coinex
OMPFinex

تاریخ رونمایی از تبلت نوکیا مشخص شد؛ 14 مهر ماه 1400

تاریخ رونمایی از تبلت نوکیا مشخص شد؛ 14 مهر ماه 1400 نوکیا تبلتی جدید پس از سال‌ها غیبت در صنعت تبلت‌ها را وارد بازار خواهد کرد.

بعد از مدت‌های زیادی که از آخرین عرضه تبلت توسط نوکیا می‌گذرد نوکیا تبلت جدیدی را به بازار عرضه خواهد کرد که قیمتی اقتصادی و مقرون به صرفه خواهد داشت.

تاریخ رونمایی از تبلت نوکیا

مدت زمان خیلی زیادی از آخرین باری که شرکت نوکیا یک تبلت را تولید  کرده است، گذشته است. اما اکنون اتفاقات جالبی در حال رخ دادن است. این روزها که آیپدهای اپل بازار تبلت‌ها را تسخیر نموده‌اند و به همین خاطر است که فعالیت دیگر سازندگان در زمینه تبلت رو به کاهش رفته و توقف  نموده‌اند و بر محصولات دیگری تمرکز یافته‌اند. در حال حاضر گویا Nokia دوباره خواهان آن است تبلتی جدید را روانه‌ی بازار نماید.

با توجه به انتشار توییتی از اکانت توییتری رسمی نوکیا موبایل، این کمپانی ۱۴ مهر ماه محصول تازه‌ای را معرفی خواهد نمود که آن تبلت نوکیا است. با وجود این‌ که هیچ ویژگی از این محصول در توییت نوکیا فاش نشده ولی اشاره به این موضوع لازم است که «هر آنچه شما از یک گوشی نوکیا انتظار دارید را می‌توانید در قالب یک تبلت هم داشته باشید».

تاریخ رونمایی از تبلت نوکیا

اچ ام دی گلوبال به عنوان پدرخوانده نوکیا، با وجود این که هر چند بار یک بار گوشی‌های جدید این برند را وارد بازار می‌نماید. اما تا فعلا بیشتر محصولات این کمپانی اقتصادی و مقرون به صرفه بوده‌اند و پرچمداری با برند نوکیا را در بازار ندیده‌ایم. به همین علت احتمالا تبلتی که کمپانی Nokia تبلیغش را می‌کند قیمتی اقتصادی داشته باشد و آن قدری ارزان باشد که مشتریان را به خود جلب کند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص تاریخ رونمایی از تبلت نوکیا چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر (1 نظر)

    نوکیا بی نظیر و با کیفیت

    پاسخ