;
coinex

بهترین اپلیکیشن های پولی آی او اس که در حال حاضر رایگان هستند!

بهترین اپلیکیشن های پولی آی او اس که در حال حاضر رایگان هستند!بهترین اپلیکیشن های پولی آی او اس گاهی اوقات توسط توسعه دهندگان به صورت رایگان در دسترس کاربران این سیستم عامل قرار می گیرد؛ این مزیتی است که همه کاربران گوشی های آیفون را خوشحال می کند.

همه عاشق اپلیکیشن های پولی آی او اس هستند، اما بهترین آنها معمولا با قیمت بیشتری فروخته می شوند؛ اما می توان از فرصتی که گاهی اوقات توسط توسعه دهندگان فراهم می شود، استفاده کرده و بهترین اپلیکیشن های پولی آی او اس را به صورت رایگان دانلود کرد.

البته به خاطر داشته باشید که بهترین اپلیکیشن های پولی آی او اس در این لیست، به مدت محدودی رایگان هستند؛ بنابراین اگر به لینک دانلود مراجعه کرده و قیمت اپلیکیشن را مشاهده کردید، بدانید که فرصت را از دست داده اید؛ پیشنهاد می کنیم که هرچه سریع تر، بهترین اپلیکیشن های پولی آی او اس را دانلود کنید؛ برای معرفی بیشتر با تکراتو همراه شوید:

لیست بهترین اپلیکیشن های پولی آی او اس

Act Prep

Act Prep

اپلیکیشن ACT Prep شما را برای بزرگ ترین آزمون های دبیرستان آماده می کند. این اپلیکیشن بیش از 950 تمرین و آزمون علمی را در بر دارد که به آشنایی بیشتر شما با مباحث مدرسه کمک می کند. (لینک دانلود)

Ashy Bines AB Challenge

Ashy Bines AB Challenge

الگوی شکم شخصی خود را کشف کرده و مسیر خود برای رسیدن به شکمی صاف و بدون چربی که همیشه آرزوی آن را داشتید، هرچه سریع تر شروع کنید. (لینک دانلود)

Voice4u AAC

Voice4u AAC

این اپلیکیشن یک ابزار ارتباطی بر مبنای تصویر است و برای کسانی که با چالش های صحبت کردن روبرو هستند، در دسترس قرار دارد. با این اپلیکیشن به آسانی می توانید فاصله های برقراری روابط اجتماعی را پر کنید. (لینک دانلود)

Life Hacks

یکی از بهترین اپلیکیشن های پولی آی او اس می تواند مجموعه ای از هزاران ترفند و توصیه برای امور خانه و کار را به شما ارائه کرده و در عین حال، بهره وری شما را افزایش دهد.

یکی از بهترین اپلیکیشن های پولی آی او اس می تواند مجموعه ای از هزاران ترفند و توصیه برای امور خانه و کار را به شما ارائه کرده و در عین حال، بهره وری شما را افزایش دهد. به راحتی می توانید با استفاده از ایده های خلاقانه این اپلیکیشن، در زمان صرفه جویی کنید. (لینک دانلود)

ListBox

این اپلیکیشن هشداردهنده و یادآور از بهترین اپلیکیشن های پولی آی او اس به شمار می رود

این اپلیکیشن هشداردهنده و یادآور از بهترین اپلیکیشن های پولی آی او اس به شمار می رود؛ مهمترین ویژگی این اپلیکیشن این است که تا زمانی که از دریافت اعلان توسط شما مطمئن نشود، دست از سرتان بر نمی دارد. سپس با ارائه راهکارهای مختلف در انجام دادن کار مورد نظر به شما کمک می کند. (لینک دانلود)

Train Conductor

Train Conductor

قطارها را مستقیما با انگشتان خود کنترل کنید. با اتصال ریل ها به یکدیگر، آنها را به مقصد برسانید. این بازی حقیقتا سرگرم کننده است! (لینک دانلود)

.

منبع: digitaltrends

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر