با حمایت از تولید بازی در حوزه زیست فناوری ۱۳ بازی اندرویدی تولید شد

تولید بازی در حوزه زیست فناوری با حمایت ستاد توسعه زیست فناوری انجام شده است. ۱۳ بازی اندرویدی در این حوزه تولید و در اختیار مردم قرار گرفته اند.

به گزارش تکراتو، ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حوزه سرمایه انسانی، آموزش و ترویج اقدامات مختلفی انجام می دهد که یکی از این اقدامات، حمایت از تولید بازی در حوزه زیست فناوری است.

این ستاد تاکنون ۸۵۰ میلیون ریال بودجه برای تولید و حمایت از تولید بازی های رایانه ای هزینه کرده تا مفاهیم مربوط به زیست فناوری در بطن جامعه و بین مردم نهادینه گردد. تعداد بازی های اندرویدی تولید شده تاکنون 13 عدد بوده است.

افزایش تولید بازی در حوزه زیست فناوری

گروه سرمایه انسانی، آموزش و ترویج ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی با برنامه ریزی های خود به تولید بازی در حوزه زیست فناوری کمک کرده اند.

برای این منظور در ابتدا بازی های مشابه خارجی مورد بررسی و مطالعه قرار گرفته و پس از آن، برای ایجاد جریان در داخل کشور، از شرکت‌های بازی‌ساز دعوت شده تا زیرساخت‌ها و بازیگران را به گونه ای طراحی کنند تا مدل ارائه شده بیشترین تطبیق را با شرایط کشور داشته باشد.

.

منبع: mehrnews

آیا در زمینه ای تخصص و تجربه کافی را دارید؟ دانش خود را با کاربران تکراتو به اشتراک بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.ارسال نظر