coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس در رنگ قرمز وارد بازار چین می‌شوند!

گوشی‌های پرچمدار گلکسی اس 9 (Galaxy S9) و اس 9 پلاس (Galaxy S9 Plus) سامسونگ طرفداران زیادی دارند زیرا ویژگی‌های خوبی را ارائه می‌کنند و در رنگ‌های متنوعی نیز عرضه می‌شوند.

سامسونگ گوشی‌های پرچمدار گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس خود را در رنگ‌های مشکی، آبی، خاکستری و بنفش عرضه کرده است اما همه این رنگ‌ها در یک بازار عرضه نمی‌شوند. سازنده مشهور کره‌ای ابتدا مدل‌های مشکی، بنفش و آبی رنگ گوشی‌های جدید خود را در کشور چین عرضه کرد و حال تصمیم گرفته است که مدل قرمز رنگ این دو محصول را نیز در این منطقه از جهان در اختیار کاربران و طرفدارانش بگذارد.

این اولین باری نیست که سامسونگ گوشی‌های خود را در رنگ‌هایی متفاوت عرضه می‌کند؛ با اینحال عرضه گلکسی اس 9 و برادر بزرگ‌ترش در یک رنگ جدید غافلگیر کننده است، زیرا زمان زیادی از عرضه این دو گوشی هوشمند نمی‌گذرد و سازنده مشهور کره‌ای هم اغلب گوشی‌های خود را بعد از گذشتن چندین ماه از عرضه آن‌ها در یک رنگ جدید ارائه می‌کند؛ البته عرضه یک محصول در یک رنگ جدید به هیچ وجه یک حرکت ناخوشایند محسوب نمی‌شود زیرا کاربران زیادی منتظر گرفتن گوشی مورد علاقه خود در رنگ مورد علاقه خود هستند. گوشی‌های پرچمدار 2018 سامسونگ در ماه فوریه معرفی و در ماه مارس وارد بازار شدند.


بیشتر بخوانید: فروش ۸ میلیونی گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس در عرض یک ماه


علی‌رغم این که سامسونگ در وب‌سایت چینی خود گلکسی اس 9 و مدل پلاس این محصول را در رنگ جدیدش هم معرفی کرده پروسه فروش این دو گوشی پرچمدار را آغاز نکرده است. احتمال دارد که این دو گوشی هوشمند در رنگ قرمز هم با همان قیمتی عرضه شوند که رنگ‌های دیگر این محصولات عرضه شدند. انتظار داریم که سازنده مشهور کره‌ای مدل قرمز رنگ گلکسی اس 9 (پلاس) را در سایر نقاط جهان هم عرضه کند.

مدل قرمز رنگ گلکسی اس 9 (پلاس)

بیشتر بخوانید:

.

منبع: gizmochina

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر