به زودی منتظر گوشی شیائومی می ای ۱ باشید!

به زودی منتظر گوشی شیائومی می ای 1 باشید!

ماه گذشته یک گوشی هوشمند از کمپانی جویای نام شیائومی با شماره مدل MDG2 تاییدیه FCC را دریافت کرد. شایعات در آن زمان نشان می‌داد که این گوشی، شیائومی می ۵ ایکس است اما حقیقت چیز دیگری بود. برای اطلاع از جزئیات بیشتر با تکراتو همراه باشید.

در اوایل ماه جاری درست در روز ۴ مرداد (۲۶ جولای) مشخص شد که شماره مدل MDG2 متعلق به گوشی شیائومی می ۵ ایکس (Mi 5X) نیست بلکه شماره مدل MGG2 متعلق به این گوشی است. با انتشار این خبر، دوباره تمامی نگاه‌ها به سمت شماره مدل MDG2 و اینکه این شماره مدل متعلق به کدام گوشی است، جلب شد و اکنون جواب این سوال مشخص شده است.

براساس تاییدیه شیائومی، شماره مدل MDG2 متعلق به گوشی شیائومی می ای ۱ (Mi A1) است. این کمپانی به طور رسمی در صفحه‌ای از وب‌سایت خود که توضیحات مربوط به قرارگرفتن در معرض فرکانس‌های رادیویی گوشی‌‌هایش در آن قرار دارد، این موضوع را اعلام کرده که شماره مدل MDG2 متعلق به گوشی شیائومی می ای ۱ است.

براساس تاییدیه شیائومی، شماره مدل MDG2 متعلق به گوشی شیائومی می ای 1 (Mi A1) است. این کمپانی به طور رسمی در صفحه‌ای از وب‌سایت خود که توضیحات مربوط به قرارگرفتن در معرض فرکانس‌های رادیویی گوشی‌‌هایش در آن قرار دارد، این موضوع را اعلام کرده که شماره مدل MDG2 متعلق به گوشی شیائومی می ای 1 است.

همانطور که در ابتدا گفتیم، این شماره مدل تاییدیه FCC را دریافت کرده است، بنابراین انتظار می‌رود به زودی شاهد رونمایی از شیائومی می ای ۱ هستیم.

متاسفانه تا این لحظه تنها مشخصه‌ای که از این گوشی می‌دانیم، باتری ۳۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی آن است و برای اطلاع از سایر مشخصات گوشی شیائومی می ای ۱باید کمی بیشتر صبر کنیم؛ اما با توجه به برخی شواهد می‌توان حدس زد که این دستگاه، یک گوشی مقرون به صرفه از شیائومی است.

شایان ذکر است که کمپانی شیائومی در حال حاضر سرگرم معرفی و آماده‌سازی چند دستگاه اقتصادی و بالارده است که از جمله می‌توان به ردمی نوت ۵ و ردمی نوت ۵ ای و تاریخ عرضه احتمالی آن‌ها در ۳۰ مرداد (۲۱ آگوست) اشاره کرد.

همچنین انتظار می‌رود در سه ماهه چهارم سال جاری میلادی می‌توانیم شاهد گوشی بالارده‌ی این کمپانی یعنی شیائومی می میکس ۲ باشیم.

بنابراین با توجه به خط تولید شلوغ شیائومی در ماه‌های آتی، باید ببینیم که این کمپانی چه زمانی قصد دارد گوشی می ای ۱ خود را به صورت رسمی معرفی نماید. نظر شما در این مورد چیست؟

منبع: theandroidsoul


ارسال نظر