دستور رییس جمهور برای رفع فیلتر تلگرام!

دستور رییس جمهور برای رفع فیلتر تلگرام!

گفته می‌شود که تلگرام با دستور مستقیم رییس جمهور رفع فیلتر خواهد شد.

به گزارش تکراتو و به نقل از خبرگزاری پارسینه، تلگرام به دستور مستقیم رییس جمهور رفع فیلتر می‌شود.

وب سایت خبری پارسینه دقایقی پیش در کانال تلگرامی خود اعلام کرد که اپلیکیشن محبوب پیام رسان تلگرام مستقیما توسط دستور رئیس جمهور روحانی رفع فیلتر خواهد شد.

گفته می‌شود این مساله امروز در جلسه شورای عالی فضای مجازی مطرح شده است.

این در حالی است که امروز عبدالصمد خرم آبادی، معاون دادستان کل کشور و دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه دادستانی کل کشور، از احتمال تعقیب کیفری برای مسئولینی خبر داد که خواهان رفع فیلترینگ هستند!

این خبر در خبرگزاری های معتبر بازتاب داشته است. در اسرع وقت با دریافت آخرین اخبار مربوط به رفع فیلترینگ تلگرام، تکراتو آن را به اطلاع‌تان خواهد رساند.

بروزرسانی: خبرگزاری فردانیوز نیز امروز (یک شنبه 17 دی ماه) گزارش داده که برخی از کاربران پیام رسان تلگرام بدون استفاده از فیلترشکن، قادر به استفاده از این اپلیکیشن پیام رسان بودند.

البته این خبرگزاری در گزارش خود اشاره کرد که هنوز این رفع فیلترینگ همگانی نبوده و برای اکثر کاربران همچنان با فیلترشکن قابل استفاده است.

در انتها باید به این موضوع اشاره کنیم که تا زمانی که رسما این موضوع توسط نهادهای رسمی و دولتی اعلام نشده و تلگرام نیز برای همه مردم بدون فیلترشکن در دسترس قرار نگیرد، در شرایط پرتلاطم و غیرپایدار این روزهای اینترنت کشور، نمی‌توان این موضوع را رسما تایید کرد.

.

بیشتر بخوانید:ارسال نظر (1 نظر)

    سلام ریس جمهور،من دیگه از زندگی سیر شدم توی ۳۰سالگی چون ،نه مدرک لیسانس و کارت پایان خدمت بدردم نخورد،بیکار شدم پول نان هم ندارم، چند روز با این وضع اقتصاد و گرانی مصالح کارگری هم نیست،نه دیگه آرزو ازدواج دارم نه خانه و ماشین دار شدن،فقط کمکم کن شاغلم بشم یا بیشتر از این گرسنگی نکشم.شماره تماس من ۰۹۰۳۳۰۵۲۹۲۸_شماره عابربانک سپه۵۸۹۲۱۰۱۰۶۰۸۹۶۴۴۲ هادی قربانی هستم.دیگه روانی شدم بس به هیچ هدفم نرسیدم

    0

    0
    پاسخ