کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

گوشی های ایسوس زنفون 4 و زنفون 4 سلفی پرو آپدیت های جدید دریافت می کنند

تنها چند روز از معرفی گوشی های ایسوس زنفون 4 و زنفون 4 سلفی پرو در رویدادی که در تایوان برگزار شد، می گذرد؛ با اینحال کمپانی ایسوس آپدیت هایی را برای دو دستگاه از 6 دستگاه معرفی شده در این رویداد، منتشر کرده است.

گوشی ایسوس زنفون 4 آپدیتی را دریافت کرده که نسخه نرم افزاری آن را به 14.1050.1708.36 ارتقا داده و برخی از اشکال های آن برطرف شده است. اتصال وای فای در آپدیت جدید تقویت شده، عملکرد اپلیکیشن دوتایی فیس بوک برطرف شده و باگی که فالورهای توییتر را از طریق کد QR اضافه می کرد نیز از بین رفته است.

آرون گروپس

اما ایسوس زنفون 4 سلفی پرو به نسخه 11.40.208.44 ارتقا یافته است؛ از دیگر به روز رسانی های زنفون 4 سلفی پرو می توان به افزایش کیفیت تصاویر و بهبود کیفیت کلی دوربین اشاره کرد.

کمپانی ایسوس خاطر نشان کرده است که پروسه انتشار این آپدیت برای گوشی های ایسوس زنفون 4 و زنفون4 سلفی پرو ، چند هفته طول می کشد.

گوشی ایسوس زنفون 4 در حال حاضر با قیمت 461 دلار در تایوان به فروش می رسد؛ این نسخه از تراشه کوالکوم اسنپدراگون 660، رم 6 گیگابایتی و حافظه داخلی 64 گیگابایتی برخوردار است. نسخه رم 4 گیگابایتی با حافظه داخلی 64 گیگابایتی و تراشه اسنپدراگون 630 این موبایل با قیمت 362 دلار در دسترس قرار می گیرد. این موبایل در رنگ های مشکی و سفید عرضه می شود.

اما گوشی ایسوس زنفون 4 سلفی پرو با تراشه اسنپدراگون 625، رم 4 گیگابایتی و حافظه داخلی 64 گیگابایتی با قیمت 329 دلار به فروش می رسد و گزینه های رنگی قرمز و مشکی آن در دسترس قرار دارد.

.

منبع: gizmochina

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر