کرده که گوشی های اوپو فایند 9 (OPPO Find 9)، ویوو ایکس پلی 7 (Vivo Xplay 7)، اسمارتیسان تی 3 (Smartisan T3)، شیائومی می نوت 3 (Xiaomi Mi Note 3) و هواوی آنر مجیک 2 (Huawei Honor Magic 2) در سال جاری میلادی رونمایی نخواهند شد.

اوپو فایند 9

مدت هاست که اخبار و شایعاتی درباره گوشی اوپو فایند 9 به گوشی می خورد. اما با توجه به اینکه نسخه قبلی این گوشی یعنی اوپو فایند 7 در سال 2014 میلادی معرفی شده، شاید این خبر چندان هم تعجب برانگیز نباشد.

اما در صورتی که این گفته‌ی آقای پن را درست فرض کنیم و اوپو فایند 9 امسال نیز معرفی نشود، معرفی نسخه بعدی اپو فایند 7 به سال سوم خود خواهد کشید و این شاید بیانگر این باشد که کمپانی اوپو به هیچ عنوان علاقه ای به رونمایی از مدل بعدی گوشی اوپو فایند 7 خود ندارد.

ویوو ایکس پلی 7

از طرفی دیگر گوشی ویوو ایکس پلی 7 نیز در این لیست قرار گرفته است؛ گوشی هوشمندی که انتظار داریم نسخه بعدی ایکس پلی 5 کمپانی ویوو که در مارچ سال گذشته رونمایی شد و از یک صفحه نمایش خمیده بهره مند بود، باشد و در سال جاری معرفی شود.

اگر سخنان پن جیوتانگ در این مورد نیز صحت داشته باشد، این خبر را کاملا می توان شگفت انگیز قلمداد کرد؛ چراکه گوشی ویوو ایکس پلی 5 در آسیا بسیار محبوب بود (و یا حداقل این گونه به نظر می رسید) و بنابراین در صورت معرفی نشدن نسخه بعدی آن از جانب کمپانی ویوو، به نظر شاهد اقدامی عجیب از این کمپانی بوده ایم.

اسمارتیسان تی 3

گوشی بعدی که از آن سخن می گوییم، اسمارتیسان تی 3 است. گوشی اسمارتیسان تی 2 یک گوشی جالب توجه توسط کمپانی اسمارتیسان بود و به احتمال زیاد طرفداران گوشی های هوشمند چینی منتظر نسخه بعدی این گوشی هستند.

با توجه به این نکته که اسمارتیسان تی 2 نیز در ماه دسامبر سال 2015 میلادی عرضه شد، اگر این کمپانی قصد رونمایی از نسخه بعدی این گوشی یعنی اسمارتیسان تی 3 را داشته باشد، به نظر می رسد که الان وقتش است؛ اما با تمامی این توضیحات، این گوشی نیز در لیست گوشی های آقای پن که اعلام کرده در سال جاری میلادی معرفی نخواهند شد، جای گرفته است.

شیائومی می نوت 3

در نهایت به گوشی شیائومی می نوت 3 می رسیم که به نظر می رسد می توان از آن به عنوان بزرگترین شگفتی لیست آقای پن جیوتانگ یاد کرد.

همان طور که می دانید گوشی شیائومی می نوت 2 در اکتبر سال گذشته معرفی شد و هنوز هم به عنوان فبلت پرچمدار این کمپانی خودنمایی می کند. این گوشی از محبوبیت بسیار بالایی نزد هواداران برخوردار است و بسیاری از مردم انتظار دارند که شیائومی امسال از مدل بعدی این پرچمدار رونمایی کند.

اما با این اوصاف می بینیم که آقای پن نام شیائومی می نوت 3 را نیز در لیست خود قرار داده و ادعا می کند که این گوشی در سال 2018 میلادی معرفی شد. با این سخنان به نظر می رسد که پن جیوتانگ قصد دارد یک تنه به جنگ تمامی اخبار و شایعات منتشر شده درباره این گوشی، علی الخصوص تاریخ احتمالی رونمایی از آن در ماه آگوست، برود.

هواوی آنر مجیک 2

و اما آخرین گوشی لیست شده در این گوشی نیز هواوی آنر مجیک 2 است. این مورد شاید جای هیچ تعجبی نداشته باشد، چرا که سری آنر مجیک بیشتر به عنوان یک سری آزمایشی برای برند آنر به شمار می رفت و اگر سخنان آقای پن صحت داشته باشد، به نظر می رسد این کمپانی قصد دارد از ادامه تولید این سری از گوشی های خود دست بکشد.

نکته دیگر اینکه آقای پن در لیست خود نامی از شیائومی می 6 پلاس به میان نیاورده است و با استناد به این موضوع شاید بتوان تصور کرد که شیائومی در حال حاضر مشغول کار بر روی این گوشی بوده و قصد دارد آن را تا پیش از اتمام سال 2017، در دسترس علاقه مندان به خود قرار دهد.

در انتها نیز باید به این نکته اشاره داشت که تنها می توان این خبر را یک شایعه دانست و بهتر این است که چند ماه دیگر صبر کنیم و ببینیم که آیا این گوشی ها در سال جاری میلادی منتشر خواهند شد یا خیر.

منبع: androidheadlinesارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر