ممنوعیت استفاده از فیلترشکن در کافی نت ها اعلام شد

رئیس پلیس جدید اماکن نیروی انتظامی، آئین‌نامه ممنوعیت استفاده از فیلترشکن ها و VPNها در کافی‌نت ها را به اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران اعلام کرده است.

به گزارش تکراتو، رئیس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران اعلام کرده است که رئیس پلیس جدید اماکن نیروی انتظامی آئین‌نامه ممنوعیت استفاده از فیلترشکن را به اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران اعلام کرده تا کافی نت ها دیگر از فیلترشکن استفاده نکنند.


بیشتر بخوانید: بررسی مشکلات استفاده از فیلترشکن ها ؛ آلودگی و انتشار اطلاعات


ممنوعیت استفاده از فیلترشکن در کافی نت ها

مهدی میرمهدی اضافه کرد که نیروی انتظامی تنها نهادی است که بدون حکم می‌تواند به سرکشی واحدهای صنفی بپردازد، بنابراین تمامی صنوف باید مقید به رعایت قوانین ابلاغی از سمت این نهاد باشند تا در مواجهه با بازرسی ها، دچار برخوردهای قانونی نشوند.

میرمهدی در ادامه صحبت هایش در مورد ممنوعیت استفاده از فیلترشکن ها در کافی نت در مورد برخوردهایی که با کافی‌نتهای متخلف صورت می‌گیرد، اعلام کرد که چون ماه‌های سوم و چهارم سال زمان تسلیم اظهارنامه‌های مالیاتی از سمت صنوف است، کافی نت متخلف اجازه فعالیت در این مدت را نخواهند داشت و در سایر ماه‌های سال نیز از 15 روز تا یک ماه واحدهای آنها پلمب خواهد شد.

 

بیشتر بخوانید:

.

منبع: asriran

آیا در زمینه ای تخصص و تجربه کافی را دارید؟ دانش خود را با کاربران تکراتو به اشتراک بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.ارسال نظر