;
coinex

بهترین نرم افزارهای اینستاگرام برای ویندوز ؛ برای بهبود کارایی اینستاگرامی در ویندوز!

دولوپرها برای افزایش کارایی اینستاگرامی کاربرها، برنامه هایی را عرضه کرده‌اند. در این مطلب به معرفی بهترین نرم افزارهای اینستاگرام برای ویندوز پرداخته‌ایم.

شرکت اینستاگرام نرم افزار اختصاصی خود را برای ویندوز 10 منتشر کرده است، اما شما در فضای این برنامه فقط می‌توانید بین پست های سایر کاربران چرخ بزنید و آن‌ها را لایک کنید. این نرم افزار فاقد قابلیت‌های برجسته‌ای مانند آپلود سازی فیلم و تصویر است، با این حال نباید فکر کنید که هیچ روش دیگری برای انجام این کارها در اینستاگرام ویندوز وجود ندارد. خوشبختانه به لطف نرم افزارهای واسط می‌توان گفت که عملکرد شما در اینستاگرام پی سی به دیدن و لایک کردن تصاویر و فیلم ها محدود نیست. در این مقاله بهترین نرم افزارهای اینستاگرام برای ویندوز را معرفی کرده‌ایم. با تکراتو همراه باشید.

بهترین نرم افزارهای اینستاگرام برای ویندوز در یک نگاه

  1. گرمبلر (Gramblr)
  2. آپلود فور اینستاگرام (Upload for Instagram)
  3. فالوورز اینسایت (Followers Insight)
  4. پرو گت یونیورسال (Pro Get Universal)

گرمبلر

گرمبلر
بهترین اینستاگرام برای کامپیوتر

مدت زمان زیادی است که گرمبلر به عنوان یک راه پیشرو برای آپلود عکس و فیلم در اینستاگرام ویندوز شناخته می‌شود. رابط کاربری این نرم افزار شاید کمی قدیمی به نظر برسد، اما کارایی خوبی دارد. یکی از ویژگی‌هایی که این برنامه را به یکی از بهترین نرم افزارهای اینستاگرام برای ویندوز تبدیل کرده این است که امکان برنامه ریزی پست ها برای به اشتراک گذاری در آینده را هم برای کاربرانش فراهم می‌کند.

بیشتر بخوانید:

فراهم بودن امکان آپلود سازی محتویات مختلف در اینستاگرام به طور مستقیم از رایانه کیفیت محتویات موجود در اکانت اینستاگرام شما را افزایش می‌دهد، زیرا به کمک نرم افزارهای ویرایشگر رایانه‌ای عکس و فیلم می‌توانید عکس ها و فیلم های خود را قبل از به اشتراک گذاری در اینستاگرام مناسب با سلیقه خود ادیت کنید و یا محتویات مورد نظرتان را از درایوهای خارجی در این شبکه اجتماعی آپلود نمایید. گرمبلر را می‌توانید به طور رایگان از سایت خودش برای رایانه های شخصی ویندوزی دریافت کنید.

آپلود فور اینستاگرام

آپلود فور اینستاگرام
بهترین اینستاگرام برای کامپیوتر

آپلود فور اینستاگرام همان اینستاگرام موبایل است با این تفاوت که برای کامپیوتر ساخته شده است. این برنامه هم به عنوان یکی از بهترین نرم افزارهای اینستاگرام برای ویندوز امکان آپلود سازی عکس و فیلم را در اینستاگرام کامپیوتر برای شما فراهم می‌کند. آپلود فور اینستاگرام هنوز باگ دارد و گاهی اوقات متوقف می‌شود، اما در آپلود سازی محتوا کارآمد است.

بیشتر بخوانید:

ویژگی برجسته این برنامه این است که امکان مشاهده خط زمانی کاربر و آپلود سازی محتوا را در یک قالب فراهم می‌سازد؛ با این حال اگر فقط می‌خواهید عکس و فیلم در اینستاگرام آپلود کنید، گرمبلر را به جای این اپلیکیشن به شما توصیه می‌کنیم. آپلود فور اینستاگرام به طور رایگان برای ویندوز 10 ارائه شده است.

فالوورز اینسایت

فالوورز اینسایت
بهترین اینستاگرام برای کامپیوتر

کارایی اینستاگرام و ماهیتش بیشتر از آپلود سازی محتوا است. اگر می‌خواهید میزان فالو شدن خود را در این شبکه اجتماعی افزایش دهید، باید بدانید که پست هایتان در چه مکان‌هایی تاثیرگذار هستند. ارائه اطلاعاتی درباره این که چه کسی شما را فالو بک نمی‌کند، چه کسی شما را بلاک کرده است و شما چه کسی را فلو بک نمی‌کنید، یکی از قابلیت‌های اصلی این نرم افزار است. این برنامه به طور رایگان برای ویندوز 10 و ویندوز 10 موبایل ارائه شده است، اما برای باز کردن همه قابلیت‌های آن باید مبلغی بین 0.99 دلار تا 2.99 دلار را بپردازید.

پرو گت یونیورسال

پرو گت یونیورسال
بهترین اینستاگرام برای کامپیوتر

بعضی از افراد در اینستاگرام به دنبال کسب شهرت نیستند و در عوض برای حفظ خاطراتشان در این شبکه اجتماعی پست می‌گذارند. پرو گت یونیورسال به عنوان یکی از بهترین نرم افزارهای اینستاگرام برای ویندوز شما را قادر می‌سازد تا تنها با وارد کردن یک لینک از این شبکه اجتماعی محتوا دانلود کنید.

بیشتر بخوانید:

این برنامه علاوه بر فراهم سازی امکان دانلود محتوای خودتان، امکان دانلود سایر محتویات شبکه اجتماعی اینستاگرام را هم برای شما فراهم می‌کند. پرو گت یونیورسال برای ویندوز 10، ویندوز میکسد ریلیتی و ویندوز 10 موبایل رایگان است، اما اگر می‌خواهید با آن نسخه اصلی عکس‌های خودتان و سایر کاربران را دانلود کنید باید با پرداخت مبلغ 0.99 دلار آن را آپدیت نمایید.

حرفه‌ای شدن در استفاده از اینستاگرام

اینستاگرام یک شبکه احتماعی محبوب است و کارایی و ماهیت متفاوتی نسبت به توئیتر و سایر شبکه های اجتماعی دارد. شما در این شبکه اجتماعی از طریق به اشتراک گذاشتن محتویاتتان ویروسی نمی‌شوید، بلکه باید برای ویروسی شدن دنبال کننده پیدا کنید. دانستن این که مخاطبان شما کجا هستند و داشتن توانایی آپلود عکس و فیلم های باکیفیت به شما در ساخت یک اکانت مشهور در اینستاگرام کمک می‌کند.

اگر نگرشی غیرکاری و غیرتجاری نسبت به اینستاگرام دارید و می‌خواهید از این شبکه اجتماعی فقط برای حفظ خاطرات خود استفاده کنید، باز هم می‌توانید برای نگه داری همه عکس ها و فیلم هایتان در یک مکان، داشتن دسترسی سریع و راحت به آن‌ها و به اشتراک گذاری محتوایتان با سایر افراد به این شبکه اجتماعی تکیه نمایید. البته باید تنظیمات مربوط به حریم خصوصی این برنامه را هم مناسب با اهدافتان تغییر دهید.

بیشتر بخوانید:

.

منبع: windowscentral

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر