coinex
راهنمای خرید تکراتو

تصاویری زنده از نمایشگر اولد آیفون 8 در فضای آنلاین منتشر شد

تصاویری زنده از نمایشگر اولد آیفون 8 در فضای آنلاین منتشر شدتقریبا همه می دانیم که آیفون 8 با نمایشگری بدون حاشیه همراه می شود که مشابه آن را در گوشی های اسنشال فون و شارپ آکواس اس 2 دیده ایم. گزارشات اخیر حاکی از آن هستند که تولید عمده نمایشگر اولد آیفون 8 آغاز شده و یکی از کاربران ویبو تصاویری از آن را منتشر کرده است.

چندین عکس منتشر شده، اما جالب ترین آنها، نمونه ایست که در بالا مشاهده می کنیدکه قسمت دیجیتالی و کابل های اتصال دهنده آن را نشان می دهد.

چندین عکس منتشر شده، اما جالب ترین آنها، نمونه ایست که در بالا مشاهده می کنیدکه قسمت دیجیتالی و کابل های اتصال دهنده آن را نشان می دهد. در قسمت بالایی نمایشگر اولد آیفون 8 مشاهده می کنید که چهار جایگاه دایره ای و یک قسمت برای گوشی در نظر گرفته شده است.

گفته می شود که دو جایگاه در سمت راست، برای دوربین سلفی و اسکنر عنبیه چشم است؛ و جایگاه کوچکتر در سمت چپ، سنسور دستگاه را تشکیل می دهد. دایره بزرگ تر در سمت چپ نیز احتمالا همان فلاش LED خواهد بود. اما آیا این بدان معناست که آیفون 8 به فلاش LED در نمای جلویی خود مجهز می شود؟ بعید به نظر می رسد.

تصاویری که به تازگی منتشر شده، چهار جایگاه دایره ای را نشان می دهد؛ اما هیچکس به طور قطع نمی داند که هر کدام از آنها چه کاربردی دارد. از آنجاییکه نمایشگر اولد آیفون 8 از هیچ حاشیه ای برخوردار نبوده و قابلیت تاچ آیدی که معمولا زیر نمایشگر تعبیه می شد را حذف کرده، پس احتمالا فاکتورهای مشابهی با این قابلیت را در این قسمت قرار داده است.

تصاویر دیگری که در ویبو منتشر شده، کابل های اتصال دهنده، تراشه A11 و نمایشگر دستگاه را نشان می دهند.

تصاویر دیگری که در ویبو منتشر شده، کابل های اتصال دهنده، تراشه A11 و نمایشگر دستگاه را نشان می دهند. کمپانی اپل هنوز هیچ تاریخ دقیقی را برای رونمایی از این محصول خود اعلام نکرده است.

.

منبع: gizmochina

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر