تعطیلی یکی از سایت های فیلم و سریال و واکنش وزیر ارتباطات نسبت به آن

تعطیلی یکی از سایت های فیلم و سریال و واکنش وزیر ارتباطات نسبت به آن

تعدادی از کاربران نسبت به تعطیلی یکی از سایت های فیلم و سریال پر بازدید که فکر می‌کردند توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات فیلتر شده است، در صفحه شخصی وزیر ارتباطات در شبکه اجتماعی اینستاگرام، هشتگ اعتراض گذاشتند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در اعتراض به واکنش کاربران اعلام نمود که این سایت فیلتر نشده است و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز هیچ نقشی در تعطیلی آن نداشته است.محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام نیز اعلام کرد که  اعتراضاتی که در خصوص تعطیلی یکی از سایت های فیلم و سریال در جریان است ربطی به این وزارتخانه ندارد.وی تاکید کرد که این سایت فیلتر نشده است و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در این زمینه نقشی ندارد.

وی ادامه داد که اعتراض و پیگیری مطالبات، حق مردم است اما ادبیات پیگیری مطالبات نیز بسیار مهم است.آذری جهرمی اعلام کرد که خواندن برخی اظهار نظرها در زیر پست اینستاگرامش باعث ناراحتی وی شده است. وی اظهار نمود که در قرآن آمده است، فرد مسلمانان حتی حق فحش دادن به بت‌های کافران را نیز ندارد. وی تاکید داشت که رعایت ادب، در پیگیری مطالبات حتما اثرگذاری بیشتری خواهد داشت.

.

منبع: farsnewsارسال نظر