باتری شیائومی می 10 پرو 35 دقیقه‌ای کامل شارژ می‌شود

شنیده‌ها حاکی است باتری شیائومی می 10 پرو ، پرچمدار جدید کمپانی چینی با فناوری فست شارژ خود تنها طی ۳۵ دقیقه به طور کامل شارژ می‌شود.

شیائومی دارد خود را آماده می‌کند تا حداقل از دو اسمارت‌فون پرچمدار خود از خانواده می 10 رونمایی کند: شیائومی می 10 و شیائومی می 10 پرو. انتظار می‌رود تا این دو گوشی این کمپانی چینی به آخرین فناوری فست شارژ مجهز باشند.

جی‌اس‌آم‌آرنا به نقل از یک منبع قابل اتکا می‌نویسد واریانت Pro شیائومی می 10 این توانایی را دارد که باتری خود را به طور کامل ظرف 35 دقیقه شارژ کند. شیائومی می 10 پرو (Xiaomi Mi 10 Pro) که بهترین گوشی می ده به شما خواهد رفت، همانند انواعی از شارژرهای وایرلس، توسط یک شارژز 50 واتی پشتیبانی می‌شود.

شارژ کامل باتری شیائومی می 10 پرو فقط طی 35 دقیقه

با این همه ادعای مطرح شده مبنی بر سرعت شارژ شدن گوشی تا عرضه اولیه آن کاملا قابل تایید نیست. آنطور که لیکستر (leakster) گزارش می‌دهد کمپانی چینی دارد بر روی این فناوری کار می‌کند. این امکان نیز وجود دارد که یک شارژر وایرلس ۵۰ واتی را در نیمه دوم سال ۲۰۲۰ شاهد باشیم.

شیائومی می ۱۰ پرو

اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی یک شارژر ۶۶ واتی (۱۱ ولت در ۶ آمپر) از مقامات چین تاییده گرفت. اما سرمهندسان شیائومی تماما مطمئن نیستند که بتوانند چنین فناوری را تا زمان عرضه می ۱۰ پرو توسعه دهند.

در حال حاضر Oppo Reno Ace سریع‌‌ترین شارژرهای گوشی هوشمند در جهان موبایل را تولید می‌کنند. شارژزهای ۶۵ واتی آنها با ارائه توانی ۴ هزار آمپری باتری را ظرف ۲۸ دقیقه از صفر تا صد پر می‌کنند.

بیشتر بخوانید:

منبع: gsmarenaارسال نظر