همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

فرصت مشاوره با منتورهای کارآفرینی در اینوتکس 2021 ؛ ثبت نام تا 20 اردیبهشت

فرصت مشاوره با منتورهای کارآفرینی در اینوتکس 2021  مهیاست. علاقه مندان برای ثبت نام می‌توانند تا 20 اردیبهشت ماه به سایت مراجعه کنند. در ادامه این خبر با تکراتو همراه باشید تا این موضوع را بیشتر مورد بررسی قرار دهیم.

پاویون منتورها و مشاوران یکی از بخش‌های اصلی نمایشگاه اینوتکس 2021 می‌باشد که با هدف برگزاری جلسات منتورشیپ و مشاوره با منتورهای مطرح زیست بوم نوآوری و فناوری کشور، برای شرکت کنندگان نمایشگاه به صورت رایگان برگزار می‌شود.

فرصت مشاوره با منتورهای کارآفرینی در اینوتکس 2021

ثبت نام تا 20 اردیبهشت

این قسمت از نمایشگاه اینوتکس 2021 به‌صورت حضوری در محل برگزاری نمایشگاه پارک فناوری پردیس و آنلاین از طریق پلتفرم نمایشگاه اینوتکس 2021 از تاریخ 28 لغایت 31 اردیبهشت ماه 1400 برگزار خواهد شد.

پاویون منتورها و مشاوران اینوتکس 2021 فرصتی است برای بنیانگذاران استارتاپ‌ها، اعضای فعال در کسب و کارهای نوپا و کلیه افراد فعال در زیست بوم نوآوری و فناوری تا به صورت رایگان از خدمات پاویون منتورها و مشاوران جهت توسعه و افزایش توان راهبری کسب و کار خود استفاده نمایند.

مشاوره با منتورهای کارآفرینی در اینوتکس

امسال خدمات مشاوره و منتورشیپ در 30 حوزه تخصصی از جمله حوزه‌های مدیریت و رهبری کسب و کار، توسعه کسب و کار، بازاریابی دیجیتال، بلاکچین و … ارائه می شود. علاقمندان می‌توانند با مراجعه به این صفحه بر اساس حوزه‌های انتخابی، منتور مورد نظر خود را انتخاب نموده و زمان مشاوره را رزرو نمایند.

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص مشاوره با منتورهای کارآفرینی در اینوتکس 2021 چیست؟ در کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |ارسال نظر