کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

فروش تنها 50 هزار گوشی اسنشال فون ؛ اندی روبین ناموفق در فروش!

فروش تنها 50 هزار گوشی اسنشال فون ؛ اندی روبین ناموفق در فروش!
اندی روبین را پدر اندروید می‌دانند. روبین بعد از ترک گوگل، کمپانی خود را راه‌اندازی کرد و اکنون فروش تنها 50 هزار گوشی اسنشال فون (Essential Phone) انتقادهای زیادی را به او وارد کرده است.

متاسفانه تاکنون اسنشال فون اندی روبین نتوانسته است تا در صنعت گوشی های هوشمند جایگاهی را برای خود به دست آورد. به تازگی تخمین زده شده که این کمپانی تنها توانسته تا 50 هزار دستگاه گوشی اسنشال فون را به فروش برساند.

آرون گروپس

البته این عدد بر اساس نصب اپلیکیشن دوربین این دستگاه در گوگل پلی استور به دست آمده و بنابراین ممکن است که رقم چندان دقیقی نباشد.

با این وجود عدم موفقیت اسنشال فون در فروش، به نظر می‌رسد که با گزارش‌های قبلی که از این کمپانی به بیرون درز کرده، مطابقت دارد. چندی پیش عنوان شد که این کمپانی تاکنون توانسته است تا تنها 5 هزار گوشی را به فروش برساند و در حال حاضر صحبت از 50 هزار دستگاه است، رقمی که به هیچ عنوان نمی تواند با تبلیغاتی که برای این شرکت انجام شد، همخوانی داشته باشد.

کمپانی Essential به تازگی قیمت فروش گوشی هوشمند خود را به شدت کاهش داده است که این موضوع فقط می‌تواند نشان دهنده تشویق خریداران برای به دست آوردن مشتری بیشتر باشد. اطلاعات دیگری در دست نیست و باید منتظر تایید این خبر توسط شرکت اسنشال و یا اندی روبین بمانیم. در هر صورت این دستگاه یکی از بهترین گوشی‌های بدون حاشیه 2017 است.

بیشتر بخوانید:

.

منبع: ubergizmo

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر