ویدئوی تبلیغاتی رسمی گلکسی نوت ۹ را تماشا کنید

پرچمدار جدید سامسونگ با ویژگی‌ها و رنگ‌های جذاب معرفی شد حالا در این مطلب میخواهیم تصاویر تبلیغاتی و ویدئوی تبلیغاتی رسمی گلکسی نوت ۹ را با یکدیگر تماشا کنیم.

گلکسی نوت ۹ در رنگ‌های مشکی تیره، بنفش روشن، مسی متالیک و آبی اقیانوسی با اس پن زرد رنگ رسما معرفی شد و اکنون سامسونگ یک ویدئوی جذاب تبلیغاتی برای معرفی این دستگاه را در کنار تصاویر جذاب تبلیغاتی برای معرفی این پرچمدار ویژه‌ی خود منتشر کرده است

در این ویدئوی تبلیغاتی روی قدرت بالای گلکسی نوت ۹ تاکید شده و همچنین به باتری حجیم ۴۰۰۰ میلی‌آمپری موسوم به تمام روز نیز اشاره می‌شود که قرار است حداقل یک روز کامل پاسخگوی نیاز کاربران باشد. ضمنا سامسونگ یک نسخه‌ با ۵۱۲ گیگابایت حافظه‌ی داخلی از پرچمدار خود را نیز عرضه خواهد کرد اما در گفته شد که به زودی یک کارت حافظه‌ی جدید ۵۱۲ گیگابایتی نیز توسط سامسونگ به بازار عرضه خواهد شد که در مجموع حافظه‌ی ۱ ترابایت را در گوشی همراه شما به ارمغان خواهد آورد و در این ویدئوی به این ویژگی نیز اشاره می‌شود.

گلکسی نوت 9

ضمنا به سیستم خنک کننده‌ی پردازده‌ی جدید گلکسی نوت ۹ و همچنین به قابلیت کنترل از راه دور قلم جدید اس پن مجهز به بلوتوث نیز اشاره می‌شود. دوربین هوشمند با دیافراگم متغیر نیز یکی دیگر از امکانات نوت جدید سامسونگ است که در این ویدئو به آن تاکید شده است. دستیار قدرتمندتر بیکس‌بی و امکان استفاده از سامسونگ دکس تنها با اتصال یک سیم رابط از دیگر ویژگی‌های این محصول هستند که در ویدئوی تبلیغاتی رسمی گلکسی نوت ۹ به آن‌ها اشاره شده است.

بیش از این شما را منتظر نگه نمی‌داریم و دعوت می‌کنیم در ادامه به تماشای این ویدئوی جذاب بنشینید.

.

منبع: Youtubeارسال نظر