رندرهای آیفون ۸ اپل با دکمه پاور بزرگ تر در فضای اینترنت منتشر شدند

رندرهای آیفون 8 اپل با دکمه پاور بزرگ تر در فضای اینترنت منتشر شدند

جدیدترین رندرهای آیفون ۸ اپل از دکمه پاور بزرگتر که احتمالا با اسکنر اثرانگشت همراه می شود، برخوردار هستند.

قابلیت تاچ آیدی اخیرا برای کمپانی اپل دردسرساز شده است؛ اما اینطور که از شواهد پیداست، اسکنر اثرانگشت در دکمه ی پاور گوشی آیفون ۸ و لبه ی این دستگاه تعبیه می شود. خبرگزاری فوربز به تازگی طرح شماتیکی را از طراح قاب های محافظ این گوشی هوشمند به دست آورده و رندرهای سه بعدی را بر مبنای آن طراحی کرده است؛ حاصل این تلاش، دکمه ی پاور بزرگ تر بود که احتمالا اسکنر اثرانگشت نیز در همین دکمه قرار می گیرد. لازم به ذکر است که کمپانی اپل، چنین پتنتی را به ثبت رسانده است.

جدیدترین رندرهای آیفون 8 اپل از دکمه پاور بزرگتر که احتمالا با اسکنر اثرانگشت همراه می شود، برخوردار هستند.

دکمه ی هوم در نمایشگر گسترده ی ۵.۸ اینچی این موبایل، به صورت دیجیتالی تعبیه می شود. این بخشی از “ناحیه عملکرد” جدید خواهد بود که جایگاه نمایش نوتیفیکیشن ها نیز می شود.

از دیگر تغییرات به وجود آمده می توان به چرخش ۹۰ درجه ای دوربین های دوگانه در قاب پشتی اشاره کرد. پورت لایتنینگ همچنان به قوت خود باقیست. البته جک هدفون استاندارد ۳.۵ میلی متری در این موبایل نیز تعبیه نمی شود.

دکمه ی هوم در نمایشگر گسترده ی 5.8 اینچی این موبایل، به صورت دیجیتالی تعبیه می شود. این بخشی از "ناحیه عملکرد" جدید خواهد بود که جایگاه نمایش نوتیفیکیشن ها نیز می شود. دکمه ی هوم در نمایشگر گسترده ی 5.8 اینچی این موبایل، به صورت دیجیتالی تعبیه می شود. این بخشی از "ناحیه عملکرد" جدید خواهد بود که جایگاه نمایش نوتیفیکیشن ها نیز می شود.

.

منبع: gsmarena


ارسال نظر

جدیدترین‌ها
قبلی بعدی