پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (۳ نوامبر تا ۵ نوامبر)

پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته

وب سایت IMDB، پایگاهی است موثق درباره اخبار و اطلاعات مربوط به دنیا هنر هفتم. این وب سایت علاوه بر اینکه یک منبع معتبر در خصوص فیلم‌های سینمایی، هنرپیشگان و دست اندر کاران این هنر است، به صورت منظم و در بازه های مختلف زمانی، اقدام به نشر فهرستی از پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته می نماید. وب سایت IMDB در حال حاضر تحت مالکیت شرکت آمازون (Amzaon) قرار دارد.

پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (۳ نوامبر تا ۵ نوامبر)

در هفته‌ای که گذشت جدول پرفروشترین فیلمهای هفته شاهد ۲ عنوان جدید با نام‌های A Bad Moms Christmas و Thor : Ragnarok بود که توانستند با فروشی قابل توجه به صدر جدول پرفروشترین فیلمهای هفته راه پیدا نمایند. فیلم Let There Be Light نیز توانست در دومین هفته اکران عمومی خود وارد جدول پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (۳ نوامبر تا ۵ نوامبر) شود. از نکات قابل توجه این فهرست، خروج فیلم موفق و پرفروش و ترسناک IT بود که پس از ۸ هفته فروش و رسیدن به رکورد فروش کلی در حدود ۱.۳۰۰ میلیارد تومان، جای خود را به فیلم‌های جدید داد. پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته بنا بر اعلام IMDB بر اساس میزان فروش در آخر هفته گذشته عبارتند از:

۱۰. Let There Be Light

رتبه دهم در بین پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (۳ نوامبر تا ۵ نوامبر) به فیلم Let There Be Light اختصاص یافت. این فیلم که در اولین هفته اکران عمومی نتوانسته بود جایگاهی در بین پرفروشترین فیلمهای سینمایی را از آن خود نماید، با فروشی برابر با ۱.۷ میلیون دلار (معادل ۶.۸ میلیارد تومان با احتساب دلار ۴.۰۰۰ تومانی در زمان نگارش) وارد این فهرست شد. به این ترتیب مجموع فروش کلی فیلم Let There Be Light پس از دو هفته اکران و نمایش عمومی به رقم ۴.۱ میلیون دلار (معادل ۱۶.۴ میلیارد تومان) رسید.

فیلم Let There Be Light یک عنوان سینمایی در ژانر درام است. این فیلم توسط کوین سوربو (Kevin Sorbo) کارگردانی شده است. نویسندگی این اثر نیز بر عهده دن گوردن (Dan Gordon) و سم سوربو (Sam Sorbo) بوده است. از هنرپیشگان حاضر در فیلم سینمایی Let There Be Light می توان به کوین سوربو در نقش دکتر هارکنز (Dr. Sol Harkens)، سم سوربو در نقش کتی هارکنر (Katy Harkens)، دنیل روباک (Daniel Roebuvk) در نقش نورم (Norm)، دنیله آرتس (Donielle Artese) در نقش تریسی (Tracee)، گری گرابس (Gary Grubbs) در نقش دکتر فرانیر (Dr. Fronier) و الیویا فاکس (Olivia Fox) در نقش ونسا (Vanessa) اشاره کرد. فیلم Let There Be Light مدت زمانی برابر با ۱ ساعت و ۴۰ دقیقه داشته و مناسب برای گروه سنی PG-13 (افراد زیر ۱۳ سال با نظارت والدین) تهیه و تولید شده است.

خلاصه داستان

یک آتئیست (Atheist یا خداناباور) با نام دکتر هارکنز با نقش آفرینی کورین سوربو پس از یک تصادف بسیار سخت رانندگی و تجربه‌ای جدید و نزدیک به مرگ، از اعتقادات پیشین خود دست برداشته و به مذهب و دین مسیحیت روی می آورد.

۹. Only The Brave

رتبه نهم در بین پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (۳ نوامبر تا ۵ نوامبر) به فیلم Only The Brave اختصاص یافت. این فیلم توانست با فروشی برابر با ۱.۹ میلیون دلار (معادل ۷.۶ میلیارد تومان) این مقام را در فهرست پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته به خود اختصاص دهد و میزان فروش کلی خود را پس از ۳ هفته اکران و نمایش عمومی به رقم ۱۲ میلیون دلار (معادل ۶۱.۲ میلیارد تومان) برساند.

