فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

بررسی پرفروش ترین خودروهای داخلی در سال 96

بازار خودرو امسال با نوسانات و مشکلاتی همراه بود اما با این وجود باز هم تعدادی از خودروها توانستند فروش خوبی داشته باشند و در لیست پرفروش ترین خودروهای داخلی قرار گیرند.

به گزارش تکراتو و به نقل از ایران جیب، یکی از جذاب‌ترین بازارهای شناخته شده در کشور برای سرمایه‌گذاری، بازار خودرو است. تعداد زیادی از افراد همه ساله در این بازار سرمایه‌گذاری می‌کنند. هدف از این امر به دست آوردن سود از این بازار است. البته خرید و فروش خودرو در بازار اصول خاص خود را دارد و همه فروشندگان و نمایشگاه‌داران خودرو سعی دارند تا از راه‌های مختلف به تبلیغات و معرفی خودروها بپردازند و از این طریق فروش خود را افزایش دهند.

کریپتال گلوبال

خرید و فروش خودرو در بازار خودروهای داخلی در سال جاری، با مشکلاتی همراه بود اما نکته‌ای که لازم است در اینجا در مورد بازار خودروهای داخلی به آن اشاره نمود، قیمت خودروهاست که یکی از موارد مهم خرید محسوب می‌شود.


بیشتر بخوانید : بررسی باکیفیت ترین خودروهای داخلی ؛ کدام خودروهای داخلی تکنولوژی بالاتری دارند؟


بررسی تعدادی از پرفروش ترین خودروهای داخلی کشور در سال 96

در ادامه تعدادی از پرفروش ترین خودروهای داخلی در سال 96  بررسی خواهند شد.

رتبه اول فروش : پراید

پراید از پرفروش ترین خودروهای داخلی

پراید در لیست پرفروش ترین خودروهای داخلی ، رتبه اول را دارد. پراید خودرویی ارزان قیمت در بازار داخلی است و به همین دلیل توانسته است در لیست پرفروش ترین خودروهای داخلی رتبه اول را به دست آورد. در طی 11 ماهه سال جاری بیشترین میزان فروش در ایران مربوط به این خودرو بوده است. پراید همچنان عنوان ارزان ترین خودروی بازار ایران را دارد.

رتبه دوم : تیبا 2

تیبا از پرفروش ترین خودروهای داخلی

دومین خودروی پرفروش ایران نیز، مربوط به خانواده سایپا است. تیبا با داشتن 2 مدل هاچ بک و صندوقدار به بازار عرضه شده است و توانست به عنوان خودروی جانشین پراید فروش خوبی داشته باشد. همین امر باعث شده است تا تیبا در لیست پرفروش ترین خودروهای داخلی قرار گیرد. اما در این بین مدلی که توانسته در این لیست برای خود جا باز کند، مدل تیبا 2 است که از نوع هاچ بک است.


بیشتر بخوانید : بررسی کیفیت خودروهای داخلی ؛ توفق خط تولید تک ستاره‌ها


رتبه سوم : پژو پارس

پژو پارس از پرفروش ترین خودروهای داخلی

پژو پارس سومین خودروی پرفروش بازار ایران است. این خودرو طرفداران بسیاری دارد و زمانی از محبوبیت بیشتری برخوردار بود. ویژگی‌هایی که این خودرو دارد دلایلی است که باعث شده تا این خودرو بتواند نظر تعداد زیادی از خریداران را به خود جلب کند. پژو پارس اکنون در لیست پرفروش ترین خودروهای داخلی قرار دارد.

رتبه چهارم : پژو 206

پژو 206 از پرفروش ترین خودروهای داخلی

خودروی پرفروش بعدی در لیست پرفروش ترین خودروهای داخلی ، پژو 206 است. این خودرو چهارمین خودروی پرفروش بازار ایران در سال 96 است. پژو 206 از جمله خودروهایی است که مورد علاقه نسل جوان است و از همان ابتدای ورود نیز توانست فروش بسیار خوبی داشته باشد. این خودرو دارای ظاهری زیبا و جوان پسند است و در این 11 ماه سال جاری فروش بسیار خوبی داشته است.

رتبه پنجم : پژو 405

پژو 405 از پرفروش ترین خودروهای داخلی

یکی دیگر از پرفروش ترین خودروهای داخلی در سال 96، پژو 405 است. پژو 405 عنوان پنجمین خودروی پرفروش بازار را دارد. این خودرو در دهه 70 بود که وارد بازار ایران شد و توانست سهم خوبی از بازار ایران داشته باشد. ویژگی‌ها و امکانات این خودرو در ابتدای عرضه آن باعث شد تا فروش خوبی داشته باشد.


بیشتر بخوانید : توقف تولید تعدادی از خودروهای داخلی از دی ماه ۹۷ !


.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر