برگزاری مسابقات چالش نوآوری با هدف تعامل استارتاپ‌ها با جامعه علمی

مسابقات چالش نوآوری برگزار می‌شود. هدف از برگزاری این مسابقات تعامل و ارتباط استارتاپ‌ها با جامعه علمی اعلام شده است.

به گزارش تکراتو، علیرضا یاری، دبیر اجرایی نهمین سمپوزیوم مخابرات (کنفرانس بین المللیIST) اعلام کرده که در نهمین دوره‌ی این رویداد بین المللی، برای اولین بار زمینه همکاری و تعامل هرچه بیشتر بین جامعه علمی و صنعت ICT فراهم شده است.

وی در ادامه اعلام کرد که برای این منظور همکاری با پلتفرم جمع سپاری نوآوری فراهم شده است که از یک طرف استارتآپ‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه ICT  بتوانند چالش‌های نوآوری در حوزه‌های کاری خود را مطرح کرده و از طرف دیگر مخاطبان علمی این سمپوزیوم بتوانند برای حل آن چالش‌ها راه حل‌های علمی و کاربردی ارائه نمایند.

هدف از برگزاری مسابقات چالش نوآوری

دبیر اجرایی مسابقات چالش نوآوری تاکید کرد که هدف از برگزاری مسابقات چالش نوآوری شرکت‌ها در این سمپوزیوم، از یک طرف حمایت غیرمستقیم از شرکت‌ها و استارت‌اپ‌های فعال در حوزه ICT جهت افزایش نوآوری در محصولات و خدمات شرکت‌ها، شناسایی و جذب افراد مستعد وخلاق و نیز کمک به بازاریابی و برندسازی استارتاپ‌ها و شرکت‌های نوآور است و از طرف دیگر بهره‌‌گیری از دانش و توانمندی‌های متخصصان داخل و خارج از کشور برای حل چالش‌های شرکت‌های ایرانی فعال در حوزه ICT و ارتقاء سطح کیفی کنفرانس IST است.

یاری اضافه کرد که شرکت‌ها و استارتاپ‌هایی که در یکی از حوزه‌های زیر مشغول فعالیت هستند، می‌توانند درخواست خود را به این سمپوزیوم ارسال کنند:

  • هوش مصنوعی
  • بلاک چین
  • رایانش ابری
  • داده کاوی
  • کلان داده‌ها
  • اینترنت اشیاء
  • سایر حوزه‌های مرتبط با ICT

وی در پایان گفت که این شرکت‌ها در صورت تمایل به دریافت غرفه نمایشگاهی، باید اعلام آمادگی کنند. حضور در نمایشگاه این کنفرانس برای کلیه استارتاپ‌های نوآور منتخب رایگان خواهد بود.

 

آیا در زمینه ای تخصص و تجربه کافی را دارید؟ دانش خود را با کاربران تکراتو به اشتراک بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

.

منبع: mehrnewsارسال نظر