فیلم Only The Brave یک عنوان سینمایی در ژانر درام بوده و توسط جوزف کوسینیکی (Joseph Kosinski) کارگردانی شده است. از هنرپیشگان حاضر در نقشهای اصلی این فیلم می توان به جاش برولین (Josh Brolin)، مایلز تلر (Miles Teller)، جف بریجز (Jeff Bridges)، جنیفر کانکلی (Jennifer Connelly)، بن هاردی (Ben Hardy) و جیمز بج دیل (James Badge Dale) اشاره کرد. فیلم Only The Brave مدت زمانی برابر با ۲ ساعت و ۱۳ دقیقه داشته و مناسب برای گروه سنی PG-13 ( (افراد زیر ۱۳ سال با نظارت والدین) تهیه و تولید شده است.

خلاصه داستان

این فیلم بر اساس یک داستان واقعی ساخته شده و به بیان تلاش جمعی از آتشنشانان برگزیده برای جلوگیری از گسترش آتش در یکی از کوهستان های کشور آمریکا و سرایت آن به شهر می پردازد.

۸. Thank You For Your Service

فیلم Thank You For Your Service توانست در دومین هفته نمایش عمومی خود با فروشی برابر با ۲.۲ میلیون دلار (معادل ۸ میلیارد تومان) رتبه هشتم را در جدول پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (۳ نوامبر تا ۵ نوامبر) از آن خود نماید. به این ترتیب این فیلم در ۲ هفته اکران و نمایش عمومی توانست فروشی برابر با ۷.۳ میلیون دلار (معادل ۲۹.۲ میلیارد تومان) را به نام خود ثبت نماید.

پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (27 اکتبر تا 29 اکتبر)

این فیلم یک نمونه در ژانر درام جنگی بوده و بر اساس کتابی نوشته دیوید فینکل (David Finkel) ساخته شده است. و کارگردانی و نویسندگی سناریو این فیلم نیز بر عهده جیسون هال (Jason Hall) قرار داشته است. از هنرپیشگان حاضر در فیلم Thank You For Your Service می توان به نام هایی چون هیلی بنت (Haley Bennett) در نقش ساسیکا شومان، میلز تلر (Miles Teller) در نقش آدام شومر، کیشا کسل هیوز (Keisha Castle Hughes) در نقش آلی، امی شومر (Amy Schumer) در نقش آماندا، جو کول (Joe Cole) در نقش بیلی، کری کیهیل (Kerry Cahill) و ارین دارک (Erin Darke) اشاره کرد. این فیلم مدت زمانی برابر با ۱ ساعت و ۴۸ دقیقه داشته و مناسب برای گروه سنی R (افراد زیر ۱۷ سال با نظارت والدین) ساخته شده است.

خلاصه داستان

گروهی از سربازان آمریکایی از جنگ در کشور عراق باز گذشته و قصد دارند تا زندگی خود با خانواده را از سر گیرند. اما زندگی با خاطرات دوران جنگ و صحنه های کشتار و میدان جنگ آنها را رها نکرده و موجب بروز مشکلاتی عدیده در زندگی شهری و حتی نابود کردن آنها می شود.

۷. Blade Runner 2049

عنوان هفتمی در بین پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (۳ نوامبر تا ۵ نوامبر) به فیلم Blade Runner 2049 اختصاص یافت. این فیلم که دنباله ای بر فیلم Blade Runner محصول سال ۱۹۸۲ میلادی به کارگردانی ریدلی اسکات (Ridley Scott) و نقش آفرینی هریسون فورد (Harrison Ford) است، توانست با فروشی برابر با ۲.۳ میلیون دلار (معادل ۹.۲ میلیارد تومان) در تعطیلات آخر هفته این عنوان را از آن خود نماید. به این ترتیب مجموع فروش این فیلم پس از سه هفته اکران و نمایش عمومی به رقم ۸۵.۵ میلیون دلار (معادل ۳۴۲ میلیارد تومان) رسید.

