سونی در IFA 2017 از یک گوشی پرچمدار با نمایشگر ۶ اینچی رونمایی می کند

سونی در IFA 2017 از یک گوشی پرچمدار با نمایشگر 6 اینچی رونمایی می کند

گوشی پرچمدار سونی با نمایشگر ۶ اینچی و نسبت ابعاد ۱۸:۹  در IFA 2017 رونمایی می شود.

کمپانی Japan Display در اوایل ماه گذشته، صفحه نمایش تقریبا بدون حاشیه ی خود با نسبت ابعاد ۱۸:۹ را معرفی کرد. این یک پنل ۶ اینچی با رزولوشن ۱۰۸۰ در ۲۱۶۰ بود که به نام Full Active معرفی شد.

روز گذشته، شایعه ای در وب سایت ویبو منتشر شده و از گوشی جدید سونی خبر داده است؛ این کمپانی قصد دارد از همین صفحه نمایش در گوشی پرچمدار جدید خود استفاده کند و آن را در IFA 2017 برلین به نمایش بگذارد. کنفرانس خبری این رویداد در ۳۱ آگوست برگزار می شود.

بعد از اینکه دو کمپانی الجی و سامسونگ در گوشی های ال جی جی ۶، گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس از صفحه نمایش هایی با نسبت ابعاد ۱۸:۹ و ۱۸.۵:۹ استفاده کردند، به نظر می رسد که تولید کننده های دیگر نیز همین رویکرد را پیش گرفته اند. این ابعاد در مقایسه با نسبت ابعاد ۱۶:۹ استاندارد امروزی، تفاوت دارد و به همین دلیل است که گوشی های جدید، بسیار بزرگ تر هستند. گوشی جدید سونی، کمی بزرگتر از ال جی جی ۶ با نمایشگر ۵.۷ اینچی و نسبت ابعاد ۱۸:۹ خواهد بود؛ همچنین از گوشی اس ۸ پلاس با نمایشگر ۶.۲ اینچی و نسبت ۱۸.۵:۹ کمی کوچکتر است.

شایع شده کمپانی سامسونگ قصد دارد از دستگاه های XZ1، XZ1 کامپکت و ایکس وان در IFA 2017 رونمایی کند. به نظر می رسد این پرچمدار از اسنپدراگون ۸۳۵ برخوردار شود.

.

منبع: gsmarena


ارسال نظر