کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

گوشی هوشمند اسنشال فون تا دو ماه آینده اندروید اوریو را دریافت می کند

گوشی هوشمند اسنشال فون تا دو ماه آینده اندروید اوریو را دریافت می کندگوشی هوشمند اسنشال فون بالاخره کار خود را آغاز کرده و به تازگی در فروشگاه های اسپرینت قرار گرفته است. این موبایل اولین آپدیت نرم افزاری خود را دریافت کرده، اما هنوز به نوقا مجهز است؛ هرچند که خبرهای خوبی برای علاقه مندان به این موبایل و اندروید اوریو داریم.

آرون گروپس

ربکا زاوین، معاون ارشد بخش نرم افزاری کمپانی اسنشال اعلام کرد گوشی هوشمند اسنشال فون در عرض یک تا دو ماه آینده اندروید 8 اوریو را دریافت می کند.

کمپانی اسنشال در زمینه تولید یک لوازم جانبی صوتی پیشرفته فعالیت می کند که به جک هدفون 3.5 میلی متری و DAC با کیفیت مجهز شده است. این گجت نیز همانند سایر لوازم جانبی گوشی هوشمند اسنشال فون به دو سوزن مغناطیسی پشت دستگاه متصل می شود. بعد از دوربین 360 درجه، دومین لوازم جانبی این گوشی هوشمند یک داک شارژر خواهد بود که در زمان معرفی موبایل اسنشال فون رونمایی شد.

دیو ایوانس، معاون ارشد کمپانی اسنشال در بخش طراحی درباره حذف جک هدفون از این موبایل اعلام کرد که در صورت قرار دادن این پورت روی موبایل، حاشیه زیادی در لبه پایینی دستگاه ایجاد می شد، علاوه بر اینکه ظرفیت باتری نیز 10 درصد کاهش می یافت. همچنین این احتمال وجود داشت که برجستگی بزرگی در محل قرار گیری جک هدفون به وجود بیاید. طراحان با هیچ کدام از این موارد موافقت نکرده و درنتیجه، جک هدفون را حذف کردند.

نسخه سفید رنگ گوشی هوشمند اسنشال فون در حال تولید بوده و به زودی به قفسه فروشگاه ها اضافه می شود. از طرف دیگر، گزینه های رنگی آبی و خاکستری، دیرتر به بازار می رسند؛ زیرا رنگ های غیر سفید یا مشکی، در زمان تولید پایداری کمتری دارند. این دستگاه در مرحله اول، در بازار اروپا عرضه می شود.

.

منبع: gsmarena

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر