همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

پخش زنده بارسلونا گرانادا 29 شهریور 1400 [هفته پنجم لالیگا]

پخش زنده بارسلونا گرانادا 29 شهریور 1400 را از دست ندهید. امشب، بارسلونا در چارچوب رقابت‌های هفته پنجم لالیگا در نیو‌کمپ پذیرای گرانادا خواهد بود.

آخرین تقابل دو تیم به دور برگشت لالیگا و مسابقات کوپا دل ری باز می‌گردد. آبی اناری پوشان در کوپا دل ری با نتیجه 3_5 از سد حریف گذشتند اما در لالیگا ورق برگشت و گرانادا به برتری 1_2 دست یافت و بارسلونا را بیش از پیش از قهرمانی دور کرد.

برای بارسایی‌ها اما فصل قبل چندان خوب نبود چراکه آن ها تنها توانستند قهرمانی مسابقات کوپا دل ری را بدست بیاورند. در ادامه، با پخش زنده بارسلونا و گرانادا 29 شهریور 1400 ما را همراهی کنید.

پخش زنده بارسلونا گرانادا 29 شهریور 1400

پخش زنده بارسلونا گرانادا 28 شهریور 1400
ساعت پخش بازی بارسلونا گرانادا 29 شهریور 1400 / ساعت پخش فوتبال بارسلونا گرانادا 29 شهریور 1400

کاتالان‌ها با قبول شکست در برابر پاری سن ژرمن از صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی رقابت‌های چمپیونزلیگ نیز بازماندند. آن‌ها در این فصل با جدایی دور از انتظار مسی و همچنین انتقال گریزمان به اتلتیکو ضعیف‌تر از رقیب مادریدی به نظر می‌رسند و بنابراین امسال نیز تقدیم لالیگا به اتلتیکو مادرید چندان بعید نیست. گرانادا نیز رقابت‌های فصل قبل را با رتبه دهم و حضور در میانه جدول خاتمه داد. طبق خبرها، گویا بارسلونا نیز به جمع مشتریان ارلینگ هالند اضافه شده و قصد دارد تابستان آینده این بازیکن را به نیوکمپ بیاورد.

به گفته برخی منابع خبری، لاپورتا در تلاش است تا به‌جای تزریق پول به باشگاه بورسیا دورتموند، هالند را با عثمان دمبله معاوضه کند. البته این موضوع در صورتی امکان‌پذیر است که قرارداد دمبله تمدید شود و سران باشگاه بتوانند او را برای بازگشت به بورسیا دورتموند متقاعد کنند. برای تماشای پخش زنده بارسلونا و گرانادا 29 شهریور 1400 لینک‌های زیر را دنبال کنید.

نکته: لینک‌ها سالم و تست شده هستند. لطفا پنجره‌های پاپ آپ تبلیغات را ببندید و از تماشای بازی لذت ببرید!

پخش زنده فوتبال بارسلونا گرانادا 29 شهریور 1400 از ESPN

پخش زنده فوتبال بارسلونا گرانادا 29 شهریور 1400 از Laliga TV UK

پخش زنده فوتبال بارسلونا و گرانادا 29 شهریور 1400 از Super Sport

پخش زنده بارسلونا گرانادا 28 شهریور 1400
ساعت پخش بازی بارسلونا گرانادا 29 شهریور 1400 / ساعت پخش فوتبال بارسلونا گرانادا 29 شهریور 1400

نظر شما در مورد پخش زنده بارسلونا گرانادا 29 شهریور 1400 چیست؟ پخش زنده بازی‌های دیگر را از صفحه پخش زنده تکراتو دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر