کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

چند راز شگفت‌انگیز از مدیرعاملانی که کسب و کار آن‌ها هیچ‌وقت از پیشرفت باز نمی‌ایستد

کسب و کاراتومبیل هر کسب و کار با توجه به استراتژی‌ها و هوشمندی‌های رهبران آن به سمت مقصد حرکت می‌کند. اگر رهبران و مدیران هوشمندانه عمل کنند، هیچ دست اندازی نمی‌تواند آن‌ها را از مسیر منحرف سازد. برای هوشمندانه عمل کردن می‌بایست یک سری رمز و رازها را دانست که در مطلب امروز به آن‌ها پرداخته‌ایم، در ادامه با تکراتو همراه باشید.

آرون گروپس

بنیان‌گذاران هوشمند برای رسیدن به خط پایانهیچ‌گاه برنامه کوتاه‌مدت نمی‌ریزند. در طول یک دهه گذشته ۳۹۹۲۱ کسب و کار جدید توسط ما شناسایی شد که از لحاظ نرخ رشد جزء سرآمدترین شرکت‌های شخصی آمریکایی به شمار می‌آمدند. در دهمین فهرست سالانه، ما از بنیان‌گذاران ۲۵ شرکت برگزیده از بین ۱۴۲ کمپانی برتر پرسیدیم که نقطه عطف کارشان کجا بود. از بین لیست‌های فراوان حدود ۱۰ها بار و بیشتر نحوه عملکرد و مدیریت این کمپانی‌ها بررسی شد تا دلیل رشد فوق‌العاده این شرکت‌ها آشکار شود.

آنچه در ادامه آورده شده است حاصل مشاوره‌هایی بود که آنان در اختیار ما گذاشتند. نکاتی که بیشتر از همه مطرح می‌شدند، اشتیاق دائمی برای یادگیری، نظم و انضباط و فروتنی بودند.

در حوزه راه‌اندازی شرکت

گروه Pinnacle

«وقتتان را با مشتری‌های مختلف تلف نکنید، اگر آن‌ها بدردتان می‌خورند از آنان استقبال کنید وگرنه به درب خروجی راهنمایی‌شان کنید. هوشیار باشید، مطمئن شوید که هر آنچه را لازم است در مورد مشتریانتان بدانید، می‌دانید. بنابراین خواهید توانست از این دانش در مسیر درست استفاده کنید و به‌زودی خواهید توانست رفته‌رفته مشتریان بیشتر جذب کنید.»

نینا واکا بنیان‌گذار، مدیرعامل و رئیس شرکت

شماره ثبت ۵۴۲ سال ۲۰۱۷، رده ۵۰۰۰

شبکه LaSalle

« تنها دو راه برای حفظ رشد درآمد شرکت وجود دارد. اگر بنیان‌گذار یا مدیرعامل شرکت، خودش فروشنده بود که هیچ، در غیر این صورت فردی که مسئولیت تصدی‌گری را بر عهده دارد، بایستی خیلی نزدیک به مؤسس شرکت باشد.»

تام گیمبل بنیان‌گذار و مدیرعامل شرکت

شماره ثبت ۴۴۴۹ سال ۲۰۱۷، رده ۵۰۰۰

شرکت Quantum Health

«بایستی برای حفظ نرخ رشد شرکت یک سری قیدوبندها را تنظیم کنید. مثلاً ما دوست نداریم با هیچ‌کدام از مشتریانمان بیشتر از ۲۰ درصد تجارت داشته باشیم.»

کارا تِروت مؤسس و مدیرعامل شرکت

شماره ثبت ۴۴۴۵ سال ۲۰۱۷، رده ۵۰۰۰

شرکت YapStone

«اگر می‌خواهید دامنه فعالیت‌های شرکت را گسترش دهید، این کار از طریق معامله با مشتریان زیاد انجام بدهید، در غیر این صورت لازم نیست زحمت زیادی به خودتان بدهید.»

تام ویلِنت، یکی از بنیان‌گذاران، مدیرعامل و رئیس شرکت

شماره ثبت ۲۵۴۱ سال ۲۰۱۷، رده ۵۰۰۰

شرکت Pacific Dental Services

«استراتژی ساختار تراکمی دارد. در هر کسب و کار ی که هستید، سخت ‌روی استراتژی کارکنید. بدین ترتیب یک مقیاس کلی از کار به دست خواهید آورد. استراتژی شما درگذر زمان می‌تواند تغییر کند، چون بازار سریع تغییر می‌کند.

کسب و کار استارت آپی و سهم آنها در اقتصاد کشورها در صورتی که ساختار شما مثل ساختار سرمایه‌گذاری، سازمانی، اجرایی و ارتباطی درست باشد، این ساختار به شما کمک خواهد کرد تا تغییرات استراتژی مدنظرتان را به هر صورت ممکن اعمال کنید.»

استفان تورن بنیان‌گذار و مدیرعامل شرکت

شماره ثبت ۴۰۷۲ سال ۲۰۱۷، رده ۵۰۰۰

در حوزه هدایت مردم

شرکت Billtrust

«تعداد کسانی که برای تیم اجرایی استخدام می‌کنید، هنگامی‌که یک سازمان ۴۰ نفری هستید با زمانی که  ۴۰۰ نفری هستید، یکسان نیست.»

فیلِنت لِین بنیان‌گذار و مدیر شرکت

شماره ثبت ۴۰۹۹ سال ۲۰۱۷، رده ۵۰۰۰

شرکت Quantum Health

«من هیچ‌گاه کاری را به‌صرف اینکه فقط یک شغل داشته باشم، انجام نمی‌دهم. من آن را انجام می‌دهم تا یاد بگیرم و متوجه بشوم به چی احتیاج دارم. من همیشه قبل از هر کاری فکر می‌کنم، که ساده‌ترین کاری که می‌توانم انجام بدهم جدای از دیدگاه‌های دیگران چیست؟»

کارا تِروت مؤسس و مدیرعامل شرکت

شماره ثبت ۴۴۴۵ سال ۲۰۱۷، رده ۵۰۰۰

شرکت Big Ass Solutions

«اگر فکر کنید که اصلاً پولی در اختیار ندارید، باعث می‌شود بیشتر برای یادگرفتن شور و شوق داشته باشید و در این صورت تمرکزتان هم بالا خواهد رفت.»

آغاز به کار اتحادیه سراسری کسب و کارهای اینترنتی ایران از مهرماه

«اگر افرادی پیدا شوند که ما حس کنیم برای ما مفید خواهند بود، منت‌شان را هم می‌کشیم و اصلاً کاری نداریم که جا به‌اندازه کافی برای کار کردن آنان داریم یا نه! آن‌ها را سریعا استخدام می‌کنیم.»

کِری اِسمیت بنیان‌گذار و مدیرعامل شرکت

شماره ثبت ۳۰۹۶ سال ۲۰۱۷، رده ۵۰۰۰

گروه Pinnacle

«تمرکزتان روی رشد کارکنان معطوف کنید، نه صرفاً خودتان. آیا اصلاً به کارمندان شرکتتان مجال رشد می‌دهید؟»

نینا واکا بنیان‌گذار، مدیرعامل و رئیس شرکت

شماره ثبت ۵۴۲ سال ۲۰۱۷، رده ۵۰۰۰

شبکه LaSalle

«اگر شاهد رشد فرهنگ ناپسندی هستید، برایتان فرقی نداشته باشد که چه کسی مسبب آن بوده، اخراجش کنید. من خودم فروشنده ارشدم را اخراج کردم، او بیش‌ازحد گستاخ و تندخو شده بود، به همین خاطر اخراجش کردیم.»

تام گیمبل بنیان‌گذار و مدیرعامل شرکت

شماره ثبت ۴۴۴۹ سال ۲۰۱۷، رده ۵۰۰۰

گروه مشاوره‌ای V-Soft

«من علاوه به رشد شرکت، معتقد به رشد مداوم و درونی خودم نیز هستم. من حتی از مشاوران خارجی کمک می‌گیرم و خودم را جزئی از مدیرعاملی شرکت میدانم.»

پورنا ویر یکی از بنیان‌گذاران و رئیس شرکت

شماره ثبت ۲۹۲۹ سال ۲۰۱۷، رده ۵۰۰۰

در حوزه مدیریت مالی

شرکت Billtrust

«مراقب سرمایه‌گذارانی که با آن‌ها مشارکت دارید باشید. درست مانند ازدواج کردن می‌ماند، اگر به آن‌ها احترام نگذارید و یا اگر فکر نکنید که ممکن است آنان سرتان کلاه بزارند، پس اصلاً نباید با آن‌ها مشارکت کنید.»

فیلِنت لِین بنیان‌گذار و مدیر شرکت

شماره ثبت ۴۰۹۹ سال ۲۰۱۷، رده ۵۰۰۰

شرکت‌های Loffler

«نتیجه هر کاری که الآن انجام می‌دهید، ثابت نمی‌ماند و عوض خواهد شد. چیزهایی که در حال حاضر برای شما سودمند هستند، حتماً در طی پنج تا ده سال آینده هم سودمند نخواهند بود. بنابراین همیشه بایستی نیم‌نگاهی به جلو داشته باشید.»

جیم لافلِر بنیان‌گذار و مدیرعامل شرکت

شماره ثبت ۴۵۷۶ سال ۲۰۱۷، رده ۵۰۰۰

شرکت Quantum Health

«شما باید ریتم جریان مالی خودتان را پیدا کنید. چه مدت پس‌ازاینکه در کسب‌ و کاری جدید سرمایه‌گذاری کردید، هزینه‌های خود را که حاصل از فروش هستند بازمی‌یابید و شروع به سودآوری می‌کنید؟ هراندازه که باشد شما ملزم به دو برابر کردن آن هستید.»

کارا تِروت مؤسس و مدیرعامل شرکت

شماره ثبت ۴۴۴۵ سال ۲۰۱۷، رده ۵۰۰۰

شرکت Torch Technologies

«بهترین افراد را پیدا کنید و شروع به مسئولیت دادن به آن‌ها کنید. در غیر این صورت شما محکوم‌به شکست هستید.»

بیل روآرک یکی از بنیان‌گذاران و مدیرعامل شرکت

شماره ثبت ۳۴۷۶ سال ۲۰۱۷، رده ۵۰۰۰

شرکت Xifin

«VC یا سهام خصوصی شرکت را به‌دقت برگزینید. اطمینان حاصل کنید که ازنظر فلسفی و فرهنگی با آنچه می‌خواهید انجام دهید، مطابقت داشته باشد. مثلاً ما در حوزه بازار کار محصولمان استاد هستیم، بنابراین به هیچ کمک و مشاوره در این خصوص نیاز نداریم. پس ما بیشتر از هر چیزی نیاز به پشتیبانی و سرمایه‌گذاری داریم.»

لِعِل وایت بنیان‌گذار و مدیرعامل شرکت

شماره ثبت ۳۸۱۷ سال ۲۰۱۷، رده ۵۰۰۰

شرکت لوله‌کشی سرمایشی، گرمایشی، الکتریکیHiller

«من هیچ‌وقت قرض و بدهی را دوست نداشتم، نداشتن بدهی خیلی راحت‌تر است. اگر روزی از شر این بدهی‌ها خلاص شوم، تا می‌توانم از این بدهی‌ها فاصله خواهم گرفت.»

جیمی هیلر بنیان‌گذار و مدیرعامل شرکت

شماره ثبت ۴۳۱۴ سال ۲۰۱۷، رده ۵۰۰۰

.

منبع: inc

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر