همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

آیا شرکت بادران کلاهبرداری است ؟

بادران از جمله قدیمی ترین و شاید به لحاظ آماری موفق ترین شرکت های بازاریابی شبکه ای ایرانی باشد. اما آیا شرکت بادران کلاهبرداری است ؟

شرکت بادران از جمله اولین و قدیمی ترین شرکت های بازاریابی شبکه ای است که حالا چندسالی از فعالیت جدی آن می گذرد. این شرکت بنابر آمار یکی از موفق ترین و بهترین شرکت های نتورک مارکتینگ ایران است.

بادران چند سالی هست که امتیاز یک تیم فوتبال در لیگ دسته اول کشور را نیز خریداری کرده و این روزها نام آن را تقریبا در هر جای کشور می شنویم. اما با وجود اینکه حالا چندسالی از فعالیت جدی بادران می گذرد، همچنان این سوال وجود دارد که آیا فعالیت آن قانونی است؟ آیا شرکت بادران کلاهبرداری است ؟ در این جستار قصد بررسی این موضوع را داریم.

آیا شرکت بادران کلاهبرداری است ؟

آنقدر فعالیت شرکت های هرمی نظیر گلدکوئست و کیونت در ایران قربانی داشته و افراد زیادی را به بیچارگی کشانده که مردم ما دیگر به سختی به شرکت هایی با وضعیت و پلن درآمدزایی مشابه اعتماد می کنند.

در همان جلسه های اول مصاحبه تا اسم زیرمجموعه و پلن درآمدزایی و پورسانت فروش به میان بیاید، دست و دل همه ما می لرزد. البته که همه ما حق داریم سخت باور کنیم و این بسیار طبیعی و قاعده مند است که برای ورود به یک کسب و کار همه جوانب امر را بسنجیم.

همانطور که در ابتدای بحث گفتیم شرکت بازاریابی شبکه ای بادران گستران حالا چند سالی هست که در ایران فعالیت جدی دارد و در حوزه های گوناگونی وارد شده است. با وجود گذشت چندسال از این موضوع و فعالیت شمار زیادی از افراد در این شرکت، هنوز وضعیت این شرکت و قانونی یا غیرقانونی بودن آن برای بسیاری از ما سوال است. اما آیا شرکت بادران کلاهبرداری است ؟

بیشتر بخوانید: بهترین سرمایه گذاری 1400

آیا شرکت بادران کلاهبرداری است ؟

پیش از آغاز بحث به تاکید موکد ذکر این نکته را الزامی میدانیم که آنچه در این صفحه می بینید نه دعوی تخلف یا کلاهبرداری توسط شرکت بادران را دارد و نه تاییدی برای فعالیت آن محسوب می شود. این صفحه در درجه اول به ارائه اطلاعات موجود و منتشر شده حول موضوع بحث اختصاص دارد و در درجه دوم بر ذکر تجارب شما از فعالیت در این شرکت و تبیین تان از فعالیت بادران گستران. شما به ما در بخش کامنت ها بگویید که آیا شرکت بادران کلاهبرداری است ؟

آیا شرکت بادران کلاهبرداری است ؟
آیا شرکت بادران گستران کلاهبرداری است

بادران از جمله شرکت های تولیدی ایرانی با کارخانجات متعدد است که کالاهای مختلفی از قبیل کالاهای سلولزی، آرایشی بهداشتی و مواد غذایی را تولید و به فروش می رساند. فعالیت این شرکت بر پایه بازاریابی شبکه ای استوار است. این شرکت کالاهای خود را به صورت اینترنتی  با خذف هزینه های واسطه مانند عمده فروش و یا خرده فروش، پخش می کند و انتقال کالا به دست مصرف کننده در سراسر کشور انجام می شود. این شرکت از محل هزینه های صرفه جویی شده خود به خریدارانش تخفیف و پاداش نیز می دهد. اما آیا شرکت بادران کلاهبرداری است ؟ این شرکت چه مجوزهای رسمی برای فعالیت دارد؟ با وجود این مجوز ها آیا شرکت بادران کلاهبرداری است ؟

بیشتر بخوانید: مالیات در سال 1400

آیا شرکت بادران کلاهبرداری است ؟

شرکت بازاریابی شبکه ای شبکه بادران گستران دارای مجوز فعالیت به شماره 0420830945 به مدت پنج سال (تا تاریخ 1404/06/02)  مورخ 1394/06/04 از مرکز امور اصناف و بازرگانان ایران می باشد.

آیا شرکت بادران کلاهبرداری است ؟
آیا شرکت بادران گستران کلاهبرداری است

این شرکت همچنین دارای مجوز بازاریابی شبکه ای به شماره مجوز 0420830945 و به مدت پنج سال تا تاریخ 1404/06/02 می باشد. شبکه بادران گستران پروانه کسب در رسته واحد صنفی بازاریابی شبکه ای را نیز دریافت کرده است.

این نکته را باید در نظر داشته باشید که کسب برخی مجوزها الزاما تضمین کننده فعالیت قانونی شرکت ها نیست. فراتر از این اما شرکت های هرمی یا کلاهبردار کمتر به سمت گرفتن مجوز رسمی از نهادهای رسمی می روند. بازهم تاکید می کنیم که در این بحث ما قصد نداریم کسی را متهم کنیم و این شما هستید که با درنظرگرفتن این توضیحات و البته تجارت شخصی خود باید به این سوال پاسخ دهید که آیا شرکت بادران کلاهبرداری است ؟

بیشتر بخوانید:

پیش بینی قیمت گوشی 1400

پیش بینی قیمت لپ تاپ در سال 1400 

مجوز فعالیت قانونی بادران

اخیرا اخبار و اطلاعاتی در برخی خبرگزاری ها منتشر شده بود که بر دریافت برخی مبالغ ارزی از سوی این شرکت از بازاریابانش حکایت داشت. به علاوه برخی گزارش ها از توصیه های غیراخلاقی به بازاریابان برای فروش محصولات می گفت.

در پی نامه نگاری های صورت گرفته و بررسی های انجام شده، شرکت بادران توضیحاتی درباره این موضوع ارائه کرده است و به نظر می رسد که موضوع قویا تکذیب شده است.

آیا شرکت بادران کلاهبرداری است ؟
آیا شرکت بادران گستران کلاهبرداری است

با توجه به اعطای مجوز بازاریابی شبکه ای به 12 شرکت توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت، این شیوه از بازاریابی در کشور ما رو به رشد است و شرکت ها برای جذب بازاریابان تبلیات وسیع و گسترده ای را آغاز کرده اند.

برخی شرکت ها در تبلیغات خود به موفقیت صد در صدی در بازاریابی شبکه اشاره کرده اند، اما باید بدانید که در این کسب و کار نیز مانند هر کسب و کار دیگری برای دست یابی به موفقیت، فاکتورها و متغیرهای مهمی موثرند. برخی از عوامل موفقیت در این حرفه اکتسابی هستند و برخی نیز براساس کار مداوم و کسب تجربه به دست می آید. بر این اساس در ادامه بحث خود قصد داریم شما را با 5 فاکتور اساسی و موثر بر انتخاب یک فضای کسب و کار مرتبط با بازاریابی شبکه ای آشنا کنیم.

بیشتر بخوانید: پیش بینی قیمت مسکن در سال 1400

فعالیت در شرکت های نتورک مارکتینگ

آیا شرکت بادران کلاهبرداری است ؟
آیا شرکت بادران گستران کلاهبرداری است

توصیه ما این است که همواره پیش از شروع به فعالیت در شرکت های بازاریابی شبکه ای چند سوال مهم از خود بپرسید و توانایی خود برای فعالیت به عنوان بازاریاب را بسنجید. البته می توانید مزایا و معایب نتورک مارکتینگ را نیز بررسی کنید. اما برسیم به بحث سوالات!

 آیا توانایی تبلیغ محصولات را دارید؟

برخی افراد به دلیل تجربه خانوادگی، تیپ شخصیتی و تعامل با دیگران، از همان ابتدای امر پتانسیل بالایی برای بازاریابی و فروش دارند و به تدریج با آموزش های جدی تر در این حوزه حرفه ای می شوند. این افراد معمولا برون گرا و افرادی خوش مشرب هستند که قدرت خوبی برای سخنوری در جمع دارند و انگیزه و اعتماد به نفس بالایی از خود نشان می دهند.

بازاریابی شبکه ای مانند هر حرفه دیگر، فرصت خوبی برای پیشرفت و رشد مهارت های شخصی و شغلی ارائه می کند، اما باید این را نیز مدنظر داشته باشید که موفقیت در این کسب و کار مستلزم صرف تلاش فراوان و وقت و زمان است. قبل از آغاز فعالیت لازم است که با افرادی که در این حرفه به موفقیت دست یافته اند، مشورت کرده و تجربه های آن ها را مورد استفاده قرار دهید.

بیشتر بخوانید: سود بانکی در سال 1400

آیا محصولاتی که شرکت تولید و عرضه می کند، مورد نیاز جامعه می باشد؟

اگر شما به کارآمدی و ارزش محصولات شرکت اعتقاد داشته باشید، بخش مهمی از کار را با موفقیت پشت سر گذاشته اید. تقریبا بیشتر کار فروش به همین موضوع بستگی دارد. درواقع این امر نوعی آمادگی برای شما ایجاد می کند تا از محصول و ضرورت استفاده از آن دفاع کنید.

محصول خوب و مناسب همواره مشتریان زیادی خواهد داشت و نیاز به صرف انرژی و وقت زیادی برای متقاعد نمودن افراد به خرید آن نیست. وقتی شما تمایلی به خرید و استفاده از محصول نداشته باشید، مسلما تلاش برای فروش آن نیز کار دشواری خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

بی ارزش ترین پول های جهان 2021

با ارزش ترین پول های جهان 2021

آیا شرکت قابل اعتماد می باشد؟

تنها به این که یک شرکت خود ادعا می کند که مجوز بازاریابی شبکه ای را کسب کرده است، اعتماد و اکتفا ننمایید، حتما در رابطه با طرح و نحوه پورسانت دهی و نوع محصولات شرکت تحقیق نمایید. جهت اطمینان از اصالت مجوز بازاریابی شبکه ای می توانید به سایت های معتبر مربوط به نهادهای دولتی مراجعه نمایید و از قانونی بودن فعالیت این شرکت ها اطلاع حاصل فرمایید.

آیا پلن درآمدزایی شرکت شبیه به شرکت های هرمی است؟

طرح های هرمی در جامعه امروز ما نیز رواج دارد و عموما خود را شبیه به طرح های بازاریابی سالم و یا بازاریابی شبکه ای نشان می دهد. مهمترین مشخصه طرح های هرمی این است که درآمدزایی در آن ها عمدتا بر جذب افراد جدید استوار است و همچنین برای عضویت در این شرکت ها باید هزینه ای پرداخت کرد.

در درجه اول و برای اطمینان به یک شرکت بازاریابی شبکه ای، سود شما باید از فروش کالا یا خدمات به مصرف کنندگان واقعی به دست آید. فرقی ندارد که شما خود این محصولات را به فروش برسانید یا افرادی که آن ها را جذب کرده اید.

بیشتر بخوانید:

بهترین شغل های 2021

بهترین سرمایه گذاری ها در سال 2021

ریسک فعالیت در این شرکت ها چقدر است؟

سیاست بازخرید در شرکت های بازاریابی شبکه ای از جمله موارد کمتر پرداخته شده است. درواقع اگر شما تصمیم به خروج از شرکت داشته باشید، باید از حق و حقوق خود آگاه باشید. اگر فردی تصمیم به خروج داشته باشد، موجودی و کمک های خریداری شده برای فروش در طول 12 ماه گذشته را به قیمت حداقل 90 درصد باید بازخرید کرد.

همچنین برای افرادی که قصد فعالیت جدی در حوزه بازاریابی شبکه ای دارند، آشنایی با بهترین نتورکرهای ایران و جهان و الگوگرفتن از این افراد بی فایده نخواهد بود. در اینجا بار دیگر تاکید می کنیم که ما قضاوتی درباره شرکت بادران نخواهیم کرد. قضاوت نهایی در این باره با شماست. شما به ما بگویید که آیا شرکت بادران کلاهبرداری است ؟ و در یک سوال کلی تر، آیا شرکت های هرمی همه کلاهبردارند؟

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص شرکت بادران گستران چیست؟ آیا شرکت بادران کلاهبرداری است ؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |ارسال نظر