همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

دانلود رایگان قسمت 146 سریال مامور مخفی دوبله فارسی

مامور مخفی، سریال مافیایی و عاشقانه‌‌ای که از مجموعه‌های پرطرفدار هندی است. برای دانلود رایگان قسمت 146 سریال مامور مخفی دوبله فارسی همراه ما باشید.

مامور مخفی مجموعه‌ای درام است که کارگردانی آن را Noel Smith انجام داده است، ماور مخفی فصل دوم برای عشق جان می‌دهم است که پس آن که با استقبال خوب بینندگان روبرو شد، سازندگان این سریال تصمیم به ساخت آن را گرفتند. Helly Shah, Rrahul Sudhir, Vishal Vashishtha از بازیگران این سریال پربیننده هستند.

از 15 مارس سال 2021 شبکه Voot Select پخش فصل دوم سریال هندی برای عشق جان می‌دهم را آغاز کرد، و تقریبا همزمان با آن شبکه MBC Persia دوبله فارسی این مجموعه هندی را به عهده گرفته است و پخش آن را انجام می‌دهد. در ادامه لینک دانلود رایگان قسمت 146 سریال مامور مخفی دوبله فارسی در اختیار شما می‌گذاریم. با تکراتو همراه باشید.

دانلود رایگان قسمت 146 سریال مامور مخفی دوبله فارسی

یکی دیگر از دلایل تصمیم برای ساخت فصل دوم این سریال داستان خوب و گیرای آن است که باعث جذب مخاطبان در فصل اول شد. مجموعه مامور مخفی روایتگر داستان دختری به نام ریدیماست، که به خاطر عشقش خطر را به جان می خرد و تصمیم می گیرد به یکی از خلافکاران بزرگ و حرفه‌ای نزدیک شود تا از عمق زندگی او سر در بیاورد، ریدیما می‌خواهد با هر سختی شده مدارک لازم را علیه این خلافکار حرفه‌ای جمع کند و تا پلیس بتواند با تکیه بر همین مدارک  و درحقیقت از راه قانون او را دستگیر کند.

او با عنوان مسئول برنامه ریزی مهمانی وارد مهمانی کروز ونش می‌شود، و در سفر دریایی که پر از اتفاق‌های پیش بینی نشده است، به انجام وظیفه مشغول می‌شود، اما با توجه به حوادثی که پیش می‌آید، سرانجام ونش به عنوان فیزیوتراپیست سیاه، خواهر ریدیما استخدام می شود.

ریدیما، در هنگام انجام کاری که قصد آن را کرده تا به عشق خود کبیر کمک کند، دقیقا زمانی که بر علیه وانش رایسنینگانیا که خلافکار است، مدارک جمع می‌کند به او علاقه هم پیدا می‌کند، اما او تلاش دارد دو دلی و تردید را کنار بگذارد و وظیفه اش را به درستی به سرانجام برساند، تا هدفش حاصل شود.

دانلود رایگان قسمت 146 سریال مامور مخفی دوبله فارسی
دانلود رایگان سریال هندی مامور مخفی قسمت 146 دوبله فارسی / دانلود رایگان قسمت 146 سریال مامور مخفی دوبله فارسی / دانلود سریال مامور مخفی

پس از مدتی و رخ دادن اتفاقاتی، کم کم ونش به ریدیما شک می‌کند و به خاطر همین به او پیشنهاد ازدواج می‌دهد تا متوجه شود نیت اصلی او چیست. پس از آن که کبیر به دلیل پیشنهاد ونش فشار زیادی را تحمل می‌کند، ریدیما پیشنهاد او را قبول می‌کند.

پس از ازدواج، ریدیما فکر می کند که ونش می‌تواند قاتل نامزدش باشد، او مجسمه‌ای از راگینی، نامزد سابق وانش را پیدا می‌کند. بنابراین تلاش می‌کند رازی که پشت قتل نامزد وانش را دربیابد تا بتواند مدارک بیشتری علیه ونش جمع آوری کند.

ریدیما در ادامه ماجرا با یک اتاق مخفی در عمارت روبرو می‌شود. او وارد اتاق شده و در آنجا یک نقاشی و یک مجسمه دیگر از یک زن را می‌بیند. در حقیقت زنی در این نقاشی است، مادر بیولوژیکی ونش، اوما رای سینگانیا بوده که در جوانی بدون هیچ حرفی او را ترک کرده است.

در ادامه این گفتار، لینک دانلود قسمت 146 سریال مامور مخفی را در اختیار شما می‌گذاریم. همینطور برای اطلاع از قسمت دیگر سریال‌ها نیز می‌توانید بر روی سریال های هندی کلیک کنید تا تمامی مطالب سریال‌های هندی تکراتو را مشاهده نمایید. برای دانلود و دسترسی سریع‌تر به سریال‌ها نیز می‌توانید در کانال تلگرامی ما عضو شوید.

بیشتر بخوانید:

دانلود رایگان قسمت 144 سریال مامور مخفی دوبله فارسی

دانلود رایگان قسمت 145 سریال مامور مخفی دوبله فارسی

دانلود قسمت 146 مامور مخفی

دانلود رایگان قسمت 146 سریال مامور مخفی دوبله فارسی
دانلود قسمت 146 مامور مخفی / دانلود قسمت 146 سریال مامور مخفی / دانلود سریال مامور مخفی
  • نام سریال: مامور مخفی (Ishq Mein Marjawan 2)
  • ژانر: عاشقانه، درام
  • زبان: هندی (دوبله فارسی)
  • کشور: هند
  • سال تولید: ۲۰۲۰
  • تعداد قسمت ها: حدود ۱۵۰ قسمت ۴۰ دقیقه ای
  • کارگردان: Noel Smith
  • بازیگران: Helly Shah, Rrahul Sudhir, Vishal Vashishtha
  • شبکه پخش: شبکه MBC Persia

لینک دانلود رایگان سریال هندی مامور مخفی قسمت 146 دوبله فارسی از تلگرام با کیفیت 360p

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص دانلود رایگان قسمت 146 سریال مامور مخفی دوبله فارسی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر