ورود سونی اکسپریا ایکس زد 2 و اکسپریا ایکس زد 2 کامپکت در اردیبهشت ماه به ایران

در مراسمی در بام تهران، ورود سونی اکسپریا ایکس زد 2 و اکسپریا ایکس زد 2 کامپکت به ایران اعلام شد. سونی موبایل در ادامه از این مدل گوشی‌ها رونمایی کرد.

به گزارش تکراتو، در مراسم رونمایی و ورود سونی اکسپریا ایکس زد 2 و اکسپریا ایکس زد 2 کامپکت ، اشلی جان که مدیر بخش خاورمیانه و آفریقای سونی است نیز حضور داشت. وی در این مراسم اعلام کرد که آنها بهترین زمان برای حضور در ایران را انتخاب کرده اند. به گفته وی مردم ایران برای سال نو آماده‌ می‌شوند و ایران کشوری است با زیبایی‌های خیره‌کننده، میراث و فرهنگ غنی و در عین حال سرشار از تازه‌ترین فناوری‌ها.

به گفته‌ جان، ایران برای سونی موبایل کشور بسیار مهمی است و آن‌ها می‌توانند تازه‌ترین محصولاتشان را در آن معرفی کنند. وی در ادامه اعلام کرد که هدف آنها در سونی موبایل توانا ساختن مردم به انجام کارهای بیشتر و غنی کردن زندگی‌شان با محصولات مختلف است. آنها باور دارند که یک دستگاه هوشمند باید برقراری ارتباط را آسان کند و افراد را از قید و بند برهاند تا بتوانند چیزهای بیشتری را از زندگی تجربه کنند و از آن‌ها لذت ببرند.

وی تاکید کرد که ارتباط برقرار کردن باید آسان و عملی باشد و به‌جای تسلط بر سبک زندگی، آن را بهبود ببخشد. وی در پایان تاکید کرد که محصولات و خدمات آنها به‌طور فزاینده‌ای هوشمند است و شخصی‌سازی نیز شده است و این شرکت نسبت به این موضوع افتخار می کند.


بیشتر بخوانید: گوشی‌های سونی اکسپریا ایکس زد ۲ و ایکس زد ۲ کامپکت رسما معرفی شدند


رونمایی و ورود سونی اکسپریا ایکس زد 2 و اکسپریا ایکس زد 2 کامپکت

مدیر بخش خاورمیانه اعلام کرد که ورود سونی اکسپریا ایکس زد ۲ و اکسپریا ایکس زد ۲ کامپکت به ایران، احتمالا در اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۷ خواهد بود.

گوشی‌های اکسپریا ایکس زد ۲ و اکسپریا ایکس زد ۲ کامپکت هفته پیش در کنگره جهانی موبایل در شهر بارسلون رونمایی شدند. بر اساس گزارش مدیر بخش خاورمیانه و آفریقای سونی، دستیار شخصی گوشی، محصول هوشمندی است که بدون دخالت دست شیوه جدیدی از ارتباطات را ارائه می‌کند.

 

بیشتر بخوانید:

بررسی اولیه گوشی سونی اکسپریا ایکس زد ۲ (Sony Xperia XZ2)

.

منبع: zoomitارسال نظر