همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

برنامه کنفرانس WWDC 2018 اپل ؛ معرفی iOS 12، آیپد X و آیفون SE 2

کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل (کنفرانس WWDC 2018) در آینده‌ای نزدیک آغاز خواهد شد و محصولات جدیدی در آن رخ نشان خواهند داد.

اپل از سال 2003 کنفرانسی با نام توسعه دهندگان جهانی اپل را در سانفرانسیسکو سازماندهی کرد و امسال نیز بر اساس اطلاعhتی که از یک منبع آگاه به دست آمده، برنامه کوپرتینو برای برگزاری کنفرانس WWDC 2018 مشخص شده است.

اپل چندین سال که در ماه ژوئن (خردادماه) رویداد توسعه دهندگان خود را برگزار می‌کند و سال 2018 نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. این کنفرانس بین 4 تا 8 ژوئن (14 الی 18 خرداد 97) برگزار خواهد شد.

اپل معمولا از این بستر برای معرفی برخی از سخت‌افزارهای جدید خود استفاده کرده است. به عنوان مثال مک پرو در کنفرانس WWDC 2013 معرفی شد و آیپد پرو های جدید نیز در رویداد WWDC 2017 نشان داده شدند.

به نظر می‌رسد که کنفرانس توسعه دهندگان اپل 2018 نیز محصولات جدیدی را برای معرفی در اختیار خواهد داشت. گفته می‌شود آیپد پرو جدیدی معرفی خواهد شد که نمایشگر آن ظاهری همانند آیفون X دارد. شایعات آن را آیپد X می‌نامند.

علاوه بر این دستگاه، ممکن است که آیفون اس ای 2 نیز در همین کنفرانس رونمایی شود، دستگاهی که بر اساس شایعات، برخی از ویژگی‌های آیفون 7 را با خود یدک می‌کشد و احتمالا از شارژ بی‌سیم برخوردار خواهد بود. معرفی سیستم عامل آی او اس 12 نیز احتمالا بخشی از این رویداد را در بر خواهد گرفت.


بیشتر بخوانید:  چه انتظاراتی از iOS 12 داریم؟ همه ویژگی‌ها و قابلیت‌ها


در کنفرانس WWDC 2017 بیش از 5000 دولوپر و 1000 مهندس حضور داشتند و پیش بینی می‌شود که امسال این تعداد حتی بیشتر از سال قبل باشد.

.

منبع: gizmochina

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر