یخچال متحرک پاناسونیک؛ خبری جذاب برای تنبل های عزیز!

یخچال متحرک پاناسونیک؛ خبری جذاب برای تنبل های عزیز!

اگر شما هم از جمله افرادی هستید که دوست ندارید برای خوردن یک لیوان آب به درب یخچال بروید، پاناسونیک در نمایشگاه ایفا 2017 برای شما خبرهای فوق‌العاده جذابی دارد.

پاناسونیک در نمایشگاه امسال ایفا در برلین از یک یخچال متحرک رونمایی کرد که هنگامی که آن را صدا می‌زنید، خودش پیش شما می‌آید!

قطعا هزینه استخدام یک خدمتکار برای بسیاری از مردم بالاست و تنبلی هم جیب پر و خالی نمی‌شناسد بنابراین متخصصان پاناسونیک تلاش کرده‌اند که با استفاده از راهکاری فناورانه، پاسخگوی این نیاز کاربران باشند!

پاناسونیک نام این یخچال مفهومی خود را یخچال متحرک (Moving Fridge) نامیده و همانطور که از نامش پیداست یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های این یخچال، متحرک بودن آن است. همچنین یخچال متحرک پاناسونیک قادر است که به برخی از فرمان‌های صوتی کاربران نیز واکنش نشان دهد.

قطعا تا اینجای داستان همگی شما این یخچال را دستگاهی جذاب می‌دانید، اما باید بگوییم که یخچال متحرک پاناسونیک می‌تواند غذاهای متنوعی نیز به شما پیشنهاد دهد.

پیش‌تر گفتیم که یخچال متحرک پاناسونیک تنها یک طرح مفهومی بوده و به نظر نمی‌رسد که پاناسونیک این یخچال را به این زودی‌ها روانه خط تولید خود بکند اما همین که می‌دانیم در آینده‌ای نه چندان دور می‌توانیم شاهد این یخچال‌ها در بازار باشیم، خبر جذاب و خوشحال کننده‌‌ای است.

این روزها همه غول‌های تکنولوژی در تلاشند تا هرکدام به سهم خود بتوانند در تحقق آرزوی بشر امروزی یعنی خانه و زندگی هوشمند کمک کنند. هر ساله نیز در نمایشگاه‌های ایفا تکنولوژی‌های آینده نگرانه‌ای از این دست می‌بینیم. به نظر شما یخچال متحرک پاناسونیک تا چه میزان می‌تواند به ساخت یک خانه هوشمند کمک کند؟

داده فیلى، وبلاگى که مى توانید در مورد بازاریابى محتوایى و تبلیغات آنلاین در آن بخوانید، حامى تکراتو براى پوشش نمایشگاه IFA 2017

منبع: ubergizmoارسال نظر