coinex
راهنمای خرید تکراتو

برترین روش‌های افزایش لایک در اینستاگرام ؛ به طور موثر در اینستاگرام Like بگیرید!

اینستاگرام علی رغم تازه واردیش جایگاه بالایی را برای خود در میان رقبا پیدا کرده است. در این مطلب روش‌های افزایش لایک در اینستاگرام را آموزش داده‌ایم.

این روز‌ها شاهد آن هستیم که صاحبان کسب و کار به این امید که محصولات خود را به بیش از یک میلیارد کاربر پلتفرم اینستاگرام معرفی کنند، یک حساب کاربری در آن ایجاد می‌کنند و محصولات خود را در پست‌هایی معرفی می‌کنند. اما ممکن است بعد از گذشت یک دوره زمانی دیگر پیشرفتی را در کار خود مشاهده نکنند و پست‌های آن‌ها تعداد بازدید یا لایک زیادی نداشته باشد. در اینجا ما قصد داریم 20 مورد از ترفندهای افزایش لایک در اینستاگرام را به شما معرفی کنیم که باعث می‌شوند بتوانید محصولات خود را به نحو بهتری به دید عموم بگذارید. با تکراتو همراه باشید.

برترین روش‌های افزایش لایک در اینستاگرام در یک نگاه

 • عکس‌های با کیفیت بگیرید
 • پست‌های خود را در پلتفرم‌های دیگر نیز به اشتراک بگذارید
 • از هشتگ‌های مکانی استفاده کنید
 • از هشتگ‌های معروف استفاده کنید
 • یک لوکیشن تگ کنید
 • از عکس‌های پشت صحنه در پست‌‌های خود استفاده کنید
 • برای بعضی از کاربرانی که پست شما را لایک می‌کنند، هدایایی اختصاص دهید
 • با یک اینفلوئنسر همکاری کنید
 • با برند‌های دیگر همکاری داشته باشید
 • اکانت‌های پرطرفدار را تگ کنید
 • از فالوور‌ها بخواهید دوستانشان را تگ کنند
 • با عکس‌های مشتریان و کاربران خود پست بگذارید
 • از نقل قول‌ها استفاده کنید
 • برای پست‌های پرطرفدار کامنت بگذارید
 • کاربران بیشتری را فالو کنید
 • به صورت منظم پست بگذارید
 • در ساعات اوج بازدید، پست بگذارید
 • در پست خود سوالی را مطرح کنید
 • در پیج خود برای محصولاتتان تخفیف بگذارید
 • در پیج خود استوری بگذارید

عکس‌های با کیفیت بگیرید

عکس‌های با کیفیت بگیرید

یکی از ترفندهای افزایش لایک در اینستاگرام گرفتن عکس‌های با کیفیت است. شاید به نظرتان این مورد برای افزایش لایک، یک ترفند به حساب نیاید اما جالب است بدانید که خیلی از افراد آن را رعایت نمی‌کنند. برای این کار به یک دوریبن عکاسی حرفه‌ای و گران قیمت نیاز ندارید، بلکه کافی است که از نور محیط و مشخص بودن اجزای عکس مطمئن شوید. البته با هر گوشی هوشمندی هم گرفتن عکس با کیفیت میسر نیست، به همین دلیل به اسمارت فونی با دوربین با کیفیت نیاز دارید. عکس‌های با کیفیت و عالی طبیعتا در نظر بینندگان خوشایندتر هستند و این به معنی افزایش لایک در اینستاگرام است.

پست‌های خود را در پلتفرم‌های دیگر نیز به اشتراک بگذارید

پست‌های خود را در پلتفرم‌های دیگر نیز به اشتراک بگذارید

یکی دیگر از ترفندهای افزایش لایک در اینستاگرام به اشتراک گذاشتن پست‌ها در دیگر شبکه‌های اجتماعی مانند فیسبوک، توییتر و وبلاگ خودتان است. مرتبط کردن حساب اینستاگرام خود به شبکه‌های اجتماعی دیگر به شما این امکان را می‌دهد که مطالب و عکس‌های خود را در فضا‌های دیگر با دنبال کننده‌های خود به اشتراک بگذارید. همچنین این امر به شما کمک می‌کند تا هر چه بیشتر در معرض دید باشید و توجه افراد بیشتری را به سمت پست‌های اینستاگرامی خود جلب کنید و در نتیجه لایک‌های بیشتری را از آن‌ها دریافت کنید.

از هشتگ‌های مکانی استفاده کنید

از هشتگ‌های مکانی استفاده کنید

استفاده از هشتگ‌های مکانی یک راه عالی برای دستیابی به مشتریان بالقوه ایست که در نزدیکی شما سکونت می‌کنند. با سرچ کردن در گوگل، حساب‌های کاربری معروفی را که در نزدیکی شما قرار دارند پیدا کنید و از هشتگ‌های مکانی که آن‌ها استفاده کرده‌اند، مطلع شوید. از این طریق شما می‌توانید با افرادی که در نزدیکی شما هستند ارتباط برقرار کنید یا حتی دیگر اکانت‌هایی را که مایل به دنبال کردن و همکاری با شما هستند، پیدا کنید. این مورد نیز یکی از ترفند‌های افزایش لایک در اینستاگرام به شمار می‌آید.

از هشتگ‌های معروف استفاده کنید

از هشتگ‌های معروف استفاده کنید

برای افزایش لایک در اینستاگرام، در کنار استفاده از هشتگ‌های مکانی و پیدا کردن کاربران در اطراف خود می‌توانید از هشتگ‌های معروف استفاده کنید و از این طریق به گروه زیادی از استفاده کنندگان اینستاگرام دسترسی پیدا کنید. این ترفند باعث می‌شود تعداد بیشتری از افراد از پست‌های شما بازدید کنند و در نتیجه راهی آسان برای افزایش لایک در اینستاگرام محسوب می‌شود. البته باید دقت کنید لایک‌هایی که از این طریق کسب می‌کنید ممکن است از طرف هواداران واقعی شما نباشد.

یک لوکیشن تگ کنید

یک لوکیشن تگ کنید

تگ کردن یک لوکیشن در پست‌های خود به کاربران اطراف شما اجازه می‌دهد تا عکس‌های شما را راحتتر ببینند. تگ کردن یک مکان عمومی (مانند مرکز شهر به جای نام دقیق رستوران خود) باعث می‌شود شانس شما برای دیده شدن افزایش یابد. با تگ کردن یک لوکیشن احتمال بیشتری وجود دارد که کاربرانی که به دنبال پیدا کردن مکان یا برند خاصی در اطراف شما هستند با پیج شما برخورد کنند؛ به همین دلیل این مورد نیز یکی از ترفندهای افزایش لایک در اینستاگرام است.

از عکس‌های پشت صحنه در پست‌‌های خود استفاده کنید

از عکس‌های پشت صحنه در پست‌‌های خود استفاده کنید

شبکه‌های اجتماعی مکانی برای به اشتراک گذاشتن لحظه‌های خودمانیتر از شغل شما با طرفداران و فالوورانتان است و به شما در ارتقاء دادن هویت برند خود و تقویت ارتباط عاطفیتان با مشتریانتان کمک می‌کنند. به طرفداران خود این فرصت را بدهید که نگاهی به پشت صحنه‌های کسب و کار شما بیندازند؛ برای مثال پیش نمایش محصولی که قرار است در آینده به فروش برسانید، تصویری از کارمندان خود، یا تصاویری از محل کار و دفترتان می‌تواند مثالی از این مورد باشد. این تصاویر می‌توانند پست‌های بی نظیر و جذابی باشند و باعث افزایش لایک در اینستاگرام شما شوند.

به بعضی از کاربرانی که پست شما را لایک می‌کنند، هدایایی را اختصاص دهید

همه ما عاشق چیزهای رایگان هستیم! این ترفند یکی از بهترین ترفندهای افزایش لایک در اینستاگرام است چرا که برای کاربران بسیار ساده و راحت است و برای شما نیز لایک‌های بسیاری را به ارمغان می‌آورد. کافی است از هدیه خود یک عکس با کیفیت و جذاب بگیرید (بهتر است این هدیه از محصولات خودتان باشد) و اعلام کنید که با لایک کردن این عکس کاربران می‌توانند شانس خود را برای به دست آوردن جایزه امتحان کنند.

با یک اینفلوئنسر همکاری کنید

با یک اینفلوئنسر همکاری کنید

یکی از ترفندهای افزایش لایک اینستاگرام این است که با یک اینفلوئنسر در حوزه کاری خود همکاری داشته باشید. به اینفلوئنسر این امکان را بدهید که با محصول شما عکس بگیرد و از آن در پیج خود و شما استفاده کند. این کار به کسب و کار شما کمک می‌کند تا به افراد بیشتری در بازار مورد نظر خود برسید و اعتبار خود را از طریق تایید اجتماعی افزایش دهید. کاربران اینستاگرام محصول شما را در پیج اینفلوئنسر‌ها می‌بینند و در نتیجه ترغیب به خرید آن‌ها می‌شوند. این کار باعث بهتر دیده شدن اکانتتان و افزایش لایک در اینستاگرام شما می‌شود.

با برند‌های دیگر همکاری داشته باشید

با برند‌های دیگر همکاری داشته باشید

دقیقاً مانند همکاری با یک اینفلوئنسر، همکاری با یک مارک تجاری که یک محصول مکمل با کسب و کار شما دارد (نه یک رقیب!) می‌تواند به شما کمک کند تا به تعداد بیشتری از افراد در بازار هدف خود دسترسی داشته باشید. حتی در یک گام جلوتر می‌توانید با یک مارک دیگر همکاری داشته باشید و میزبان یک هدیه باشید، هدیه‌ای که هر دو محصول را شامل می‌شود. این ایده می‌تواند بسیار جذاب باشد و این امکان را فراهم آورد که فالوور‌های هر برند، برند دیگر را فالو کند و این به معنی افزایش لایک در اینستاگرام و فروش بیشتر محصول شما است.

بیشتر بخوانید:

اکانت‌های پرطرفدار را تگ کنید

اکانت‌های پرطرفدار را تگ کنید

در کسب و کار خود به دنبال اکانت‌های پرطرفدار باشید و این اکانت‌ها را در پست‌های جدید خود (در عکس، نه در عنوان) تگ کنید. این کار نه تنها این اکانت‌ها را از عکس‌های جدید شما آگاه می‌کند، بلکه می‌تواند عکس‌های شما را نیز در قسمت «تگ شده» در فید‌های آن‌ها نشان دهد. این کار یک روش مفید برای دستیابی به کاربران دیگر در بازار هدف شماست و احتمالاً می‌تواند شما را از طریق این اکانت‌های پرطرفدار در کانون توجه قرار دهد.

از فالوور‌ها بخواهید دوستانشان را تگ کنند

از فالوور‌ها بخواهید دوستانشان را تگ کنند

پست گذاشتن از مطالب و عکس‌های مرتبط با کسب و کارتان یکی از بهترین ترفند‌های افزایش لایک در اینستاگرام است. موضوع پست می‌تواند هر چیز مرتبطی مانند محصولاتی که ممکن است افراد دیگر دوست داشته باشند، فیلم‌های خنده دار یا یادداشت‌ها. برای مثال می‌توانید عکسی از آخرین محصول خود را پست کنید و در کپشن بنویسید که یکی از دوستانتان را که ممکن است از این محصول خوششان بیاید، تگ کنید. با این کار می‌توانید محصولات خود را به تعداد بیشتری از کاربران معرفی کنید و در نتیجه باعث افزایش لایک در اینستاگرام خود شوید.

با عکس‌های مشتریان و کاربران خود پست بگذارید

با عکس‌های مشتریان و کاربران خود پست بگذارید

پست گذاشتن از عکس‌های مشتریان و کاربران شما روشی بسیار جذاب برای تعامل بیشتر با دیگر افراد است. این پست‌ها نه تنها حالت واقعیتری دارند (چرا که از زندگی روزمره و افراد واقعی در آن‌ها بهره می‌گیرد)، بلکه جذابیت بسیار زیادتری نیز دارند و تمام این‌ موارد به معنای لایک و فالوور بیشتر است. همچنین تگ کردن این افراد بر روی پست باعث می‌شود شانس دیده شدن و در نتیجه جلب توجه پست شما بسیار بیشتر از قبل شود.

از نقل قول‌ها استفاده کنید

از نقل قول‌ها استفاده کنید

در نظر گرفتن تمامی کاربر‌ها و سلایق آن‌ها برای ارسال پست در اینستاگرام می‌تواند کار سختی باشد. یکی از بهترین راه‌های جلب عقیده و نظر دیگران، استفاده از نقل قول‌ها است. از آنجا که نقل قول‌ها معمولا در پشت زمینه عکس دیگری هستند، راحتتر خوانده می‌شوند. همچنین ارسال نقل قول طرفداران و مشتریان شما می‌تواند حس مهم بودن و با ارزش بودن آن‌ها را برانگیخته کند. برای پیدا کردن نقل قول‌ها معروف و زیبا در مورد موضوع خود، می‌توانید از گوگل کمک بگیرید.

برای پست‌های پرطرفدار کامنت بگذارید

برای پست‌های پرطرفدار کامنت بگذارید

قسمت اکسپلور در برنامه اینستاگرام راه مناسبی برای پیدا کردن اکانت‌های مرتبط با کسب و کار شما و همکاری با آن‌ها است. با پیدا کردن یکی از این اکانت‌های مرتبط خواهید دید که از طریق آن به اکانت‌های بسیار دیگری می‌توانید دسترسی پیدا کنید. برای افزایش لایک در اینستاگرام، پست‌های پرطرفدار از اکانت‌های معروف را پیدا کنید و برای آن‌ها یک کامنت بگذارید اما دقت کنید که کامنت شما باید کوتاه و ساده باشد. در این روند کاربرانی که از آن پست بازدید می‌کنند و همچنین صاحب آن اکانت و پست، کامنت شما را می‌بینند و باعث ترغیب به بازدید از پیج شما و محصولات شما می‌شوند. این مورد نیز یکی دیگر از ترفندهای افزایش لایک در اینستاگرام است که شما می‌توانید با استفاده از آن برای رونق کسب و کار خود تلاش کنید.

کاربران بیشتری را فالو کنید

کاربران بیشتری را فالو کنید

بله به همین سادگی! از قسمت اکسپلور اینستاگرام خود اکانت‌هایی را که پست‌های جالب و مرتبط با کسب و کار شما دارند، پیدا کنید و با آن‌ها تعامل داشته باشید (آن‌ها را فالو کنید، پست‌هایشان را لایک کنید و برای آن‌ها کامنت بگذارید)؛ خواهید دید که آن‌ها نیز شما را فالو و پست‌هایتان را لایک می‌کنند. با فالو کردن روزانه چند اکانت جدید، اشتیاق بیشتری برای کاربران دیگر برای فالو کردن شما ایجاد کنید و به این شیوه باعث افزایش لایک در اینستاگرام خود شوید.

به صورت منظم پست بگذارید

شاید در نگاه اول این ترفند برای افزایش لایک در اینستاگرام زیاد کارامد به نظر نیاید اما ما در اینجا توضیح می‌دهیم چگونه نظم در گذاشتن پست یکی از ترفند‌های افزایش لایک در اینستاگرام است. به صورت مرتب پست گذاشتن باعث می‌شود به صورت مداوم فالوور‌های فعلی خود را از فعالیت‌های خود مطلع کنید و همچنین از این طریق فالوور‌های بیشتری جذب کنید. این ترفند به شما کمک می‌کند تا همچنان که در حال رشد و ترقی هستید، سطح مشخصی از تعامل را حفظ کنید. نداشتن فعالیت به مدت طولانی در اینستاگرام می‌تواند باعث شود که فالوور‌ها از شما و فعالیت‌هایتان غافل شوند و پست‌هایی که در آینده ارسال خواهید کرد کمتر دیده شوند. توصیه می‌شود که حداقل هر چند روز یک بار پست جدید و مرتبطی را در پیج خود بگذارید.

در ساعات اوج بازدید، پست بگذارید

پست گذاشتن در زمانی که اکثر فالوور‌های شما و کاربران اینستاگرام در حال استفاده از این پلت فرم هستند، شانس دیده شدن پست شما را بیشتر می‌کند و فرصتی را برای افزایش لایک در اینستاگرام شما ایجاد می‌کند. این ترفند یک اثر ترکیبی دارد زیرا نمایش پست‌های اینستاگرام دیگر به ترتیب زمان نیست؛ داشتن پستی که تعداد بیشتری بازخورد داشته باشد احتمال دیده شدن توسط سایر کاربران را افزایش می‌دهد و این به معنای افزایش لایک در اینستاگرام و بیشتر شدن رونق کسب و کار شماست.

 در پست خود سوالی را مطرح کنید

 در پست خود سوالی را مطرح کنید

پرسیدن سوال در کپشن رویه‌ای است که در پست‌های پرطرفدار اینستاگرامی مشاهده می‌کنید. سوالی که در کپشن پست خود مطرح می‌کنید (البته حتما باید در مورد عکس باشد) برای مخاطبان جذاب است و باعث می‌شود آن‌ها را به فکر کردن وادار کنید. احتمال لایک شدن از طرف کاربرانی که ترغیب می‌شوند برای یک پست کامنت بگذارند، نیز بیشتر است. این ترفند مرسوم نیز یکی از ترفند‌های افزایش لایک در اینستاگرام محسوب می‌شود.

در پیج خود برای محصولاتتان تخفیف بگذارید

در پیج خود برای محصولاتتان تخفیف بگذارید

یکی از بهترین راه‌های تبدیل فالوور‌های اینستاگرام خود به خریدار، ارسال تخفیف در پیج خود است. یک پست با عکس محصول خود بگذارید و کپشنی ساده را نیز مانند «30٪ تخفیف در این هفته!» که خواندنش برای فالوور‌ها وقت گیر نباشد هم به آن اضافه کنید. اغلب کاربران چنین پست‌هایی را ذخیره می‌کنند و تمایل دارند اطمینان حاصل کنند که آن را فراموش نمی‌کنند. در یک گام جلوتر شما می‌توانید در کپشن خود اعلام کنید که اگر پیج ما را فالو کنید می‌توانید در خرید بعدی خود 30٪ تخفیف بگیرید. این راهکارها نیز باعث افزایش لایک در اینستاگرام شما و همچنین افزایش فروشتان می‌شود.

 در پیج خود استوری بگذارید

 در پیج خود استوری بگذارید

در این ترفند افزایش لایک شما می‌توانید از استوری خود اینستاگرام یا اسنپ چت استوری استفاده کنید. استوری‌ها به مدت 24 ساعت در اینستاگرام قابل نمایش هستند، بخش خودمانیتر این شبکه اجتماعی به شمار می‌آیند و شما می‌توانید به واسطه آن‌ها کمی با فالوور‌های خود راحتتر باشید. در استوری‌های خود می‌توانید تخفیفات جدید، کارمندانتان یا هر چیز جالب دیگری را در رابطه با کسب و کارتان به نمایش بگذارید.

بیشتر بخوانید:

.

منبع: blog.wishpond

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر