قیمت گلکسی اس ۹ بیش از ۱۰۰۰ دلار خواهد بود!

قیمت گلکسی اس ۹ احتمالا بیشتر از ۱۰۰۰ دلار خواهد بود. این طور که از شواهد پیداست، گلکسی اس ۹ با قیمتی در حدود ۱۴۰ دلار بیشتر از قیمت گلکسی اس ۸ در بازارهای اروپایی معامله خواهد شد.

به گفته یکی از منابع آگاه این صنعت در بریتانیا، کاربران انگلیسی می‌توانند مدل استاندارد گلکسی اس ۹ را با قیمت ۷۸۹ پوند (۱۱۱۴ دلار)، یعنی ۱۰۰ پوند بیشتر از قیمت پایه گلکسی اس ۸ خریداری کنند.

قیمت گلکسی اس ۹ پلاس چقدر خواهد بود؟

این منبع خبری هیچ اشاره‌ای به قیمت گلکسی اس ۹ پلاس نکرده است، اما با توجه به قیمت گلکسی S9 و قیمت‌گذاری نسبتا مشابه با آن، می‌توان انتظار  داشت که نسخه بزرگتر S9+ با قیمتی در حدود ۸۸۹ پوند (۱۲۵۵ دلار) در مدل پایه به فروش برسد.

این گزارش همچنین اعلام می‌کند که مدل اس ۹ پلاس نه تنها اولین گوشی مجهز به دوربین دوگانه در سری گلکسی S است، بلکه گرانترین گوشی پرچمدار سامسونگ نیز به حساب می‌آید.

البته این افزایش قیمت تنها مختص به بازارهای اروپایی نخواهد بود. پیش از این عنوان شده بود که قیمت گلکسی اس ۹ برای عرضه در بازارهای اروپایی از ۸۵۰ دلار آغاز می‌شود و گلکسی اس ۹ پلاس چیزی در حدود ۱۰۰۰ دلار قیمت خواهد داشت.

هنوز با اطمینان نمی‌توان گفت که سامسونگ تا چه اندازه قیمت پرچمدارن جدید خود را افزایش خواهد داد. گلکسی اس ۹ تفاوت چندانی با نسل قبلی خود ندارد و تنها ارتقا قابل محسوس در بخش پردازنده اتفاق خواهد افتاد. شاید سامسونگ با آغاز پیش فروش این دستگاه و بازخوردی که از خریداران می‌گیرد، قیمت گلکسی اس ۹ را در محدوده مناسب‌تری اعلام کند.

البته بالاتر بودن قیمت گلکسی اس ۹ پلاس کمی منطقی‌تر به نظر می رسد، وجود دوربین دوگانه در این مدل می‌تواند موفقیت‌های این سری را بیش از پیش نشان دهد.

هر دو گوشی پرچمدار جدید سامسونگ در ۲۵ فوریه (۶ اسفندماه) و در نمایشگاه MWC 2018 معرفی شده و در اواسط ماه مارس برای فروش به بازار عرضه خواهند شد.

 

بیشتر بخوانید:

.

منبع: androidheadlinesارسال نظر