قابیلت های جدید تلگرام در نسخه 4.8؛ تلگرام به روزرسانی شد!

امروز از قابیلت های جدید تلگرام در نسخه 4.8 آن رونمایی شد. این اپلیکیشن پیام رسان در به روز رسانی جدید خود قابلیت‌های جدیدی را در نظر گرفته است.

اپلیکیشن پیام رسان تلگرام یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین اپلیکیشن‌های پیام رسان در دنیاست که کاربران زیادی نیز در جهان از آن استفاده می‌کنند. در هر بار به روز رسانی، استفاده از قابیلت های جدید تلگرام امکان پذیر است و همین امر باعث شده تا مورد استقبال مردم در سراسر دنیا قرار گیرد.

نسخه 4.8 تلگرام جدیدترین نسخه از این اپلیکیشن پیام رسان است که قابیلت‌های جدید به آن اضافه شده است. قابلیت‌های جدید و جذاب نسخه جدید تلگرام، باعث شده تا کاربران و استفاده کنندگان بتوانند در گروه‌ها به آسانی با هم ارتباط برقرار نمایند.

پیام رسان تلگرام از معدود پیام ‌رسان‌هایی است که همیشه سعی دارد تا قابلیت‌های مفید و کاربردی را اضافه کند تا کاربران بتوانند از امکانات مناسبی برخوردار شوند. این پیام رسان به نظر کاربران خود بسیار اهمیت می‌دهد و همیشه با اضافه کردن قابلیت‌های جذاب و جدید، سعی در راضی کردن و خشنودی کاربران خود دارد. هدف این پیام رسان هم جذب کاربران بیشتر است و هم حفظ سایر کاربران قبلی خود.

براساس تازه‌ترین اخباری که در مورد این اپلیکیشن پیام رسان منتشر شده است، امنیت آن نیز در سطح قابل قبولی قرار دارد زیرا در آن برای ارسال و دریافت اطلاعات از رمزنگاری پیشرفته‌ استفاده می‌شود.

بررسی قابیلت های جدید تلگرام در نسخه 4.8

نسخه جدید 4.8 تلگرام همراه با ویژگی و قابلیت‌های جدید ارائه شده است. در این نسخه، قابیلت های جدید تلگرام مشخص شده و قابل استفاده هستند. از جمله قابیلت های جدید تلگرام در این نسخه جدید می‌توان به موارد زیر اشاره نمود :

  • قابلیت تعویض خودکار تم تلگرام بر اساس روز یا شب بودن
  • امکان گوش دادن یا مشاهده‌ی محتوا بدون نیاز به دانلود کردن مانند استریم موسیقی و ویدیو
  • اضافه شدن قابلیت لاگین در وب سایت‌ها

1.بررسی قابلیت استریم موسیقی و ویدیو در پیام رسان تلگرام

با استفاده از امکان استریم موسیقی و ویدئو که یکی از قابیلت های جدید تلگرام است، کاربران قادر خواهند بود تا بدون اینکه نیاز به دانلود کامل یک فایل موسیقی یا ویدیو وجود داشته باشد، به آن گوش دهند و یا آن را مشاهده کنند. این قابلیت جدید تلگرام دقیقا مشابه با همین امکان در یوتیوب است. به عنوان مثال، اگر شما فایلی 30 مگابایتی که فیلم یا موسیقی است را در تلگرام دریافت کنید، قادر خواهید بود تا به محض لمس دکمه دانلود، آن را مشاهده یا به آن گوش کنید.

البته لازم به ذکر است که سرعت پخش آن به صورت مستقیم به سرعت اینترنت شما بستگی دارد. نکته دیگری که لازم است در اینجا به آن اشاره کرد این است که شما می‌توانید در صورتی که فایل مورد نظر برای شما جذاب نبود، دانلود آن را متوقف نمایید. استفاده از این ویژگی مهم اجازه می‌دهد که مصرف اینترنت کاهش یابد.

2.بررسی قابلیت تعویض خودکار تم روز و شب تلگرام

از دیگر قابیلت های جدید تلگرام می‌توان به امکان تعویض خودکار تِم تلگرام بر اساس ساعات شب و روز اشاره نمود. این ویژگی این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند که تلگرام آنها در روز دارای تم روزانه و روشن باشد و در شب دارای تم تاریک و شبانه باشد.

برای استفاده از این ویژگی کاربران باید در ابتدا آن را فعال کنند. برای فعال کردن این قابیلت، ابتدا باید وارد بخش تنظیمات تِم در تلگرام شد و آن را برروی گزینه  Auto-Night mode  قرار داد. تم شبانه، نور کم و تاریکی دارد و استفاده از آن در هنگام شب باعث می‌شود تا چشم کاربران کمتر اذیت گردد.

3.بررسی قابلیت لاگین در وب سایت‌ها

قابلیت لاگین شدن به وب سایت‌ها از طریق تلگرام یکی دیگر از قابیلت های جدید تلگرام است که در نسخه 4.8 آن اضافه شده است. از طریق این قابیلت کاربران قادر خواهند بود تا با حساب کاربری و اپلیکیشن تلگرام، به وب سایت‌های تحت پشتیبانی آن لاگین کنند.

به روز رسانی جدید تلگرام هم اکنون برای دستگاه‌ها و گوشی‌های هوشمند با سیستم عامل اندروید منتشر شده است. این پیام رسان به صورت رسمی اعلام کرده است که قابیلت های جدید تلگرام ، به زودی برای گوشی‌هایی با سیستم عامل iOS  نیز منتشر خواهد شد.

 

بیشتر بخوانید :

.

منبع : androidpoliceارسال نظر