کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

توقف همکاری شرکت مخابرات ایران با مشاوران خارجی

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اعلام نمود که این شرکت دیگر قصد ادامه همکاری با مشاوران خارجی را ندارد و با آنها قطع ارتباط نموده است.

به گزارش تکراتو، سیدمجید صدری درباره لزوم تشخیص و درمان وضعیت شرکت مخابرات ایران اظهار کرده است که در نظام درمان گاهی ناگزیریم جراحی کنیم. جراحی در نقطه‌ای که نمی‌دانید پشت آن چه خبر است و تا چه حد بدخیم است. لذا در جراحی دو چیز بسیار مهم می‌شود؛ یکی تشخیص و دیگری درمان. هر کدام خطا باشد آسیب جبران‌ناپذیری می‌زند. برگشت به گذشته هم هرگز ممکن نیست.

آرون گروپس


بیشتر بخوانید : مخابرات شهر الکترونیک می‌سازد! توسعه خدمات الکترونیکی در شهرها


قطع همکاری شرکت مخابرات ایران با مشاوران خارجی

صدری  با تاکید بر لزوم حذف مشاوران خارجی با هزینه‌های بسیار آنها، اظهار کرد که وضع آنها در مخابرات هم همین است. وقتی برای اموری با نام مشاوره به ایرانی و خارجی هزینه‌های بسیاری باید پرداخت شود، در حقیقت درد و درمان مشخص خواهد شد. وی ادامه داد که مشاوره‌های خارجی را متوقف کرده‌اند تا در موردش بیشتر فکر کنند.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در صفحه اینستاگرام خود درباره مشاوران داخلی نیز اعلام کرد که در مشاوره‌های داخلی دو مسئله مطرح است؛ بخشی از نیروهای مشاوره را می‌توانیم با نیروی انسانی خودمان با کمی توجه جایگزین کنیم و شرکت را از هزینه‌های فراوان مشاوره بیرونی نجات دهیم. بخشی از آن نیز اعضای هیات مدیره استانی بوده‌اند که پس از حذف این هیات مدیره‌ها قرار بود به مدت شش ماه در سمت مشاوره بمانند اما یک سال و نیم طول کشید.

هرچند که پس از مدتی مزایای مالی آنان قطع می‌شد اما نگرانی من مشکلات معنوی این نوع سمت سازمانی بود. برای برگشت این عزیزان به پیکره اجرایی شرکت قرار گذاشتیم در الگوی سازمانی این شرکت بزرگ، جایی مناسب برای آنان در نظر گرفته شود تا جریان اجرایی شرکت بتواند دقیقا از توانایی‌های آنان در مسیر نیازهایش استفاده کند. به این ترتیب خیالم راحت شد که تشخیص درد و درمان تا حدی درست انجام شده است.

بیشتر بخوانید:

.

منبع: isna

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر