همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

قیمت لحظه‌ ای ارز دیجیتال Bridge Oracle [+تحلیل تکنیکال]

ارز دیجیتال Bridge Oracle یکی از ارزهای دیجیتالی محبوب بوده که مورد توجه تریدرها قرار دارد. حال قیمت لحظه‌ ای ارز دیجیتال Bridge Oracle حائز اهمیت است.

درباره ارز دیجیتال Bridge Oracle: رمز ارز اوراکل Bridge با توکن BRG به منظور ورود اطلاعات دنیای واقعب به شبکه بلاکچین ساخته شده است، در واقع باید گفت که این اولین تکنولوژی به کار رفته روی شبکه ترون است که با هدف فراهم کردن دسترسی به داده‌های خارجی برای قراردهای هوشمند کاربران عادی به عموم تعلق گرفته و توسعه داده شده است، در حال حاضر حوزه‌های زیادی در دنیای واقعی در فکر استفاده از قراردادهای هوشمند هستند، اوراکل آمده است تا این امکان را برای همه حوزه ها ایجاد کند تا از این فناوری بهره‌مند شوند.

قیمت لحظه‌ ای ارز دیجیتال Bridge Oracle

نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال Bridge Oracle

نمودار عقربه ای گزینه مناسبی برای اطلاع از قیمت روز Bridge Oracle است. در استفاده از نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال و برای بررسی قیمت روز Bridge Oracle کافی است از بخش بالایی نمودار، بازه زمانی یا تایم فریم مدنظرتان را انتخاب کنید.

برای مثال بازه زمانی یک دقیقه ای (Minute 1)، یک ساعتی (Hour 1) و یا بازه زمانی یک ماهه (Month 1). سپس در بخش پایینی نمودار نتیجه تحلیل تکنیکال قیمت Bridge Oracle را مشاهده خواهید کرد. این نتیجه می تواند شامل 5 حالت گوناگون باشد. این موارد و توضیح آن به شرح زیر است:

  • Buy: پیشنهاد به خرید
  • Sell: پیشنهاد به فروش
  • Neutral:پیشنهاد به نگهداری
  • Strong Buy: پیشنهاد اکید به خرید
  • Strong Sell: پیشنهاد اکید به فروش

نمودار تحلیل تکنیکال قیمت Bridge Oracle

تحلیل تکنیکال یکی از رایج ترین و بهترین روش های مورد نیاز برای پیش بینی قیمت روز Bridge Oracle و حتی دیگر رمزارزها کاربرد دارد. در تحلیل تکنیکال تاریخچه و سوابق یک کوین همراه با قیمتهای قیمت و حجم معاملات بررسی می شود. از تکنیکال برای پیش بینی قیمت امروز Bridge Oracle می توانید استفاده کنید.

تحلیل تکنیکال برای نمایش نوسانات قیمت رمزارزها در بازهای زمانی یک ساعته ، یک روزه و یک ماهه کاربرد دارد. برای اطلاع از قیمت لحظه‌ ای ارز دیجیتال Bridge Oracle از بخش بالا سمت چپ تغییر بازه زمانی را انتخاب کنید. سپس اندیکاتور مدنظر خود را انتخاب کنید تا تکنیکال قیمت را به نمایش درآورید.


در این نوشتار از ابزارها و نمودارهای منابع معتبری نظیر تریدینگ ویو بهره گرفته شده است. این نوشته نه تحلیل است و نه سیگنال خرید قیمت. تکراتو مسئولیت و پیشنهادی در قبال استفاده کاربران از این ابزارها ندارد.

پیشینه و تاریخچه ارز دیجیتال Bridge Oracle

قیمت لحظه‌ ای ارز دیجیتال Bridge Oracle

پس از پرداختن به بحث قیمت لحظه‌ ای ارز دیجیتال Bridge Oracle ، بد نیست کمی درباره پیشینه و مسائل مربوط به این رمزارز صحبت کنیم. در قدم شاید دانستن پیشینه این رمزارز در آشنایی بیشتر ما بتواند یاری رساننده باشد.

هدف از طراحی و ساخت ارز دیجیتال بریج اوراکل، وارد کردن اطلاعات و داده‌هایی که در جهان واقعی وجود دارند به دنیای بلاک‌چین‌ها و جهان دیجیتال بود. به عبارتی Bridge Oracle، به عنوان اولین فناوری پیشرفته بر روی شبکه ترون پایه‌گذاری شد تا کاربران را قادر سازد که به داده‌های خارجی دسترسی داشته باشند و قراردادهای هوشمند خود را اجرایی کنند.

ارز دیجیتال BRG هم مثل هر رمز ارز دیگری مخالفان خود را دارد. مخالفان سعی کردند با ارائه توضیحاتی این پروژه را کلاهبرداری نشان دهند، اما این توضیحات برای کارشناسان قابل قبول نبود.

با این حال موسس ارز دیجیتال بریج اوراکل، راستا سینا استوی که مدیرعامل صرافی کریپتولند نیز بود، به اتهام اخلال در سیستم اقتصادی بازداشت و این اوضاع باعث بی‌اعتمادی مردم به این رمز ارز شد.

تا به امروز سامانه‌هایی که مبتنی بر اوراکل هستند مورد استفاده شرکت‌های بزرگ قرار گرفته‌اند. استفاده از Bridge Oracle برای کسب و کارهای کوچک‌تر، تقریبا غیر ممکن است، زیرا منابع، زمان و بودجه کافی را در اختیار ندارند. در واقع استفاده از سیستم اوراکل برای مشاغل کوچک از نظر اقتصادی به صرفه نیست.

اما متاسفانه بلاک چین ترون و شبکه‌ آن دارای سامانه‌ اوراکل عمومی نیستند و به همین علت هم هست که کسب و کارهای کمتر توسعه یافته در شبکه ترون فعالیت‌ و مشارکتی ندارند.

باید گفت که اکثر بزرگان حوزه بلاکچین و رمزارزها حامیان اصلی بریج اوراکل (BRG) هستند. این اوراکل توانسته است حمایت کلیدی کسانی چون Mate Tokay، مدیرعامل Bitcoin.com، سیدنی ایفرگان، شخصیت برجسته رسانه‌ای و مایک مک‌کارتی بازرس نسخه بتا و حامی وفادار ترون را نیز جلب نماید. این افراد در حال حاضر به عنوان مشاور از بریج حمایت می‌کنند.

این همکاری می‌تواند ارائه کننده بهترین راهنمایی‌های فنی ممکن جهت استفاده از قراردادهای هوشمند و حمایت از بلاکچین برای این مجموعه باشد. اکنون در ادامه بحث قیمت لحظه‌ ای ارز دیجیتال Bridge Oracle میخواهیم درباره نحوه خرید این ارز صحبت کنیم.

نحوه خرید ارز دیجیتال Bridge Oracle

قیمت لحظه‌ ای ارز دیجیتال Bridge Oracle
قیمت لحظه ای Bridge Oracle / قیمت ارز دیجیتال Bridge Oracle

برای خرید Bridge Oracle مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله 1: در Coinbase ثبت نام کنید.
مرحله 2: با پول فیات کوین بخرید.
مرحله 3: رمزهای خود را به صرافی Altcoin منتقل کنید.
مرحله 4: BTC را برای مبادله واریز کنید.
مرحله 5: در مرحله آخر را با بریج جا به جا کنید.

مطالب بیشتر در تکراتو:

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر