استعفای موسسان اینستاگرام ؛ افزایش خلاقیت و حس کنجکاوی

موسسان اینستاگرام از سمت خود استعفا دادند. آنها در فکر بررسی مجدد خلاقیت‌ها و حس کنجاوی خود هستند و تصمیم دارند به خود کمی زمان بدهند.

به گزارش تکراتو، کوین سیستروم و مایک کریگر، موسسان اینستاگرام که در سال ۲۰۱۰ اینستاگرام را توسعه دادند، دو سال بعد آن را به قیمت یک میلیارد دلار به فیسبوک فروختند. سیستروم و کریگر از آن زمان به عنوان مدیر عامل و مدیر فنی ارشد این کمپانی مشغول به فعالیت بودند اما اکنون این کمپانی را ترک کرده‌اند.

استعفای موسسان اینستاگرام

سیستروم، یکی از موسسان اینستاگرام با انتشار پستی در وبلاگ اینستاگرام از دلایل این استعفا خبر داد:

برنامه ما این است که برای بررسی مجدد خلاقیت و حس کنجاویمان کمی به خودمان زمان بدهیم. به منظور توسعه موارد جدید علاوه بر کناره گیری از این سمت باید ایده‌های الهام بخش را درک کرده و با نیازهای دنیا هماهنگ کنیم.

اینستاگرام که ارزشمندترین خرید فیسبوک در سال‌های گذشته بوده، موفقیت خود را مدیون نگرش درست بنیانگذاران آن، استفاده مطلوب از منابع فیسبوک و تمایل به رقابت گسترده با اسنپ چت بوده است. اما استعفای موسسان اینستاگرام احتمالا توانایی این شبکه اجتماعی برای مدیریت بحران‌های دامنه دار در مورد انتخابات، نشر اخبار جعلی و تصور عمومی مربوط به نفش منفی فیسبوک در جامعه و دموکراسی را کاهش خواهد داد.

مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیسبوک درباره جدایی موسسان اینستاگرام از این شرکت گفته است:

کوین و مایک دو رهبر محصول فوق العاده‌اند و اینستاگرام نیز بازتاب دهنده استعداد وخلاقیت آنها است. من در طول شش سال گذشته چیزهای زیادی از آنها یاد گرفته‌ام و برایشان آرزوی موفقیت دارم.

موسسان اینستاگرام اعلام کرده‌اند که از این پس به عنوان دو کاربر از مجموع یک میلیارد کاربر اینستاگرام و فیسبوک، نوآوری‌ها و قابلیت‌های جدید این دو شرکت را دنبال خواهند کرد.

 

آیا در زمینه ای تخصص و تجربه کافی را دارید؟ دانش خود را با کاربران تکراتو به اشتراک بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

.

منبع: instagramارسال نظر