شمال بار تهران ؛ بهترین شرکت خدمات بسته بندی اسباب کشی در تهران

بسته بندی اثاثیه یکی از ملزومات مهم هنگام اسباب کشی است که نیاز به تخصص و مهارت زیادی دارد. انجام بسته بندی اصولی تا حد زیادی ازمدت زمان اسباب کشی می کاهد و در صرفه جویی زیادی در هزینه های نهایی می کند.

هزینه هایی که ممکن است به اسباب و اثاثیه و حتی به خود افراد غیر ماهر بدلیل حمل اشتباه لوازم و جابجایی اثاثیه وارد شود.حتی چیدن لوازمی که به درستی در کارتن های مناسب و برچسب گذاری شده بسته بندی شده اند نیز به مراتب راحت تر است. همه اینها از وظایف یک شرکت باربری است.

طبق تحقیقات ما اگر به دنبال بهترین اتوبار تهران به منظور خدمات اسباب کشی در تهران و یا حومه هستید، شرکت باربری شمال بار تهران می تواند بهترین گزینه باشد. سابقه طولانی ، استفاده لوازم کارتن های مخصوص آرم دار ، کارگران و پرسنل آموزش دیده باعث شده تا این شرکت باربری درصد بسیار بالایی از رضایتمندی را در نظرسنجی ها کسب نماید .همچنین این شرکت یکی از اعضای قدیمی اتحادیه باربری تهران می باشد که موفق یه کسب مجوزهای لازم در زمینه حمل بار و بسته بندی و جاجایی اثاثیه گشته و جایگاهی را در بین بهترین شرکت‌های خدمات بسته بندی اسباب کشی به خود اختصاص داده است.

 خدمات بسته بندی اسباب کشی چیست؟

بسته بندی اهمیت زیادی در مقوله اسباب کشی و جابجایی دارد. چرا که در واقع وسایل شما با بسته بندی شدن در برابر هر گونه صدمات احتمالی مصون می مانند. امروزه بسته بندی وسایل منزل و حتی لوازم شرکتها، اداره ها و موسسات با استفاده از وسایل و ابزارهایی صورت می گیرد. مانند:

 • کارتن های چند لایه
 • نایلون حباب دار (بابل رپ)
 • پلاستیک های مقاوم (استرچ رپ)
 • چسب های نواری محکم
 • کاورهای محافظ (جهت جدا کردن ظروف شکستنی)

هر چه بسته بندی بهتر و دقیق تر صورت بگیرد، تاثیر بیشتری در کیفیت اثاث کشی و حمل بار می گذارد. امروزه تمام شرکتهای باربری در جهان سعی می کنند که تا حد امکان، با استفاده از بهترین لوازم و همچنین تکنیک های جدید اقدام به بسته بندی اثاثیه مشتریان خود کنند.

در حقیقت اگر می خواهید به کیفیت کار شرکت های باربری پی ببرید، یکی از روش های مناسب بررسی نحوه انجام بسته بندی وسایل توسط کارکنان آنهاست. معمولا بهترین شرکت های اتوبار و خدمات اسباب کشی، بهترین خدمات بسته بندی حرفه ای و بی نقص را به شما ارائه می دهند. در این مورد نیز شرکت بسته بسته بندی اثاثیه شمال بار یکی از بهترین هاست.

 شرکت اتوبار و باربری شمال بار تهران ؛ بهترین شرکت بسته بندی اثاثیه در تهران

تماس با بهترین شرکت های خدمات بسته بندی اثاثیه منزل

اگر قصد اسباب کشی در تهران را دارید، می توانید با شرکت های اتوبار تهران که خدمات باربری و اثاث کشی (شامل بسته بندی و حمل و نقل بار) را انجام می دهند، تماس بگیرید. بسیاری از این شرکتها دارای شعب متعدد و مختلفی در سطح تهران هستند که می توانید با شعبه مورد نظر خود جهت انجام بسته بندی اثاث منزل و یا لوازم محل کار خود و سپس انتقال آنها به محل جدید، تماس گرفته و از خدمات آنها بهره مند شوید.

این شعب معمولا مناطق مختلف تهران را تحت پوشش قرار می دهند. برای مثال:

 • باربری شمال تهران
 • باربری غرب تهران
 • باربری شرق تهران
 • باربری مرکز تهران

و سایر مناطق تهران و حومه که منزل و یا محل کار شما در هر یک از مناطق فوق که قرار داشته باشد، می توانید با آن شعبه تماس بگیرید. (یکی از راه های شناخت بهترین و معتبرترین شرکتهای باربری تهران هم داشتن شعبات مختلف در سطح تهران است)

جهت تماس پیدا کردن بعضی از این شرکت‌ها می‌توان مثلا عبارت باربری شرق تهران را در گوگل جستجو کرد و یا برای مثال چنانچه منزل شما در منطقه ای مانند پاسداران قرار دارد و قصد رزرو خدمات باربری پاسداران به منظور بسته بندی وسایل منزل خود و همچنین انتقال آنها به منطقه ای دیگر و حتی شهری دیگر را دارید، می توانید با شعبه باربری شمال تهران به این منظور تماس بگیرید.

شرکت اتوبار و باربری شمال بار تهران ؛ بهترین شرکت بسته بندی اثاثیه در تهران

شرکت اتوبار و باربری شمال بار تهران با سابقه ای درخشان در زمینه کلیه خدمات اسباب کشی از جمله بسته بندی حرفه ای و همچنین حمل بار با استفاده از بهترین خودروهای مجهز و جدید باربری می تواند رضایت کامل شما از این اسباب کشی آسان و بی دردسر را برآورده کند و یکی از بهترین شرکت خدمات بسته بندی اسباب کشی در تهران و حومه به حساب می‌آید.

تماس با شرکت اتوبار و باربری شمال بار تهران

 • تلفن : 1717
 • وب سایت : shomalbar.ir

پایان رپورتاژ آگهیارسال نظر