انتشار یاهو میل برای اندروید گو ؛ آپدیت نسخه تحت وب

یاهو میل برای اندروید گو منتشر شد. اپلیکیشنی مخصوص اندروید گو که بسیار سبک است و با حجمی کم طراحی شده که با این سیستم عامل سازگار باشد.

به گزارش تکراتو، در گوگل پلی قسمتی مختص اپلیکیشن‌های توسعه یافته برای Android Go وجود دارد. این بخش شامل نسخه های کم‌حجم و ابتدایی اندروید برای موبایل‌های اقتصادی است که معمولا دارای 1 گیگابایت رم یا کمتر هستند.

انتشار یاهو میل برای اندروید گو

اپلیکیشن‌های مخصوص اندروید گو برای اینکه با این سیستم عامل سازگار باشند، بسیار سبک و با حجم کم طراحی شده اند. یاهو نیز به تازگی نسخه اندروید گو اپلیکیشن یاهو میل را در پلی استور منتشر کرده است. یاهو میل برای اندروید گو فقط 10 مگابایت حجم دارد و به ادعای توسعه‌دهندگان نهایتا 50 مگابایت از ظرفیت رم را اشغال خواهد کرد.

البته در کنار نسخه اندروید گو، یاهو میل به نسخه جدیدی برای نمایش در مرورگرهای موبایل هم مجهز شده که قادر است همان قابلیت‌های اپلیکیشن اصلی را به کاربران ارائه دهد. از جمله این قابلیت‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ژست‌های حرکتی جدید برای کار در اینباکس
  • شخصی‌سازی محیط با تغییر تم و فعالسازی حالت تاریک
  • سایدبار پوشه‌بندی شده برای سازماندهی ایمیل‌ها
  • اسکرول بی‌نهایت تا انتهای صفحه
  • دسترسی آسان به نوار ابزار در هر ایمیل

لازم به ذکر است که می توان از وبسایت موبایل یاهو میل هم، یک آیکن میان‌بر ساخت و آن را در صفحه خانگی خود قرار داد تا با فشردن آن به سرعت وارد اینباکس ایمیل‌ها شد.

برای ورود به وبسایت جدید باید از مرورگر موبایل، وارد آدرس mail.yahoo.com شد و برای دریافت نسخه اندروید گو به گوگل پلی مراجعه نمود.

.

منبع: Phonearena

آیا در زمینه ای تخصص و تجربه کافی را دارید؟ دانش خود را با کاربران تکراتو به اشتراک بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.ارسال نظر