فیلم Blade Runner 2049 یک فیلم در ژانر علمی تخیلی ترسناک بوده و وظیفه کارگردانی آن بر عهده دنیس ویلنوو (Dennis Villeneuve) کارگردان فیلم موفق لالا لند بوده است. ار هنرپیشگان این فیلم می توان به هریسون فورد (Harrison Ford) در نقش ریک دکارد (Rick Deckard)، جرد لتو (Jared Leto) در نقش نیاندر والاس (Niander Wallace)، رایان گاسلینگ (Ryan Gosling) در نقش مامور کی (K)، آنا د آرماس (Ana de Armas) در نقش جوی (Joi)، دیو باتیستا (Dave Bautista) در نقش سیپر مورتون (Sapper Morton)، رابین رایت (Robin Wright) در نقش ستوان جوشی (Joshi) و ادوارد جیمز اولمس (Edward James Olmos) در نقش گف (Gaff) اشاره کرد. این فیلم مدت زمانی برابر با ۲ ساعت و ۴۴ دقیقه داشته و مناسب برای گروه سنی R (افراد زیر ۱۷ سال با نظارت والدین) ساخته شده است.

خلاصه داستان

جستجوهای یک شخصیت جدید بلید رانر با نام مامور کی (K) به دنبال یک راز قدیمی مدفون شده وی را به نشانه‌هایی از بلید رانر قبلی به نام ریک دکارد با بازی هریسون فورد می رساند که بیش از ۳۰ سال از ناپدید شدنش می گذرد…

۶. Happy Death Day

رتبه ششم در بین پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (۳ نوامبر تا ۵ نوامبر) به فیلم Happy Death Day اختصاص یافت. این فیلم توانست در چهارمین هفته اکران عمومی خود به فروشی برابر با ۲.۷ میلیون دلار (معادل  ۱۰.۸ میلیارد تومان) دست یافته و مکان ششم را در فهرست پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته به خود اختصاص دهد. با این ترتیب مجموع فروش کلی این فیلم ترسناک پس از چهار هفته اکران عمومی به رقم ۵۲.۹ میلیون دلار (معادل ۲۱۱.۶ میلیارد تومان) رسید.

پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (13 اکتبر تا 15 اکتبر)

فیلم Happy Death Day یک فیلم در ژانر ترسناک بوده و وظیفه کارگردانی آن بر عهده کریستوفر لاندون (Christopher Landon) قرار داشته است. از هنرپیشگان حاضر در این فیلم می‌توان به جسیکا روث (Jessica Rothe) در نقش تری گلبمن (Tree Gelbman)، اسرائیل بروسارد (Israel Broussard) در نقش کارتر دیویس (Carter David)، روبی موداین (Ruby Modine) در نقش لوری اسپنگلر (Lori Spengler)، لارا کلیفتون (Lara Clifton)، راشل متیوز (Rachel Matthews)، جیسون بیل (Jason Bayle) و راب ملو (Rob Mello) اشاره کرد. این فیلم مدت زمانی برابر با ۱ ساعت و ۳۶ دقیقه داشته و مناسب برای گروه سنی PG-13 ( (افراد زیر ۱۳ سال با نظارت والدین) تهیه شده است.

خلاصه داستان

تری گلبمن (Tree Gelbman) با بازی جسیکا روث یک دانش آموز دبیرستانی است که در روز قتل خود تجربه غیر عادی داشته و با بازگشت به زندگی جزئیات این اتفاق ترسناک را به خاطر آورده و تلاش می کند تا هویت قاتل خود را کشف نماید. در انتهای این زندگی دوباره تری …

۵. Geostorm

فیلم Geostorm توانست در سومین هفته اکران و نمایش عمومی خود فروشی برابر با ۳.۲ میلیون دلار (معادل ۱۲.۸ میلیارد تومان) را تجربه کرده و در ادامه روند موفقیت آمیز هفته اول اکران، رتبه سوم را در جدول پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (۳ نوامبر تا ۵ نوامبر) به خود اختصاص دهد. به این ترتیب مجموع کلی فروش این فیلم پس از سه هفته اکران و نمایش عمومی به رقم ۲۸.۹ میلیون دلار (معادل ۱۱۵.۶ میلیارد تومان) رسید.

فیلم Geostorm یک نمونه در ژانر اکشن علمی تخیلی بوده و کارگردانی آن بر عهده دین دولین (Dean Devlin) قرار داشته است. از هنرپیشگانی که به نقش آفرینی در این فیلم پرداخته اند می توان به بازیگرانی مانند جرالد باتلر (Gerard Butler) در نقش جیک لاوسن (Jake Lawson)، جیم ستارگس‌ (Jim Sturgess) در نقش مکس لاوسن (Max Lawson)، ابی کورنیش (Abbie Cornish) در نقش سارا ویلسن (Sara Wilson)، الکساندرا ماریا لارا (Alexandra Mari Lara) در نقش اوته فاسبیندر (Ute Fassbinder)، اد هریس (Ed Harris) در نقش لئونارد دکوم (Leonard Dekom) و اندی گارسیا (Andy Garcia) در نقش رئیس جمهور اندرو پالما (Andrew Palma) اشاره کرد. این فیلم مدت زمانی برابر با ۱ ساعت و ۹ دقیقه داشته و مناسب برای گروه سنی PG-13 ( (افراد زیر ۱۳ سال با نظارت والدین) تهیه و تولید شده است.

خلاصه داستان

سیستم ماهواره‌هایی که برای کنترل آب و هوا و وضعیت جوی زمین طراحی شده اند دچار مشکل شده و در اقدامی ناگهانی حمله به زمین را آغاز می کنند. زمانی بسیار کوتاه باقی مانده تا با شناسایی عوامل اصلی این ایراد و دلیل آن، از نابودی هر آنچه در زمین وجود دارد جلوگیری شود. در این میان …

۴. Tyler’s Perry’s Boo 2 : A Madea Halloween

رتبه سومدر بین پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (۳ نوامبر تا ۵ نوامبر) به فیلم Tyler’s Perry’s Boo 2 : A Madea Halloween اختصاص داشت. این فیلم توانست با فروشی برابر با ۴.۵ میلیون دلار (معادل ۱۸ میلیارد تومان) این جایگاه را از آن خود نماید. به این ترتیب مجموع فروش کلی فیلم Tyler’s Perry’s Boo 2 : A Madea Halloween به رقم قابل توجه ۴۲.۸ میلیون دلار (معادل ۱۷۱.۲ میلیارد تومان) در تنها سه هفته اکران و نمایش عمومی برسد.

فیلم Tyler’s Perry’s Boo 2 : A Madea Halloween یک فیلم کمدی با مایه هایی از ژانز ترسناک بوده و کارگردانی آن توسط تایلر پری (Tyler Perry) صورت گرفته که علاوه بر این نویسندگی و بازیگری را نیز در این اثر تجربه کرده است. از هنرپیشگان حاضر در فیلم Tyler’s Perry;s Boo 2 : A Madea Halloween علاوه بر تایلر پری در نقش های جو، مدی و برایان، می توان به کیسی دیویس (Casie Davis) در نقش عمه بم (Bam)، پاتریس لاولی (Patrice Lovely) در نقش هاتی (Hattie)، یوسف اراکات (Yousef Erakat) در نقش جوناتان، دایاموند وایت (Diamond White) در نقش تیفانی (Tiffany)، لکسی پنترا (Lexy Panterra) در نقش لئا (Leah)، اندره هال (Andre Hall) در نقش کوینتون (Quinton) و اینانا سارکیس (Innana Sarkis) در نقش گابریلا اشاره کرد.

فیلم Tyler’s Perry;s Boo 2 : A Madea Halloween مدت زمانی برابر با ۱ ساعت و ۴۱ دقیقه داشته و مناسب برای گروه سنی PG-13 (افراد زیر ۱۳ سال با نظارت والدین) تهیه و تولید شده است.

خلاصه داستان

مدی، بم و هاتی به یک ماجراجویی در یک کمپ دور افتاده و متروک پرداخته و زمانی که هیولاها، اجنه و موجودات ترسناک به آنها حمله می کنند، باید به فکر نجات جان خود باشند. در حین این ماجرا…

۳. Jigsaw

رتبه سوم در بین پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (۳ نوامبر تا ۵ نوامبر) به فیلم ترسناک و دلهره آور Jigsaw اختصاص پیدا کرد. این فیلم توانست با فروشی ۶.۶ میلیون دلاری (معادل ۲۶.۴ میلیارد تومانی) در دومین هفته فروش، این جایگاه را از آن خود نموده و به رتبه سوم فهرست پرفروشترین فیلمهای سینمایی دست یابد. به این ترتیب مجموع فروش فیلم سینمایی Jigsaw در دو هفته اکران و نمایش عمومی به رقم ۲۸.۷ میلیون دلار (معادل ۱۱۴.۸ میلیارد تومان) رسید.

پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (27 اکتبر تا 29 اکتبر)

فیلم سینمایی Jogsaw یک فیلم در ژانر جنایی ترسناک است. کارگردانی آن بر عهده مایکل اسپیریگ (Michael Spierig) و پیتر اسپیریگ (Peter Spierig) بوده و سناریو آن نیز توسط پت گلدفینگر (Pete Goldfinger) و جاش استولبرگ (Josh Stolberg) به نگارش در آمده است. از ستارگان حاضر در فیلم Jigsaw که به نقش آفرینی در آن پرداخته اند، می توان به نامهایی مانند مت پسمور (Matt Passmore) در نقش لوگان نلسون (Logan Nelson)، توبین بل (Tobin Bell) در نقش جیگساو یا جان کرامر، کالوم کیث رنی (Callum Keith Rennie) در نقش کارآگاه هالوران (Halloran)، هانا امیلی اندرسون (Hannah Emily Anderson) در نقش الینور بون ویل (Eleanor Bonneville)، کلی بنت (Cle Bennett) در نقش کارآگاه کیث هانت (Keith Hunt)، لارا ون در فورت (Laura Vandervoort) در نقش آنا و برندون جیمز سیم (Brandon James Sim) اشاره کرد.

فیلم Jigsaw مدت زمانی برابر با ۱ ساعت و ۳۱ دقیقه داشته و مناسب برای گروه سنی R (افراد زیر ۱۷ سال با نظارت والدین) کارگردانی و تهیه شده است.

خلاصه داستان

در گوشه و کنار شهر اجسادی پیدا شده که هر کدام به نحوی وحشیانه و متفاوت با دیگری به قتل رسیده اند. با شروع تحقیقات توسط ماموران پلیس، تمامی شاهد نشان از حضور یک شخص در پشت پرده این کشتار قرار دارد : جان کرامر. اما نکته جالب اینجاست که ۱۰ سال از مرگ جان کرامر که با لقب جیگساو (نوعی اره) شناخته می شود، می گذرد…

۲. A Bad Moms Christmas

عنوان دوم در بین پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (۳ نوامبر تا ۵ نوامبر) به فیلم جدید A Bad Moms Christmas اختصاص یافت. این فیلم توانست با فروشی برابر با ۱۶.۸ میلیون دلار (معادل ۶۷.۲ میلیارد تومان) در تنها دو روز آخر هفته، میزان کلی فروش خود در هفته گذشته را به ۲۱.۳ میلیون دلار (معادل ۸۵.۲ میلیارد تومان) رسانده و رتبه دوم در در فهرست پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته به نام خود نماید.

پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (3 نوامبر تا 5 نوامبر)

فیلم A Bad Moms Christman یک فیلم در ژانر کمدی اکشن است. کارگردانی این فیلم نیز بر عهده جان لوکاس (Jon Lucas) و اسکات مور (Scott Moore) قرار داشته است. نویسندگی این فیلم نیز بر عهده کارگردانان آن قرار داشته است. از هنرپیشگان حاضر در این فیلم موفق می توان به بازیگرانی چون میلا کنیس (Mila Kunis) در نقش ایمی (Amy)، کریستن بل (Kristen Bell) در نقش کی کی (Kiki)، کاترین هان (Kathryn Hahn) در نقش کارلا (Carla)، کریستین بارانسکی (Christine Baranski) در نقش روث (Ruth)، سوزان ساراندون (Susan Sarandon) در نقش آیسیس (Isis)، کریستینا اپل گیت (Christina Applegate) در نقش گون دولین (Gwendolyn) و شریل هاینس (Cheryl Hines) در نقش سندی (Sandy) اشاره کرد.

فیلم کمدی A Bad Moms Christmas مدت زمانی برابر با ۱ ساعت و ۴۴ دقیقه داشته و مناسب برای گروه سنی R (افراد زیر ۱۷ سال با نظارت والدین) کارگردانی و تهیه شده است.

خلاصه داستان

این فیلم به بیان طنز گونه بزرگترین چالش سه مادر بسیار پر مشغله و گرفتار که توانایی آنها در زندگی دست کم گرفته شده ، یعنی جشن‌های سال نو و کریمس و همچنین مشکلات آنها در بر آورده کردن انتظارات خانواده در مدیریت این جشن پرداخته و …

۱. Thor : Ragnarok

لقب پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (۳ نوامبر تا ۵ نوامبر) با اختلافی فاحش نسبت به فیلم دوم ، به فیلم Thor : Ragnarok اختصاص پیدا کرد. این فیلم سینمایی یکی دیگر از ساخته‌های شرکت مارول (Marvel) بر اساس شخصیت‌های کتاب‌های مصور (Comic) بوده که مطابق انتظار و مشابه با سایر آثار سینمایی تولید شده بر اساس این کاراکترها، توانسته به موفقیت قابل توجهی در گیشه دست پیدا نماید. فیلم Thor : Ragnarok توانست به فروشی بسیار موفق و برابر با ۱۲۲.۷ میلیون دلار (معادل ۴۹۱ میلیارد تومان) رتیه اول در فهرست پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (۳ نوامبر تا ۵ نوامبر) را به خود اختصاص دهد.

فیلم Thor : Ragnarok یک فیلم در ژانر اکشن ماجرایی با مایه‌ای از طنز است. کارگردانی این اثر نیز بر عهده تایکا وایتیتی (Taika Waititi) قرار داشته است. نویسندگی سناریو نیز توسط یک تیم متشکل از اریک پیرسون (Eric Pearson)، کرگ کایل (Craig Kyle) و کریستوفر یوست (Christopher Yost) و بر اساس داستان‌های مصوری نوشته استن لی (Stan Lee)، لری لیبر (Larry Lieber) و جک کیربی (Jack Kirby) صورت گرفته است.

هنرپیشگان

از ستارگان بسیار مشهور حاضر در فیلم سینمایی Thor : Ragnarok می‌توان به هنرپیشگانی مانند آنتونی هاپکینز (Anthony Hopkins) در نقش اودین (Odin)، کریس همس ورث (Chris Hemsworth) در نقش تور (Thor)، تام هیدلستون (Tom Hiddleston) در نقش لوکی (Loki)، کیت بلانشت (Kate Blanchett) در نقش هلا (Hela)، ادریس البا (Edris Elba) در نقش هیمدال (Heimdall)، جف گلدبلام (Jeff Goldblum) در نقش استاد بزرگ، تسا تامپسون (Tessa Thompson) در نقش والکیری (Valkyrie)، مارک روفالو (Mark Ruffalo) در نقش بروس بنز و هالک (Bruce Benner / Hulk)، کارل اوربان (Karl Urban) در نقش اسکرج (Skurge)، بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) در نقش دکتر استرنج (Dr. Strange)، تایکا وایتیتی با دوبله شخصیت کورگ (Korg) و راشل هاوس (Rachel House) در نقش توپاز (Topaz) اشاره کرد.

فیلم Thor : Ragnarok مدت زمانی برابر با ۲ ساعت و ۴۴ دقیقه داشته و مناسب برای گروه سنی PG-13 (افراد زیر ۱۳ سال با نظارت والدین) تهیه و تولید شده است و با اقتدار رتبه اول را در بین پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (۳ نوامبر تا ۵ نوامبر) به خود اختصاص داده است.

خلاصه داستان

تور قدرتمند با بازی کریس همس ورث زندانی شده و باید به یک مبارزه مرگبار گلادیاتور وار با دوست و همراه قدیمی خود، هالک با بازی مارک روفالو بپردازد. وی باید در کوتاه ترین زمان ممکن این نبرد را به سود خود به پایان رسانده تا مانع از نابودی سرزمین خود ازگارد (Asgard) و ساکنین آن توسط ملکه بسیار قدرتمند هلا با بازی کیت بلانشت شود.

 

پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (۳ نوامبر تا ۵ نوامبر) در یک نگاه

نام فیلم درجه سنی رتبه هفته رتبه هفته گذشته اکران
(هفته)
فروش هفتگی
(میلیارد تومان)
فروش کلی
Thor : Ragnarok PG-13 ۱ ۱ ۴۹۱ ۴۹۱
A Bad Moms Christmas R ۲ ۱ ۶۷.۲ ۸۵.۲
Jigsaw R ۳ ۱ ۲ ۲۶.۴ ۱۱۴.۸
Tyler’s Perry’s Boo 2 : A Madea Halloween R ۴ ۲ ۳ ۱۸ ۱۷۱.۲
Geostorm PG-13 ۵ ۳ ۳ ۱۲.۸ ۱۱۵.۶
Happy Death Day R ۶ ۴ ۴ ۱۰.۸ ۲۱۱.۶
Blade Runner 2049 R ۷ ۵ ۵ ۹.۲ ۳۴۲
Thank You For Your Service R ۸ ۶ ۲ ۸ ۲۹.۲
Only The Brave PG-13 ۹ ۷ ۳ ۷.۶ ۶۱.۲
Let There Be Light PG-13 ۱۰ ۲ ۶.۸ ۱۶.۴

 

گالری تصاویر پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (۳ نوامبر تا ۵ نوامبر)

بیشتر بخوانید : پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (۲۷ اکتبر تا ۲۹ اکتبر)

 

منبع : IMDB

ترجمه و تالیف : تکراتوارسال نظر